Dodaj do ulubionych

Odkurzacz ręczny

24.04.22, 13:24

Stosujecie jakis odkurzacz ręczny (taki specjalny) do odkurzania materaców, pościeli, tapicerek? Taki np. likwidujący roztocza?
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Odkurzacz ręczny 24.04.22, 13:27
      kira02 napisał(a):

>
      > Stosujecie jakis odkurzacz ręczny (taki specjalny) do odkurzania materaców, poś
      > cieli, tapicerek? Taki np. likwidujący roztocza?
      >

Nie, odkurzam materace i tapicerowane meble zupełnie zwyczajnym odkurzaczem. Ręczny jest on w tym znaczeniu, że istotnie nie samobieżny, alę żaden specjalny.
      • kira02 Re: Odkurzacz ręczny 24.04.22, 13:41
        Właśnie czytam opinie o tych specjalnych do materaca i ludzie tam piszą, ze najpierw odkurzają zwykłym odkurzaczem, a później tym specjalnym, ktory zbiera jeszcze mnóstwo kurzu/ pyłu.

Mam dwóch małych alergików w domu, wiec zastanawiam się, ktory dokładnie wybrać.
        • iwoniaw Re: Odkurzacz ręczny 24.04.22, 13:51
          Czy te specjalne sa specjalne, bo mają po prostu większą siłę ssania, czy polega to na jakichś innych rozwiązaniach? Do tej pory byłam przekonana, że odkurzacze rekomendowane "dla alergików" to są normalne odkurzacze, ktore właśnie dobrze zbierają i mają kilka warstw dobrych filtrów, żeby nie wydmuchiwały nawet minimalnie drobin kurzu/roztoczy z powrotem wraz z powietrzem wylatującym z tyłu?
          • kira02 Re: Odkurzacz ręczny 24.04.22, 14:49
            Właśnie jakoś lepiej wciągają pył, kurz i paprochy oraz mają lampę uv, zeby pozbyc się roztoczy. Mam na oku ten z dodatkową szczotka z tej recenzji:

[url=https://geex.x-kom.pl/recenzje/wyslij-roztocza-na-urlop-czyli-test-i-recenzja-odkurzaczy-deerma-cm1300-i-cm800/]geex.x-kom.pl/recenzje/wyslij-roztocza-na-urlop-czyli-test-i-recenzja-odkurzaczy-deerma-cm1300-i-cm800//url]

Na Allegro oceny użytkowników bardzo dobre, ale wiadomo, chciałam podpytać też ematke 😅.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Odkurzacz ręczny 24.04.22, 15:42
      Ja sobie planuję kupić. Bo mnie niemożebnie wkurzają końcówki do odkurzania tapicerki z mojego normlanego odkurzacza. Wymyślili jakieś wujowe dwa w jednym, niewygodne toto i źle się tym odkurza. Myślę, że tkai mały odkurzacz się przyda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka