troompka Re: Zapasy 31.03.22, 15:49 a czy ktos Ci juz proponował papier toaletowy? , bo jak to wszystko zjesz to wiesz, ujście musi być.... Odpowiedz Link Zgłoś
tomato.soup Re: Zapasy 31.03.22, 16:29 Może mu zostały zapasy z pandemii. Ludzie się tu rzucali na papier jakby covid się sraczką objawiał. A jak nie, to zawsze może sobie łopian w ogródku zasadzić 😆 Odpowiedz Link Zgłoś
jackowo.thinktank Re: Zapasy 31.03.22, 17:12 Papieru będzie u nas pod dostatkiem. Zapasy są, przyzwoite. W rezerwie – i oby do tego nigdy nie doszło – mamy kilka tysięcy książek. Odpowiedz Link Zgłoś
nigdynigdynigdy84 Re: Zapasy 31.03.22, 20:46 Ty jesteś jakaś pi.nieta. Idź wykup całe sklepy. Odpowiedz Link Zgłoś
rozwiane_marzenie Re: Zapasy 31.03.22, 17:37 Oto moje zapasy: Tak, dobrze widzisz, nie mam nic Odpowiedz Link Zgłoś