• troompka Re: Zapasy 31.03.22, 15:49
      a czy ktos Ci juz proponował papier toaletowy? smile, bo jak to wszystko zjesz to wiesz, ujście musi być....
      • tomato.soup Re: Zapasy 31.03.22, 16:29
        Może mu zostały zapasy z pandemii. Ludzie się tu rzucali na papier jakby covid się sraczką objawiał.
        A jak nie, to zawsze może sobie łopian w ogródku zasadzić 😆
      • jackowo.thinktank Re: Zapasy 31.03.22, 17:12
        Papieru będzie u nas pod dostatkiem. Zapasy są, przyzwoite. W rezerwie – i oby do tego nigdy nie doszło – mamy kilka tysięcy książek.
        • nigdynigdynigdy84 Re: Zapasy 31.03.22, 20:46
          Ty jesteś jakaś pi.nieta.
          Idź wykup całe sklepy.
    • memphis90 Re: Zapasy 31.03.22, 16:59
      Ja czekam na zapasy z Królikowskim.
    • rozwiane_marzenie Re: Zapasy 31.03.22, 17:37
      Oto moje zapasy:




      Tak, dobrze widzisz, nie mam nic big_grin
    • jednoraz0w0 Re: Zapasy 02.04.22, 03:51
      Amunicji 😃

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka