Dodaj do ulubionych

Must have nastobombelków

24.09.22, 22:26
E-matka zawsze świetnie doradzi - co można kupić 14-letniej dziubdziusi co okaże się hitem i co mają wszystkie koleżanki? Budżet do 300 pln, coś do pokoju? Kosmetyki?
Kiedyś powiedziałabym ze łańcuch cottonballsów, czy inna LED taśma, ale teraz nie wiem. Dziecko milczy, mama się trochę wstydzi, maluchy są bardziej zajęte zabawkami, niż tym co mogłaby chcieć siostra, poza tym głupio je wciągać w intrygę.
Tlo: szykujemy świąteczne prezenty dla naszych gości, ojciec na froncie, brat potencjalnie może zostać powołany w każdej chwili, maluchy, starsza siostra i mama w Polsce u nas.

Pomożecie?
Obserwuj wątek
    • livia.kalina Re: Must have nastobombelków 24.09.22, 22:33
      Dałabym kasę z informacje, że chętnie podrzucę do centrum handlowego, zeby sobie sama kupiła to, na co ma ochotę.
    • milva24 Re: Must have nastobombelków 24.09.22, 22:36
      Karta podarunkowa do Rossmana, H&M czy tam Sinsaya.
      • n-ell Re: Must have nastobombelków 24.09.22, 22:42
        Tez bym w to poszła, dodatkowa radość z tego, że będzie mogła sama zdecydować. Być może nie ma do tego zbyt dużo okazji w w/w sytuacji.
    • magdallenac Re: Must have nastobombelków 24.09.22, 22:39
      Głośnik bezprzewodowy pod prysznic, karta podarunkową do H&M, czapka Carrhart, perfumy/woda toaletowa Ariany Grande, crop topy, światła ledowe do sypialni, które zmieniają kolor, kiedy zmienia się muzyka, podświetlane lusterko, kindle, słuchawki bezprzewodowe, dresy Nike, bluza Nike z kapturem. Każda z tych rzeczy u mnie poniżej 300 zł i każda z nich jest w niezbędniku mojej 14. Jakby co to służę konkretnymi linkami do większości propozycji.
      • jednoraz0w0 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 02:48
        > słuchawki bezprzewodowe

Obecnie młodzież się przerzuca na przewodowe
      • memphis90 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 08:56
        To jednak trzeba dopytać, bo moja 14 l to chyba nawet nie wie co to czapka carrhart czy perfumy AG… Crop topy, dresy firmowe z logo, bluzy odpadają.

U nas szerokie spodnie, za czasów dinozaurów zwane szwedami, tshirty właśnie dłuższe oversize (crop topy rok temu), ponoć wchodzą kurtki wyglądające jak grube kraciaste koszule i to jest u nas nr1 w tej chwili. Taśmy ledowe absolutnie nie, co najwyżej światełka schowane w bluszczu, bo pokój ma być w stylu goblincore… 😳 Zawsze sprawdzają się mazidła z ziai, te wszystkie peelingi i galaretki o zapachach gourmet. Plus u mojej mangi, Wojownicy (książki o kotach) i akcesoria malarskie. A najlepiej to mega mocny komputer do renderowania animacji…
        • szmytka1 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 09:13
          Kraciaste koszule-kurtki to masowo obserwuje na ulicach od zeszłego roku, ale nie u nastolatek, tylko u młodych matek, takie 20letnie dIewczyny pchające wózek z dzieckiem to noszą. Przejeżdżam w drodze do przedszkola obok 3 stół średnich, na uczennicach raczej tego nie widzę.
        • czerwonylucjan Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 13:40
          No wlasnie to moze karta do empiku plus jakis prezent.
    • shellyanna Re: Must have nastobombelków 24.09.22, 23:45
      Moja by się ucieszyła z karty podarunkowej do Bershki.
      Niestety albo stety nie ma żadnych w zasadzie potrzeb i marzeń materialnych.
      • hugo43 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 07:45
        To jak nasz syn.nawet ostatnio go zapytaliśmy czy by nowego iPhone nie chciał,to podziękował (ma telefon ten sam od 6 lat).Ale przyjdzie czas,ze będzie chciał bilet do Nowej Zelandię bądź jakiego Ekwadoru i jesteśmy gotowi.ni nasz to minimalistą kompletny(ni ale wszystko ma).za to córka,lat 9 ,potrzebuje zawsze,dużo i wszystkiego😀
    • interstate95 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 02:21
      Tutejsza czternastka+ najbardziej ucieszyłaby się z takiej karty podarunkowej, którą mogłaby zrealizować w dowolnym sklepie na terenie Centrum Handlowego. Teraz poszłaby jak po sznurku do CROPP, ale zmienia jej się jak w kalejdoskopie.

• lily_evans011 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 07:16
      Karta podarunkowa do danej galerii handlowej. Wtedy może kupić kilka rzeczy w różnych sklepach i spędzić miło czas.
      PS. Moja by się teraz ucieszyła z torby Guess (na dużych przecenach można kupić za jakieś 360) albo kosmetyczki-piórnika Victoria's Secret (jakieś 150 zł ?). Ale samodzielny wybór daje dużo więcej przyjemności.
      • milva24 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 07:49
        Tak, jeśli jest opcja karty do galerii to najlepszy pomysł. Może dziewczyna ma jakieś koleżanki, które chodzą na "szopingi" a ona nie ma za co to będzie mogła z nimi iść, coś sobie powybierają itd. To dodatkowy plus.
    • rosapulchra-0 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 08:21
      OT.
      "ojciec na froncie, brat potencjalnie może zostać powołany w każdej chwili, maluchy, starsza siostra i mama w Polsce u nas."
      Możesz jaśniej?
      • milva24 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 08:24
        Uchodźcy z Ukrainy jak mniemam.
      • 18lipcowa3 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 09:13
        A co tu trzeba jasnej?
        Leków nie wzięłaś czy jak?
      • spirit_of_africa Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 09:59
        Przespałas pod kamieniem ostatnie pół roku?
      • berdebul Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 11:51
        Mama + dzieci niepełnoletnie uciekły z Ukrainy i mieszkają w naszym mieszkaniu, ojciec aktualnie walczy na zaporożu, brat pełnoletni musiał zostać, może zostać powołany w każdej chwili, na ile się da, kontynuuje edukację, bo szkoła działa (minus alarmy bombowe), jest w ostatniej klasie technikum.
        Tak, robimy sobie prezenty świąteczne/na zająca/urodziny, żeby dzieciaki czuły się normalnie, na ile to możliwe w takiej sytuacji.
        • raczek47 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 12:12
          To chyba tylko Rosie trzeba było tłumaczyć.
          • 18lipcowa3 Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 13:28
            Jak ktoś ma mózg przezarty od alko i leków to tak jest
            Nie.ogarnia.
    • aagnes Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 10:01
      Tylko kasa albo karta podarunkowa do HM, Bershki, Croppa itd, mojej corce przestalam kupowac ciuchy w ogole, teraz chodzi w starych (mowiąc starych, mam na mysli takie sprzed 20-30 lat) M. z zespołami ostatnio jest grany the clash, the cure, dezerter, dead kennedys itd..., spodnie szersze niz dluzsze. to co kupowalam jej w wakacje juz jest nieaktualne i obciachowe.
    • berdebul Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 11:55
      Dzięki! Mama wzbrania się przed kasą/kartą, ale widzę że wszystkie piszecie o tym, więc postaram się ją przekonać (szykując plan B, podświetlane lusterko do makijażu na 100% będzie hitem).
    • kotejka Re: Must have nastobombelków 25.09.22, 13:49
      Kasa, moje nastolatki dolozylyby chętnie taka kwotę do butów i byłyby szczęśliwe
      Albo ciuch jakiś by kupiły
      Ale ja mimo, że mam jako takie czucie ciuchowe i często trafiam z tym, co mogłoby się podobać nie ośmieliłbym się nastolatkowi kupuc bez konsultacji z zainteresowanym

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka