Dodaj do ulubionych

paddleboard board

26.05.22, 12:39
Po raz pierwszy spadłam wczoraj z boardu. Do tej pory zakładałam, źe jak spadnę, to wlezę, trochę jak na basenie, trochę jak na boogie board. No okazało się, że jednak nie wiem, jak, tu wiosło, tu okulary, tu telefon, jestem za mała żeby sięgnąć ręką i chwycić drugą stronę, jak próbowałam za ten uchwyt na środku no to się całość przechylała, a jak próbowałam podejść z tylu gdzie to jest cieńsze to też się gibało tylko względem innej osi tongue_out. Skończyło się na tym, że odholowałam dziada na płytszą wodę, bo jak mogę stanąć na dnie to już nie mam problemu, no ale gdybym była na środku jeziora to by odpadało. Nie wykluczam, ze całość była nieprzyjazna bo bez bicia przyznam, ze miałam go dopompować ale mi sie nie chciało po pompkę iść. Na pewno to jest do opanowania bo ludzie to robią,
niby obejrzałam parę filmików na youtube ale to głównie kolesie są, więc mają wszystko dłuższe i są sprawniejsi. No więc, te które pływają i kiedyś spadły, co było źródłem sukcesu we włażeniu na to z powrotem, zanim to się stało łatwe? Jak zacząć tę operację?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka