Dodaj do ulubionych

Spotkanie randka

01.10.22, 12:28
Aż mi niedobrze jak to piszę, ale oceńcie wy bo może to ja się mylę. Randka z internetu, rozmawialiśmy od 2 tygodni na whatsuppie, na portalu internetowy mam jasno określone czego szukam, czyli poważnego związku.
On przyleciał zza granicy, leciał i tak w związku z pracą, ja dojechałam ze swojego miasta. Najpierw spacer bez zakłóceń, potem pojechałam do swojego hotelu i umówiliśmy się na wieczór. W międzyczasie coś tam popisaliśmy. Zapytał co chcę zjeść, odpowiedziałam że coś z polskiej kuchni. Zaproponował pierogarnię. Na pierwszą randkę….Nie zgodziłam się, wyszukałam coś innego, wysłałam mu menu, czy mu odpowiada. Zarezerwował stolik, o określonej godzinie podjechał pod hotel uberem i poszliśmy do restauracji, 20 minut spacerem.

Na kolacji dalej rozmawialiśmy, było bardzo miło, przyglądał mi się, dużo śmiechu. Jak już zjedliśmy i dokończyliśmy jedzenie spytałam czy idziemy, on na to że tak tylko poprosi o rachunek i tu padło pytanie, to jak robimy z rachunkiem? Zatkało mnie. Odpowiedziałam, że to może zapłacimy po połowie. Cały czas myślałam, że to jakiś zart i mnie testuje. Rachunek wyniósł po 100 zł, zapłaciłam swoją polowe i naprawdę nie byłam w stanie wydusić z siebie zdania. Po drodze mnie zagadywał, coś tam odpowiadałam i dosłownie po 10 minutach spaceru w drodze powrotnej zatrzymał mnie za ramię, próbował obrócić w swoją stronę, wtedy się wyrwałam i zapytałam co robi. No więc próbuje mnie pocałować! Byłam w szoku.
Facet myślał że przyjechałam do jego miasta na seks. Zapłaciłam za benzynę, hotel, połowe jedzenia, a on liczył na upojną noc. Jak już dotarłam do pokoju to dostałam wiadomość, że jesteśmy jak ogień i woda i się nie dogadamy, więc życzy mi miłego kolejnego dnia w mieście. Pierwotnie byliśmy umówieni też na sobotę. No więc leżę w łóżku hotelowym i czuję się jak prost.tka.
Obserwuj wątek
  • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:34
   A jedzenie chociaż dobre?
   • sol_13 Re: Spotkanie randka 02.10.22, 20:59
    😂😂
  • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:40
   Jedno pytanko, czy poważny związek nie może zacząć się od seksu?
   I tak swoją drogą nie rozumiem twoich rozkmin. Facet świetnie zakończył znajomość, nie zagrało, on miał takie wyobrażenia, ty inne i okej. Żadne tam, jak prostytutka, skąd wiesz, jak się niby czują prostytutki? Jednej forumki mogłabyś wprawdzie zapytać, ale to było dawno i nie wiem, czy ona jeszcze dobrze pamięta, bo za dużo pije i łyka prochów.
   • trzydziestolatka80 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:45
    Na jaką literę ta forumka? Nie, przed pocałunkiem są jakieś sygnały, muśnięcie ręką, itp. On po prostu zagrodził mi drogę i złapał za ramię. Zero wyczucia, mało inteligentny.
    • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:52
     Nie no. Kto wie, ten wie, nie będę pisać.
     Czasem trzeba pocałować kilka żab, zanim się wpadnie na księcia. Niczyja wina. Rozumiem, że się niekomfortowo z tym czujesz, ale nie poddawaj się. Ja poznałam kilku fajnych facetów przez portal randkowy i jestem szczęśliwa z facetem poznanym przez internet.
     • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:00
      Ja, ja wiem 🖐️
      • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:02
       Order z kartofla dla pani raz!
       • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:08
        No w końcu 🙄
      • black_magic_women Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:37
       Ale było ich chyba kilka? W tym jedna teraz jest stateczna i międzynarodowa, pożeniona i zmieniła totalnie styl. Chyba tylko triss pamięta jej dawne posty.
       • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:51
        A to aż takich szczegółów nie znam 🙄
        Kojarzę tylko jedną, na którą alpepe ma uczulenie.
        • simply_z Re: Spotkanie randka 01.10.22, 21:01
         Laika chyba
        • black_magic_women Re: Spotkanie randka 02.10.22, 00:55
         To mnie sie jeszcze 2 kojarzą.
    • g.r.uuu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:52
     To raczej kwestia upodobań 🙄
   • black_magic_women Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:35
    Słowa na P już się nie uzywa, a o tym jak się czują "osoby pracujące ciałem", polecam podcast "Dwie du.. o", bardzo pouczający. Można przy nim np. sprzątać i słuchać przedziwnych treści.
   • aleksandra.anna8 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 21:08
    Tej forumki, którą facet bije i jest na psychoterapii? Ona w tym wątku daje ci dobre rady, byś się cieszyła, że wogole pan cie zaszczycil towarzystwem.
    • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 21:19
     Ale to do mnie?
   • konsta-is-me Re: Spotkanie randka 02.10.22, 23:20
    Nie, nie zakończył świetnie, bo po kie licho jechała i cały to zawracanie głowy?
    Takie rzeczy jak "umówmy się na seks" się albo stawia jasno albo bada subtelniej - jeśli się potrafi, czy druga strona ma ochotę.
    Facet chamsko założył że to oczywiste że ona przyjeżdża z innego miasta, ponosi jednak wydatki i traci swój czas i ma wskoczyć mu do łóżka "bo on tak chce, a jak nie to bye".
    To jest chamówa i traktowanie kogoś przedmiotowo. Jeśli mi zależy na znajomości , to idę na jakieś kompromisy i chce poznać osobę.
    Albo nie ,to mówię od razu a nie na zasadzie "no, ok ale jak już tu jesteś ,to przynajmniej miejmy seks , a poza tym sp...laj".
    Sorry ale jakby jakiś facet uznał że jadę specjalnie do innego miasta i place za hotel, tylko i wyłącznie po to, żeby się z nim przespać, bo widocznie jest taki zayebisty ,to bym go zabiła smiechem. Jakie miał "wyobrażenia" to niczyj problem, to nie była randka w ciemno.
    Jeśli to dla ciebie jest "świetne zakończenie" to jakie jest złe?
    • alpepe Re: Spotkanie randka 04.10.22, 11:35
     Tak, wiem, masz straszne problemy psychiczne i jesteś wściekła jak diabli i odreagowujesz, ale moje zdanie jest inne, tym bardziej, że dla mnie seks nie jest żadną daniną ani poświęceniem, tylko czymś, na co mam ochotę lub nie i nie mam nic przeciwko ONS, teraz tylko deklaratywnie, bo jestem w szczęśliwym związku i nie mam potrzeb niezaspokojonych.
     • konsta-is-me Re: Spotkanie randka 04.10.22, 13:49
      Ja :pisze o konkretnym fragmencie postu i mówię swoje zdanie, alpepe: "masz straszne problemy psychiczne"
      😆
      Oj...
      ( Z wyżywania się akurat slyniesz na tym forum, podobnie jak snake, ale już mniejsza z tym, wszyscy się przyzwyczaili).
      To jest forum, więc każdy może napisać swoją opinię, nawet jeśli jest inna od twojej.I możemy się ze sobą nie zgadzać i uwaga- możemy to wyrazić i tyle.
      Na tym polega dyskusja/rozmowa...

      Nikt nie pisał nic o seksie jako "daninie" ani "poświęceniu".
      Ani o ONS.
      Ależ wierzę ci że masz zaspokojone potrzeby, tylko nie wiem po co mi o tym piszesz w tym wątku i co to ma do postu? 😄
    • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 04.10.22, 11:43
     Wtf? Facet chciał ją POCAŁOWAĆ, skąd wniosek, że miał jakiekolwiek oczekiwania dotyczące seksu? Poszedł na randkę, zobaczył atrakcyjną kobietę, naszło go na buziaka. Dorośli ludzie mają takie chętki. I jakoś tak się utarło, że nie pytają o zgodę zanim pocałują. No dobra, ja pytam, bo nie lubię niejasnych sytuacji, ale zawsze wychodzę wtedy na dziwaka. No mnie nikt nie pytał, wysyłali te swoje sygnały niewerbalne, więc wiedziałam ku czemu sprawa zmierza i całowałam się lub nie.
     • konsta-is-me Re: Spotkanie randka 04.10.22, 14:03
      No ale tutaj tych sygnałów nie wysłał, przynajmniej według autorki.
      I nie wiedziała czego się spodziewać.
      Gdyby ogólnie się polubili, to nie kończyłby znajomości tak nagle z tekstem "ale jutro ci nie potowarzysze ,bo się obrazilem"-w tym kontekście wygląda na to że strzelił focha.
      Czy może tylko mi się wydaje logiczne, że jeśli ktoś przyjeżdża do mnie kawał drogi, to grzecznie byłoby go oprowadzić po mieście, choćby przez godzinę następnego dnia ?
      I naprawdę ludzie z reguły wyczuwają czy jest chemia czy nie.Jak nie- można jakoś sympatycznie w miarę dać to do zrozumienia.
      Tu wygląda jakby facet od początku nie był specjalnie zainteresowany- no ok, zdarza się.
      Ale ta reakcja PO odmowie pocałunku pt."to cześć i jutro się nie spotkamy, choć wiem że tu będziesz" wygląda jak foch.
      Gdyby to powiedział PRZED i nie próbował tego pocałunku, byłoby ok.
      No nie zagralo- tak bywa.
      Ty kompletnie omijasz cały kontekst i skupiasz się na tym małym wycinku oderwanym od reszty.
      • m_incubo Re: Spotkanie randka 04.10.22, 15:05
       Nie wiem, ale gdyby ktoś moją próbę pocałunku na randce potraktował jak atak na swoją cześć i cnotę, to z pewnością nie miałabym ochoty przekonywać się, jakie jeszcze jazdy ma w repertuarze.
       Facet stlenił się szybko i kulturalnie, nie dziwię mu się.
       • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 04.10.22, 18:16
        No właśnie. Ja też nie. Co za upokorzenie
        A najlepsze, że gdyby zapłacił był za tego kotleta to być może i całowanie by było. I kto wie co jeszcze 🤷
    • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 04.10.22, 11:48
     Dziwna jest ta twoja wypowiedź z tym przedmiotowym traktowaniem. Że niby jak mam ochotę z kimś iść do łóżka do go przedmiotowo traktuję? Czyli że poniewieram w brudnym kocu i zostawiam na zimnie?
     Mnie tam zawsze bardzo podmiotowo traktowano w łóżku, więc może dlatego nie kumam o co chodzi. Wykochano, wyprzytulano, porozmawiano, skomolemwntowano.
     Zaprawdę niezrozumiałe są dla mnie uprzedzenia Twoje.
  • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:46
   Ja tu dramatu nie widze. 🙄 Tu gdzie mieszkam faceci na randce raczej nie stawiaja, chociaz zdazaja sie gentelmeni. Ale wychodzac gdzies nastawiona jestem, ze place sama. Moze on bal sie wlasnie, zebys nie poczula sie jak prostytutka, ktorej trzeba fundowac jedzenie za seks? Z reszta duzo kobiet nie lubi fundowania na pierwszych spotkaniach. 🙄 Co do pocalunku, tez nie widze problemu. 🙄 A skoro z obu stron to taka wyprawa byla, to w zaleznosci od nastroju moze nym poszla (borsuczyca nie sluchaj! 🙄) dalej... Troche na dzikusa wyszlas w tej opowiesci. 🙄
   • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:50
    Oczywiście, że słucham 😐

    I od siebie dodam, że ja tu od początku nie widzę materiału na poważny związek, skoro on leci zza granicy a ona musi dojechać do innego miasta.
    Chłop po prostu chciał sobie zorganizować miłe towarzystwo na delegacji i szkoda, że nie był w swoich planach uczciwy 🙄
    • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:54
     Wiesz, jak ja bym uprawiala taka karkolomna logistyke, to logicznym by bylo, ze nie po to, aby sie z panem po nocy po miescie szwendac. 🙄 Wiec moze tez dla niego bylo to logiczne. 🙄 A co do zwiazku, to tez nie dokonca lapie jak mialoby to wygladac. 🙄
     • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:24
      Nagła miłość w romantycznej knajpie jak piorun i przeprowadzka po kilku miesiącach za granicę. Nierealny scenariusz.
      • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:28
       No teraz autorka wyjasnia, ze knajpa tania a gosciu malo inteligentny. 🙄🤦‍♀️ To faktycznie jakas prostytucja zajezdza, bo raczej nie planami na normalny zwiazek. 🙄
       • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:43
        Ale jaka prostytucja. Gadała z nim 2 tygodnie i chciała się spotkać. Już bez przesady. Dziewczyna miała nierealne oczekiwania a teraz jest robienie z tej historii dramatu odwrotności.
   • 7katipo Re: Spotkanie randka 02.10.22, 00:39
    też bym poszła, jak fajny. A już na pewno z całowania bym pokorzystała tongue_out
  • g.r.uuu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:47
   Zachował się ok, nie naciskał, kulturalnie zakończył znajomość. Czego oczekiwałaś?
  • pani_tau Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:47
   Dlaczego jak prostytutka? Odniosłas/miałaś odnieść jakąś korzyść majątkową z tego spotkania?
   • suki-z-godzin Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:56
    No pisze, że oczekiwała, że pan zapłaci za obiad. Ale nie zapłacił, więc nie do końca rozumiem.
    • hanusinamama Re: Spotkanie randka 03.10.22, 13:44
     Wyszło ze za free nie bedzie seksu...przepraszam ale tam mi się pomyślało.
     • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 04.10.22, 11:53
      #cipkatylkozakotleta! #drogiegoizkapustą
   • ajr27 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:02
    Zaciągnęła go do droższej knajpy niż on chciał, oczekiwała, że zapłaci za wszystko i jeszcze na koniec miał ją pocałować w rękę i oświadczyć, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Nawet jeżeli chciał pocałować w sposób niezręczny, to i tak nie widzę złych intencji
    Swoją drogą, moja pierwsza randka z mężem obecnym polegała na całonocnym rajdzie od speluny do speluny ( bary typu Przekąski Zakąski, tatar w Lotosie, pawilony- Warszawa) gdzie płaciliśmy na przemian i było nam tak miło, że nie zwracaliśmy za bardzo uwagi, gdzie się bawimy. Czy nie o to chodzi, gdy między ludźmi zaiskrzy?
    • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:08
     Dokladnie! Nie wiem jakie byly oczekiwania autorki, ale opis tej randki jakos mi sie z dziwna musztra skojarzyl. 🙄 Na miejscu tego goscia tez bym wiala. 🙄
    • trzydziestolatka80 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:21
     Ta knajpa była tania. Pierogi też były.
     • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:25
      To czemu masz pretensje, że płaciłaś?
     • feel_good_inc Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:25
      Ej, to może ukujemy nową wersję powiedzenia o wnoszeniu lodówki?
      Feminizm kończy się, kiedy trzeba zapłacić w restauracji?
      • g.r.uuu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:28
       A gdzie ona napisała że jest feministką?
      • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:05
       feel_good_inc napisał:

       > Ej, to może ukujemy nową wersję powiedzenia o wnoszeniu lodówki?
       > Feminizm kończy się, kiedy trzeba zapłacić w restauracji?

       10 000 000 /10

       Mocny kandydat do mojej kolejnej sygnaturki...
       • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:14
        Mój boże w pomidorach, jacy wy nudni jesteście. Aż paszcza się sama rozwiera do ziewanie 🙄
        • kicifura Re: Spotkanie randka 02.10.22, 16:22
         Ale jak pociesznie się te nasze samczyki klepią po plecach, wyobrażając sobie jakby to było na randce 😂
      • kicifura Re: Spotkanie randka 02.10.22, 16:19
       feel_good_inc napisał:

       > Ej, to może ukujemy nową wersję powiedzenia o wnoszeniu lodówki?
       > Feminizm kończy się, kiedy trzeba zapłacić w restauracji?
       >

       Akurat forum dość jednoznacznie wyśmiewa focha o płaceniu za siebie, więc weźcie schowajcie te płacze w mankiet.
     • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:30
      To co zjadłaś za 100zł?
      • aqua48 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:51
       borsuczyca.klusek napisała:

       > To co zjadłaś za 100zł?

       140 pierogów?

       • 7katipo Re: Spotkanie randka 02.10.22, 00:42
        big_grin
        dla mnie randka marzeń.
        Całowanie, oraz pierogów do wypęku.
        Czego chcieć więcej?
     • ajr27 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:10
      Ale przecież nie podobało Ci się, gdy on zaproponował pierogarnię.
     • kk345 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:43
      trzydziestolatka80 napisała:

      > Ta knajpa była tania. Pierogi też były.
      Tania knajpa i rachunek po stówce? Siedzieliście tam przez dwa dni?
      • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 01.10.22, 17:04
       Nażarł się trzech dań i wypił dwa drinki, a ona zjadła przystawkę a zapłaciła za połowę zamówienia. No i tak wyszło 🤷
       Nie opyla się chodzić z facetami na randkę, bo żrą jak niedźwiedzie a trzeba połowę zapłacić. Dlatego polecam anorektyków 👌
       • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 17:18
        A kto mówił żeby płacić połowę? Co za idiotyczny pomysł. Bo z człowiekiem siedzisz przy stole to na pół trzeba? Trzeba było powiedzieć, że każdy za siebie płaci i tyle. Po co ta moda na 50/50? Wiem za ile mogę zjeść to za tyle zjem i wypiję.

        Poza tym to ona mogła zamówić najdroższe elementy przekonana, że jest zaproszona więc i zapłacone będzie.
        • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 02.10.22, 23:54
         Ale czaisz, że tam wyżej 👆 to był sarkazm?
     • alewcale Re: Spotkanie randka 03.10.22, 21:40
      Jak tania to prawie jak mordownia i powinno wyjść...eee..przepraszam, że się wtrącam. Nie można tego zapomnieć? Inne oczekiwania były z obu stron i tyle. Nikt nie umarł.
   • kicifura Re: Spotkanie randka 02.10.22, 16:11
    pani_tau napisał(a):

    > Dlaczego jak prostytutka? Odniosłas/miałaś odnieść jakąś korzyść majątkową z te
    > go spotkania?

    Właśnie się złości że nie odniosła
  • triismegistos Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:50
   A co jest nie teges z pierogami?
   • krypteia Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:51
    Z tego co rozumiem to niezbyt romantyczne jak na randkę
    • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:53
     No, z dawnych czasów na Kobiecie coś mi się kojarzy o mymłaniu chyba pieroga, może i niezbyt romantyczne, ale za to strasznie podniecające big_grin
     • triismegistos Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:58
      A, czyli zboczeństwo 🙄
      • suki-z-godzin Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:00
       Niedługo nie będzie czego jeść. Pierogi złe, pomidory zboczeństwa...
       • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:13
        Pomidory zboczeństwa? Coś mnie ominęło? A co powiesz o ogórkach i cukinii?
        • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:16
         szukaj tanebo frazy o chapaniu tyki aż po same pomidory, może zrozumiesz.
         • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:06
          Wiesz, ja nie chapię więc nie skojarzyłem...
          • cosmetic.wipes Re: Spotkanie randka 02.10.22, 10:41
           Jakby kiedykolwiek ktoś tobie chapał, to byś skojarzył.
    • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:21
     Jak pisał Wieszcz:
     „Gdy gardzisz mną i pierogiem
     Odejdzze z panem bogiem!
     A kysz, a kysz!”
     • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:31
      Gdy gardzisz moim pierogiem,
      Przepadniesz tuż za rogiem!
      • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:52
       Nota bene to z „Dziadów”, hłe, hłe…
   • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:58
    No wlasnie? 🙄
    • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:01
     Pewnie chodziło o to, że się należy jedzenie w porządnej restauracji a nie w pierogarni! No to zjadła i zapłaciła. Dostała co chciała. Ja nie widzę problemu 🤣
     • jednoraz0w0 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:44
      To jak w którymś opowiadaniu Hrabala, gdzie pani pracownica składnicy złomu, jako kobieta porządna i z zasadami, zgodziła się na bzykanie ale w boksie z metalami szlachetnymi.
   • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:02
    O ludzie ematka taka światowa a by się dała zabrać na pierogi na pierwszej randce, no weźcie może jeszcze na kanapkę z mielonką? 🙄
    • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:04
     Wiesz co jadlam na pierwszej z exem? Lasagne z kaszanka! 😂 Uwielbiam kaszanke. 😍🤪
     • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:06
      I widzisz, jak to się skończyło???!!!
      • annanichtvergessen Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:09
       Nooo... 🤦‍♀️🤪
     • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:10
      W sumie jak teraz tak to analizuję to między mną a Starym Borsukiem mocniej zaistrzyło przy hot-dogu na stacji benzynowej po całonocnym imprezowaniu 🤔
      • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:15
       Parówka w bułce? Zboczeństwo!
       • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:25
        tanebo001 napisał:

        > Parówka w bułce?

        Koniecznie z dużą ilością sosu! Bez sosu się nie liczy 🙄
        • eriu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:27
         Bo nawilżenie to podstawa!!
         • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:32
          Idealnie gdy cieknie po palcem, chociaż wiem że akurat to nie każdy lubi 🙄
        • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:06
         jakiego sosu? Białego?
         • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:16
          tanebo001 napisał:

          > jakiego sosu? Białego?
          >

          A jaki lubisz?


         • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:24
          tanebo001 napisał:

          > jakiego sosu? Białego?

          oczywiście, że w białym!

          są, co prawda tacy, co lubią moczyć parówkę w krwistym sosie, ketchupowym... ale to pojedyncze jednostki, koneserzy tacy...
          • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:29
           To ja. Nie znoszę sosu czosnkowego...
           • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:34
            tanebo001 napisał:

            > To ja. Nie znoszę sosu czosnkowego...

            To może chociaż z musztardą? ...taką miodową...
            • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:46
             dyzurny_troll_forum napisała:

             > tanebo001 napisał:
             >
             > > To ja. Nie znoszę sosu czosnkowego...
             >
             > To może chociaż z musztardą? ...taką miodową...
             >
             Jeśli musztarda to tylko cayenne
             • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:55
              tanebo001 napisał:

              > dyzurny_troll_forum napisała:
              >
              > > tanebo001 napisał:
              > >
              > > > To ja. Nie znoszę sosu czosnkowego...
              > >
              > > To może chociaż z musztardą? ...taką miodową...
              > >
              > Jeśli musztarda to tylko cayenne

              Z cayenne to chyba tylko Porsche, ale i tak za bardzo nie...
              • tanebo001 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 15:01
               dyzurny_troll_forum napisała:

               > tanebo001 napisał:
               >
               > > dyzurny_troll_forum napisała:
               > >
               > > > tanebo001 napisał:
               > > >
               > > > > To ja. Nie znoszę sosu czosnkowego...
               > > >
               > > > To może chociaż z musztardą? ...taką miodową...
               > > >
               > > Jeśli musztarda to tylko cayenne
               >
               > Z cayenne to chyba tylko Porsche, ale i tak za bardzo nie...
               >
               no fakt. Miała być dijon
               • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:20
                cayenne to pieprz
               • piataziuta Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:51
                > no fakt. Miała być dijon

                w lidlu bywa dijon premium marki kania

                dobra, ostra, raz nawet zaczęłam się dusić
          • piataziuta Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:17
           dyzurny_troll_forum napisała:

           > są, co prawda tacy, co lubią moczyć parówkę w krwistym sosie, ketchupowym... al
           > e to pojedyncze jednostki, koneserzy tacy...

           W keczupie lubi moczyć większość, pierdoło.
           No chyba, że ktoś unika tego i tamtego, to czasami wmawia proponującym frajerom, że keczup może za bardzo spłynąć po parówce i to jest be, więc lepiej w ogóle bez keczupu.

           Koneserzy to lubią parówki w czekoladzie.
           • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:33
            piataziuta napisała:

            > Koneserzy to lubią parówki w czekoladzie.

            Zboczeństwo!
            • piataziuta Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:46
             Taki stary cwaniak, a tak marnie doświadczony.

             Ile masz lat, niuniu?
             Jeśli mniej niż szcześćdziesiąt, to może jeszcze coś popróbujesz (są niebieskie tabletki, są czerwone...), zamiast popiardywać na forum dla matek?
            • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 20:48
             Ta odnoga wątku poszła za daleko 🙄
             • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 02.10.22, 23:55
              Też mi się odechciało hotdogów z tego wszystkiego 🥺
              • chicarica Re: Spotkanie randka 04.10.22, 12:27
               Mnie się nawet jeszcze nie zachciało a już się odechciało.
    • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:04
     OJP, ja pierogi to nie bardzo, ale nie mam nic przeciw barom mlecznym i z upodobaniem też wszystkich zabieram. Taka kanapka ze smalcem i ogórkiem kiszonym albo i z mielonką i ogórkiem kiszonym też mniam.
     • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:13
      Ale wczuj się w klimat, chłop leci uwaga samolotem! Może nawet z innego kontynentu, ona wynajmuje hotel może jakiś bardziej fancy, żeby się poczuć jak księżniczka!
      Po czym na dzień dobry dostaje pierogiem w twarz 🙄
      • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:15
       No, a to ona jemu powinna tego pieroga w twarz wystawić tongue_out
       • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:26
        Nie wcześniej niż na czwartej randce 🙄
      • g.r.uuu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:21
       Z odpowiednim facetem może być i makaron z sosem z torebki, a jak facet nie pasuje to mu i dobra restauracja nie pomoże
      • gama2003 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:28
       No jak leciał chłop z daleka, zagraniczny, to może jedyne co jadalne i polskie znał to byly pierogi.
       Folkloru chciał smacznego zakosztować.
       Wcale mnie to nie dziwi, wszyscy znajomi mi cudzoziemcy pierogów chcieli.

       A poszedł biedny do restauracji, z jedzeniem pewnie jakie zna do wypęku.

       Co do jego planów na romantyczne uniesienia. No trochę mnie one nie dziwią. Niestety.
       • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:25
        gama2003 napisała:

        > No jak leciał chłop z daleka, zagraniczny,

        Zaraz, zaraz, skąd wiemy, ze on zagraniczny!?
        Czyżbym nie przyłożył wystarczającej wagi do szczegółów...
      • dyzurny_troll_forum Re: Spotkanie randka 01.10.22, 14:13
       borsuczyca.klusek napisała:

       > Ale wczuj się w klimat, chłop leci uwaga samolotem! Może nawet z innego kontyne
       > ntu, ona wynajmuje hotel może jakiś bardziej fancy, żeby się poczuć jak księżni
       > czka!
       > Po czym na dzień dobry dostaje pierogiem w twarz 🙄

       Ja się bardzo wczuwam.
       Mieszkając za granicą, może nawet na innym kontynencie, tęskni się zapewne, przeogromnie do kuchni polskiej. Ja osobiście zawsze schabowy oraz gołąbki, ale rozumiem też tych co pierogi i gryczana...
     • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:20
      Jaki bar mleczny? Teraz są fancy-pierogarnie!
      • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:29
       To zależy, gdzie leży. Do pierogarni nie zaglądam, ostatnio w Słubicach w barze Delta wzięłam wprawdzie dwie porcje pierogów z serem na słodko, ale to dla córek, bo sama nie robię. Na miejscu natomiast zjadłam żurek, a córka barszcz ukraiński i pierogi z kapustą i grzybami. Te pierogi to zresztą było za dużo, zapakowałyśmy w dokupione pudełko.
       • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 22:37
        Ale 30latka pisze, ze pierogarnie zaproponował, a nie bar mleczny.
    • g.r.uuu Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:12
     Nie miałbym nic przeciwko nakarmieniu mnie mielonką smile Btw na pierwszym wyjściu we dwoje z moim facetem, oficjalnie nie była to randka, jadłam pierogi i piłam wódkę
     • m_incubo Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:29
      Ja na pierwszym czy drugim spotkaniu z moim drugim mężem też byłam w pierogarni.
      Co prawda on mi postawił te pierogi wtedy, więc chyba się nie liczy...
      • frytulek Re: Spotkanie randka 18.10.22, 14:46
       My mieliśmy bagietki, dipy różne i truskawki.

       Aaaaaaa, to teraz dopiero widzę, ze zaszło do czego zaszło! Bagietka z dipem 🤦🏼‍♀️
     • ritual2019 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:34
      Na pierwszej randce to wypolismy kawe, na drugiej piwo a ja tylko male bo prowadzilam, fakt on zaplacil. Na trzeciez wino u niego i spedzilismy upojna noc po ktorej zadzwonilam do pracy ze zle sie czuje bo bylam zbyt zmeczona. Potem bylismy juz para z jedzeniem w drogich restauracjach itd za ktore zawsze placil.
    • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 16:55
     >O ludzie ematka taka światowa a by się dała >zabrać na pierogi
     Do super pierogarni z pierogami z malinami i mascarpone…? Albo z twarożkiem i mango…? Albo zapiekane na wytrawno, z kurkami albo czymś takim…? Oczywiście, ze bym się dała zabrać!
     • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 01.10.22, 17:49
      Memfiska, na Wrocławskiej jest wypasiona pierogarnia - idziemy?
      • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 17:58
       bywalec.hoteli napisał:

       > Memfiska, na Wrocławskiej jest wypasiona pierogarnia - idziemy?       A kto miałby zapłacić? 🤔
       • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 01.10.22, 18:00
        ja płace za moje współtowarzyszki kolacji nawet jeśli nie ma dalszego ciągu.
        • borsuczyca.klusek Re: Spotkanie randka 01.10.22, 18:06
         Widzisz memphis jaki cię zaszczyt kopnął 🙄

         Normalnie #zazdro
         • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 19:10
          Eee, ostatnio się hajtac mieliśmy, wiec ja już się starego chłopa pozbyłam, a Bywalec - co miał zwłoki utylizować (tych pozbytych przeze mnie współmałżonków) - się wziął i wycofał…

          Wiec z pierogami będzie tak samo - ja przez tydzień jeść nie będę, depilacje brazylijską zrobię, żeby dobrze przy tych pierogach wyglądach - a tu znów nic z tego…
          • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 01.10.22, 19:14
           Jak założysz fajną bieliznę to się może gdzies przelecimy 😃
           • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 01.10.22, 19:39
            memfiska masz dzisiaj chyba dobry humor? 😘
            • memphis90 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 22:37
             Czekaj, zbieram sie po powyższym…
             • nicknanowyrok Re: Spotkanie randka 01.10.22, 22:43
              Biegaj, pierdolec chce cię przelecieć bD
              • memphis90 Re: Spotkanie randka 02.10.22, 08:52
               Tak mówi, bo mnie jeszcze nie widział 🙈
           • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 02.10.22, 23:58
            bywalec.hoteli napisał:

            > Jak założysz fajną bieliznę to się może gdzies przelecimy 😃

            Ale, że można se szukać romansu na forum dla ematek to ja nie wiedziala 😳
            • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:00
             w twoim przypadku wykluczone 😉
        • m_incubo Re: Spotkanie randka 02.10.22, 08:53
         A co na to żona?
         • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 02.10.22, 14:31
          m_incubo napisała:

          > A co na to żona?

          Sama chyba mówiłaś, że jak się chce to trzeba nie patrzeć na innych?
          big_grin
          • m_incubo Re: Spotkanie randka 02.10.22, 14:32
           Raczej nie, ale chyba istotniejsze jest, co na to twoja żona, a nie co na to ja?
           • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:02
            no jak to? don’t tell, don’t ask, czego oczy nie widza tego sercu nie żal…

            😉
            • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:07
             Poczekaj aż ci sekatorem utnie jaja. Ty chyba wściekłej żony na oczy nie widziałeś.
             • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:27
              Ty byłemu staremu ucielas sekatorem jaja jak Cie zdradził?
              • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:31
               W pewnym sensie tak 😂
               Tyle, że białych rękawiczkach.
               W każdym razie został rozsmarowany po podłodze i od pięciu lat chodzi na krótkiej smyczy. Nie chciałbyś skończyć w tym samym miejscu, zapewniam 😌
               • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:44
                Wyciągnęłas duze alimenty?
                Eeeetam, nie strasz.
                • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 03.10.22, 00:49
                 A w życiu!
                 Tu nie o piniondz chodzi, bo moje chłopy w to nie umieją akurat.
                 Ale niegdyś narowisty chłop chodzi teraz na krótkim postronku i robi niemal wszystko co mu paluszkiem wskażę. I nawet nie próbuje zmieniać układu sił. "dziękuję, Jadziu ; przepraszam, Jadziu ; oczywiście, Jadziu i czy uważasz, że mogę, Jadziu?..."

                 • bywalec.hoteli Re: Spotkanie randka 03.10.22, 01:20
                  o kontakty z ukochana córeczka?
                  • trampki_w_kwiatki Re: Spotkanie randka 04.10.22, 11:58
                   Chyba zwariowałeś. Nie kupczę dzieckiem. Jej stary jest fantastycznym ojcem, takim z górnej półki zaangażowanych tatusiów. Nie strzela się samobója do takiej bramki.

                   Potrzebuje mojego wsparcia w swoich działaniach, że tak powiem, zawodowych. Beze mnie na tym polu leży i kwiczy a nie stać go na to, żeby kupić taką usługę na rynku.
  • hrabina_niczyja Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:51
   Następnym razem jak się szuka poważnego związku to się nie jeździ kilometrów płacąc za benzynę i hotel dla kolesia z Tindera.
   • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 12:55
    A gdzie tam widzisz nazwę Tinder?
    • hrabina_niczyja Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:08
     Znali się jedynie wirtualnie, starczy. Czy poznała go na Tinderze czy innym przybytku wirtualnym bez różnicy. Trzeba być bardzo zdesperowaną, żeby jeździć i wynajmować hotele dla gościa, który przyleciał z zagranicy w delegacje.
     • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:14
      No akurat desperacja świadczy o niej dobrze. Wybór trochę gorzej. Trzeźwo patrząc, żaden stały związek nie jest tu możliwy, chyba, że wspólne weekendy co jakiś czas wystarczą do definicji stałego związku.
      • trzydziestolatka80 Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:27
       Tak, myślałam o fajnych weekendach, on mieszka w cieplejszym, dość atrakcyjnym miejscu.
       • alpepe Re: Spotkanie randka 01.10.22, 13:32
        No teraz to zaleciało od ciebie strasznym wyrachowaniem.