be.a 23.06.26, 18:24 Czy ktoś w mieszkaniu w bloku używa klimator? nie klimatyzator (bez rur rozkładanej w okno) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysiulek08 Re: Klimator 23.06.26, 18:30 mowisz o takim, do ktorego wlewa sie wode - nasiakaja nia tekturowe 'wklady' i wentylatow chlodzi? opcja wlozenia lodu lub zamrozonych wkladow do pojemnika z woda? ma to jako taki sens ale tylko przy 'przewiewie', w innym przypadku robi sie pomieszczeniu duszna sauna Odpowiedz Link Zgłoś
pyra_w_kraku Re: Klimator 23.06.26, 18:30 U mojego wnuka w sypialni jest i działa - do nawilżania powietrza. Odpowiedz Link Zgłoś
geez_louise Re: Klimator 23.06.26, 18:36 Fatalne to jest, miałam to w kilku miejscach pracy, w których histerycy zbojkotowali klimatyzatory i zażądali kupienia czegoś takiego. Trochę może to i schładza, ale robi zaduch i wilgoć nie do wytrzymania. Odpowiedz Link Zgłoś
mysiulek08 Re: Klimator 23.06.26, 18:42 wlasnie o tym mowie, to potrzebuje cyrkulacji powietrza mielismy sporych rozmiarow honeywell, nadawal sie wylacznie na taras, raz, ze dosc glosny a dwa z powodu robienia sauny w zamknietych pomieszczeniach, bez wody byl po prostu duzym obudowanym wentylatore Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Klimator 23.06.26, 18:44 W zamkniętym pomieszczeniu robi dżunglę amazońską. Znajomy tego używa do nawilżania powietrza w namiocie z Maryśka:p Odpowiedz Link Zgłoś