Dodaj do ulubionych

Z dobrego serca polecam

27.08.22, 11:06
Chcę się odwdzięczyć za tyle trafnych porad kosmetycznych. Zrobiłam sobie zaffiro, kilka dni temu. Owal się zarysował wyraźnie, nie mówię już o skokowej różnicy w wyglądzie szyi. Spodziewałam się efektu, ale nie takiego.
Obserwuj wątek
    • swiecaca Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 11:20
      a co to? czy boli i ile kosztuje?
      • extereso Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 11:37
        Nie boli, kosztuje ok 1200 ( twarz, szyja, dekolt). Poczytaj co to, szybciej będzie 😊
        • taje Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 12:01
          O, widzisz efekty już po kilku dniach? To rzeczywiście nieźle.

Ja 5 dni temu miałam Morpheus8 (rodzaj radiofrekwencji mikroigłowej) i koloryt skóry faktycznie ładny ale zmian w owalu póki co nie widzę. Bolało jak cholera, nawet z maścią znieczulającą.
          • extereso Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 12:06
            Może po miesiącu jeszcze porównamy, jak będziemy pamiętać. Pani mówiła, że efekty u niektórych są od razu u niektórych po miesiącu. Ja się nie mogę napatrzeć, zwłaszcza na szyję i dekolt, ale na twarzy też wyraźna różnica.
    • mayaalex Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 16:58
      Ja moge bardzo polecic profhilo. To nie jest tradycyjny wypelniacz wiec nie daje efektu napompowania twarzy czymkolwiek, ale wyglada sie lepiej.
      • extereso Re: Z dobrego serca polecam 27.08.22, 17:04
        Ja wszystko jeszcze uzależniam od możliwości używania sauny po.
    • n-ell Re: Z dobrego serca polecam 28.08.22, 12:19
      exterso, a polecisz miejsce?
      • extereso Re: Z dobrego serca polecam 28.08.22, 12:29
        Ja byłam w Ciechocinku, podczas pobytu, który się właśnie kończy. Trafiłam jeszcze na jakąś promocję, więc robiono mi jeszcze inne zabiegi. Salon na 700 lecia. Myślę, że zimą powtórzę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka