23.06.26, 18:24
Czy ktoś w mieszkaniu w bloku używa klimator? nie klimatyzator (bez rur rozkładanej w okno)
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Klimator 23.06.26, 18:30
      mowisz o takim, do ktorego wlewa sie wode - nasiakaja nia tekturowe 'wklady' i wentylatow chlodzi? opcja wlozenia lodu lub zamrozonych wkladow do pojemnika z woda?

      ma to jako taki sens ale tylko przy 'przewiewie', w innym przypadku robi sie pomieszczeniu duszna sauna
    • pyra_w_kraku Re: Klimator 23.06.26, 18:30
      U mojego wnuka w sypialni jest i działa - do nawilżania powietrza.
    • geez_louise Re: Klimator 23.06.26, 18:36
      Fatalne to jest, miałam to w kilku miejscach pracy, w których histerycy zbojkotowali klimatyzatory i zażądali kupienia czegoś takiego. Trochę może to i schładza, ale robi zaduch i wilgoć nie do wytrzymania.
      • mysiulek08 Re: Klimator 23.06.26, 18:42
        wlasnie o tym mowie, to potrzebuje cyrkulacji powietrza
        mielismy sporych rozmiarow honeywell, nadawal sie wylacznie na taras, raz, ze dosc glosny a dwa z powodu robienia sauny w zamknietych pomieszczeniach, bez wody byl po prostu duzym obudowanym wentylatore
    • szarmszejk123 Re: Klimator 23.06.26, 18:44
      W zamkniętym pomieszczeniu robi dżunglę amazońską.
      Znajomy tego używa do nawilżania powietrza w namiocie z Maryśka:p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka