Dodaj do ulubionych

Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko

07.10.22, 19:42
Poniewaz na moim watku o komisji lekarskiej dziewczeta maja mase radosci, to nie chce im przeszladzac. 🤪

Po komisji poszlam na obiad, bom wsiekle zglodniala. Fajna klimatyczns restauracja i jeszcze fajniejszy wspolbiesiadnik przy stoliku obok. 🙂 Teraz mocny skrot akcji. Po zjedzeniu (chyba przyszedl tylko ciut wczesniej, bo dostalismy zamowienia niemal rownoczesnie, i nie nie byly to schabowe z kapusta 😂), przyszedl czas na kawe, odsapniecie i krotka lekture prasy. Okazalo sie, ze jak w plywaniu synchronicznym udalismy sie do regalu z gazetami i chcielismy siegac po te same tytuly. Tu juz rozpoczela sie rozmowa i pakt, ze sie pokojowo pismami podzielimy i powymieniamy. Z czytania juz nie wiele wyszlo, bo rozmowa przejela pierwszy plan. 😅 I tak przez niemal godzine wylapywalismy co smieszniejsze tematy z prasy i zasmiewalismy sie.

Ok podsumowanie spotkania. Poczucie humoru: 10/10, elokwencja 10/10, maniery 10/10, wyglad 😍 11/10 bo moglby byc bratem Johna Malchovicha (serio podobny bardzo), wiek ok. 55/60 lat. Na koniec dal mi wizytowke swoja i zaprosil na wernisaz jego przyjaciela,
rzezbiarza. Okazuje sie, ze rechotalam z wlascicielem biura architektycznego.

Co mnie niepokoi. Tu na bank sa jakies trupy upchane w szafie. Bo by bylo zbyt pieknie. Pytanie, jakiego kalibru? 🙄

Dobra mozna sie juz posmiac. 😂 Na wernisaz ide.
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:45
      Liczę na relacje na bieżàco!
      • panna.nasturcja Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:51
        Jej nie starcza wyobraźni, zaczyna wątki, ale potem nie ma pomysłu na ciąg dalszy, większość historii nie ma kontynuacji.
        • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:55
          Oczywiscie, ze nie. Zapisalam sie na kurs kreatywnosci, moze cos pomoze. 🙄 sorry, ale spojrzalam w watek wczesniejszy i stwierdzilam, ze szkoda mi czasu na kolejne prostowanie idiotyzmow. Po co mi to? 😂 A Wy sie tam dobrze bawcie. 🌺
          • jednoraz0w0 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:34
            O! Mam! Wiem, kogo mi przypominasz, panią Evę Wilt!
            • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:30
              Dlaczego?
            • annaboleyn Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:36
              Kto to jest Eva Wilt?
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:51
        Pewnie bedzie szesc bylych zon i 17 dzieci, albo psychopata. 🙄 W bajki nie wierze. Zobaczymy.
      • banicazarbuzem Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 09:02
        A co z wynikiem komisji? Liczyłam, że będzie cudowny orzecznik i jak w bajce zakończenie: świadczenia nie dostała bo orzecznik bogaty, zakochali się w sobie i żyli długo i ....
        • mid.week Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 09:18
          banicazarbuzem napisała:

> A co z wynikiem komisji? Liczyłam, że będzie cudowny orzecznik i jak w bajce za
          > kończenie: świadczenia nie dostała bo orzecznik bogaty, zakochali się w sobie i
          > żyli długo i ....

cierpi na autosabotaż wiec w kolejnym odcinku moze się okazać, że nie dotarła
          forum.gazeta.pl/forum/w,567,174197777,174197777,Sabotowanie_samego_siebie.html?visit=1#p174205242
          • banicazarbuzem Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 09:43
            To już właśnie wiem.
            Pewnie właśnie o tym jest tamten wątek 🤦🤔😀
    • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:46
      Architetonicznego 😂🤦‍♀️ polska jezyk, trudna jezyl 🙄😂
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 19:47
        Znowu zle, poddaje sie. 🤦‍♀️ Architekturbüro.
    • fornita111 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:00
      Matkobosko, ci to byla za prasa, ze tyle chichotania? Jak dla mnie, tacy zywiolowo radosni ludzie sa z gory podejrzani o faze maniakalna, sorry tongue_out A temat znam z doswiadczenia wink
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:07
        Nie no normalna die Presse, der Standard, die Zeit. Tylko, ze siegalismy po te same tytuly jednoczesnie a byly tu juz pojedyncze egzemplarze. Falter zgarnal dla siebie. Tak wyszlo, ze zrobilismy wspolna "prasowke", a ze uwielbiam ironie i tez czarny humor to gawedzilismy z tematu do tematu. On zaczal i poszlo. 🙄😂 Byly tez chwile powagi w tematach, zeby nie bylo. 🙄
        • conena Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 06:47
          annanichtvergessen napisał(a):

> , a ze uwielbiam ironie
          > i tez czarny humor

Różne pierdoły tu się pisze na swój temat, oj różne. Ale to… to jest chyba największa ściema w całym wątku.
      • eriu Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:34
        Noo wiesz: wojna na Ukrainie, kryzys energetyczny, inflacja, takie tam heheszki z tematów z których każdy boki zrywa. Ty nie żartujesz sobie z wojny z obcymi ludźmi przy small talkach? (oczywiście ironia).
        • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:47
          Rozmawialismy o polityce wewnetrznej Austrii i aferach gospodarczych i covidzie. Ulzylo Ci?
          • jednoraz0w0 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:35
            I co ciekawego o tym covidzie było?
            • simply_z Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:54
              Ze nadal w metrze trzeba nosic szmate o.o
    • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:00
      Restauracja otwarta o 11 i tłumy jedzą obiad ?
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:10
        asma, co ty bierzesz? To pytanie z troska, bo cos nie halo. W restauracji bylam ok 16.30. Skad Ci sie wziela 11.00 na litosc boska?
        • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:20
          Rano miałaś komisje wiec myślałam ze potem poszłaś na obiad
    • dni_minione Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:03
      Obstawiam takiego trupa, że ty pójdziesz na ten wernisaż nastarana, a on cię ledwo pozna, powie "cześć, miło że przyszłaś" i przez resztę wieczoru będziesz go oglądać jak przechadza się pod rękę z jakąś chudą tajemniczą brunetką tongue_out Tak by było w filmie. Potem, gdy siedziałabyś smutna w kącie z jakąś lampką wina, obok ciebie potknąłby się uroczy grubas i pomogłabyś mu się pozbierać z podłogi. I to byłoby dopiero TO.
      • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:10
        Ona jest wybredna wiec grubasie nie maja szans
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:16
        Grubas odpada. Ale tez mi sie to wydaje podejrzane i nie nakrecam sie, wrecz przeciwnie. Bede szukac dziury w calym. 🙄 Moj eks zrobil tez na poczatku super wrazenie, po tym byla katastrofa. 🤦‍♀️ Wiec na wszystkie scenariusze licze, ale pojde, bo co mi tam.
        • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:22
          Ale kiedy idziesz?
          Musicie się umówić czy on tam siedzi zawsze na tym wernisażu
          • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:26
            Tak asma,, ludzie rzucaja prace, aby caly czas siedziec na wernisazu swojego przyjaciela, ktore ma otwarcie w niedziele. Ps. Moj kot ma sie bardzo dobrze.
            • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:36
              No to jak sue umowicue skoro musisz udawać niedostępna ?
              • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:45
                Ja sie z Toba poddaje asma. To jak krew w piach. 😂
                • annaboleyn Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:10
                  A jak Ci mówiłyśmy, że asma jest do zabawy nią lub trzymania w killfile to nie wierzyłaś i jeszcze ją dopytywałaś o szczegóły. To teraz się nie dziw wink
                  • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:20
                    Jak ci mówiliśmy Znaczy kto legiony grażyny ? Asma do zabawy ? Brzydko się bawisz 🤣
            • jakis.login Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:51

>siedziec na wernisazu swojego pr
              > zyjaciela, ktore ma otwarcie w niedziele

Wernisaż (rodzaj męski) to inaczej „uroczyste otwarcie”.

• annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:19
                Tak, nie udalo mi sie przeniesc ironii
                • taki-sobie-nick Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 01:56
                  Kiedyś to się nazywało dysleksja (albo dyslekCja - cytuję błąd ortograficzny), później każdy pisał, jak chce, następnie winien był telefon, a teraz to ironia. tongue_out
      • taki-sobie-nick Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 01:57
        Po zrzuceniu 50 kg przez grubasa.
    • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:06
      Na bank pod łóżkiem .Śmiechy ,chichy i tak się kończy 😀😃
    • berdebul Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:06
      Żona. Stado bombelków. Gej. Albo wszystko na raz.
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:22
        Raczej eks, bo zaprosil mnie na wernisaz w niedziele i wspomnial o wyjsciu po, zeby pogadac. Wiec zona chyba nie, ale pewnie masa przyjaciolek, jeszcze wieksza masa ex i przedszkole bombelkow, albo psychol. 🙄 Zobaczymy.
    • m_incubo Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:13
      Właściciel architektyczny to jak lekarz medyczny. Niechby nawet pił i bił!
    • kk345 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:31
      >Poczucie humoru: 10/10, elokwencja 10/10, maniery 10/10, wyglad 😍 11/10 bo moglby byc bratem Johna Malchovicha (serio podobny bardzo), wiek ok. 55/60 lat. Na koniec dal mi wizytowke swoja i zaprosil na wernisaz jego przyjaciela,
      rzezbiarza. Okazuje sie, ze rechotalam z wlascicielem biura architektycznego.

Czyli Annowy standard, wszystko na 200%, motyle, emocje, zgodność ciał i dusz po kwadransie rozmowy. Był czas przywyknąć.
      Jak tam nowy terapeuta? W piątek miałaś się dowiedzieć, zdaje się?
      • eriu Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:36
        Weź ona nie nadąża wymyślać tych rewelacji.
      • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:43
        Ocenilam goscia na podstawie rozmowy. Wypadl dobrze, ale powinnam pewnie sie zachwycac kims, kto mnie nie zachwyca? 🤔 To, co w tym momencie poznalam, podobalo mi sie, to chyba normalne, zeby dalej kontynuowac znajomosc? Sceptyczna jestem co do finalu, bo pewnie sie za tym cos sie kryje. Ale przy pierwszym dzwonku alarmowym wysiadam i tyle.
        • eriu Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:16
          Ja też jestem sceptyczna, bo to wielka bajka.
          • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:26
            O panny terapeutki.Na tym forum to zawsze wielka bajka .Nie można się nauczyć 🤣
        • kk345 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:49
          > powinnam pewnie sie zachwycac kims, kto mnie nie zachwyca?

Nie kotek, powinnaś przestać miotać się między skrajnościami i NIE zachwycać się, ani oczywiście NIE nienawidzić kogoś, z kim rozmawiałaś przez kwadrans. Borderem to pachnie, wieczna kolejka górska.
          • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:27
            Kotku (skoro sie tak juz nsuxwamy 🙄) moze umowmy sie oboje, ze forum to malutki skrawek zycia, ktory swiadomie publikujemy, bo chcemy odetchnac, pogadac z innymi, wymienic sie doswiadczeniami itp. itd. Wiec tak na prawde internetowa kreacjia kest o kant d*** rozbic, jesli chodzi o psychiatryczne diagnozy. Wiec daj sobie spokoj.
            • eriu Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:38
              „ forum to malutki skrawek zycia” 😂😂😂😂😂

Naprawdę? Codziennie praktycznie wrzucasz na forum swoje wynurzenia i piszesz co robiłaś niby. Nie umiesz się ubrać bez pokazywania zdjęć ciuchów na forum i to nie raz tak było jeśli chodzi o dobieranie ciuchów, bo to na rozwód to na polowanie.To ma być mały malutki skrawek życia jak wynurzenia w każdym temacie tutaj lądują? Kogo przelecieć, kogo się nie udało przelecieć na werandzie exa, bo za dużo wypił.

Z Twoich wątków (codziennych praktycznie) bije niestabilność psychiczna i ogromne problemy.
        • glasscraft Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 22:09

> To, co w tym momencie poznalam, podobalo mi sie, to chyba normalne, zeby dalej kontynuowac znajomosc?

A pan wie, ze bedzie znajomosc z Toba kontunuowac? I ze wogole przeszliscie do etapu znajomosci?

> Sceptyczna jestem co do finalu, bo pewnie sie za tym cos sie kryje.

Jakiego finalu? Zjadlas obiad przy sasiednim stoliku i sobie poflirtowalas z facetem. Jezeli na podstawie takich spotkan planujesz reszte zycia z takim "znajomym" u boku, to bedziesz miala rozczarowanie za rozczarowaniem, bo to ze ktos sie z Toba posmial i zaprosil na wystawe rzezb znajomego naprawde wiele na razie nie znaczy, a wyglada na to, ze Ty masz juz dalekosiezne plany (wlaczajac w to sceniariusze co zrobisz, gdyby cos sie za tym krylo).
          • annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:18
            Yessssu nic nie planuje. Final to odmiennik slowa, co sie wyjasni. Naprawde nic nie oczekuje. zadnych dalekosieznych planow nie mam, ot napisalam streszczenie tu, by sie posmiac, pogadac. Tyle.
        • beaucouptrop Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 22:47
          》Ale przy pierwszym dzwonku alarmowym wysiadam i tyle. 《
          Hmm, wysiadasz powiadasz. Tak trzymać 💪😘
    • ewcia.1980 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:50
      Ależ masz fascynujące życie.
      🤣🤣🤣🤣
      Twoje wątki czytam z zapartym tchem i zabieram głos chyba pierwszy raz bo aż słów mi brakuje.

A tak na serio..... jeśli sobie jaja robisz to 👍
      Każdy ma hobby na miarę swoich możliwości intelektualntch i finansowych.
      Ale jeśli to tak na poważnie to.... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

• annanichtvergessen Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:31
        Brak Ci slow, ale glos zabierasz... To fascynujace! Dzieki za ocene moich mozliwosci intelektualnych i finansowych oraz piktograficzne przedstawienie wnioskow. 👍 Mam nadzieje, ze nie przegapisz kolejnego odcinka "m jak milosc", czy "klanu" po to zeby czekac w napieciu na moje watki. Az tak mocnych fanek sie nie spodziewalam! Dzieki! 🌺
        • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:01
          Ja już wchodzę specjalnie na forum żeby twoje wątki czytać
          Masz ten polot
          Przy trym inne wątki wydają się nudne
          • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:50
            Siemka tylko niektórzy biorą je za bardzo na poważnie i przykre jest, że w sumie młode kobiety są tak zgorzkniałe od życia .Zero uśmiechu ,radości ,życia .Przecieżnie jest takie zle ,Trzeba patrzeć na chwile bo to one najważniejsze .Wydawało się że nowe pokolenie ,wykształconych osób w dobie internetu ,gdzie można znaleźć wszystko .Powinny czerpać radość ,ale nie. Wesoła ,mądra dziewczyna .Wątki pełne humoru i nie daje się wbrew pozorom .Trzeba umieć coś napisać i by każdy czuł się zadowolony .
    • beaucouptrop Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 20:54
      .》Tu na bank sa jakies trupy upchane w szafie. 《
      Spróbuj zdobyć jego pracę magisterską to pewnie wiele rzeczy się wyjaśni.
      • malia Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 21:25
        z palca mi to wyjęłaś big_grin
    • maleficent6 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 22:57
      Podsumowałaś to spotkanie, jakby gość cię zaprosił na ten obiad, a ty rozmawiałaś z nim parę minut.
      Czy ty każdą przypadkowo spotkaną osobę tak analizujesz? Planujesz już z nim przyszłość??
      • panna.nasturcja Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:44
        Niestety, planuje.
        To coraz bardziej pachnie poważnymi zaburzeniami.
        • kadfael Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 08:58
          Przecież to wygląda jakby była w manii. Od jakiegoś czasu tak wygląda.
          • panna.nasturcja Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:23
            Exactly!
          • eriu Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:31
            To samo pisałam jakiś czas temu. Psychiatra potrzebny na już.
    • tokyocat Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 22:58
      Normalnie, zonaty.
      • maleficent6 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:07
        Żonaty czy nie. Wymienił uprzejmości z jakąś panną w knajpie przy obiedzie, coś tam wspominał o wernisażu a że panna bardzo gadatliwa to rzucił : a to wpadnij w niedzielę(niekoniecznie jako osoba towarzysząca). I tyle. On już nawet nie pamięta, że z kimś gadał, a autorka przeżywa jakby do ślubu szła 🤦
      • bene_gesserit Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 09:40
        Żonaty? E tam.
        Co najmniej jedną z możliwości:
        1.
        Seryjny morderca, specjalizujący się w kobietach pochodzących z Europy Wschodniej.
        2.
        Wyrafinowany perwers, "wernisażem" nazywający gruppen Sex z udziałem przyjaciela i przyjaciół przyjaciela oraz kuca, wszyscy pomalowani w tęczę, chociaż zdecydowanie hetero.
        3.
        Zwykły i dość pośledni alien-jaszczur, który właśnie skolonizowała ludzkie ciało Johna Malkovicha i chce zrozumieć, o co chodzi z tym seksem.
        • snakelilith Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:34
          4.
          Zdesperowany architekt, właściciel małego, słabo prosperującego biura z widmem recesji i odpływu ostatnich klientów w oczach, z pomysłem akwizy samotnych kobiet w restauracjach. Te są czasem w stanie wydać ostatnie pieniędze za kilka głasków i komplementów.
          O wernisażu lepiej zapomnieć, bo byłam na wielu, zwykle nic szczególnego, jacyś domorośli twórcy próbują udawać artystów, a impreza sponsorowana jest przez lokalnego sprzedawcę wina, salon samochodowy, albo inną małą firmę, w której "artysta" pracuje i swoje hobby traktuje jako reklamę dla działalności zawodowej.
          • krolewska.asma Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:37
            Kamon
            Może tak jest w migranckiej dzielnicy z zanieczyszczonym zagkebiu ruhry ale autorka mieszka w centum Wiednia
            Tam jest popyt na architektów i są prawdziwi artyści

Taka subtelna różnica
        • beaucouptrop Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 11:47
          Głosuję na:
          Wyrafinowanowanego perwersa, "wernisażem" nazywający gruppen Sex z udziałem przyjaciela i przyjaciół przyjaciela oraz kuca, wszyscy pomalowani w tęczę, chociaż zdecydowanie hetero.
          🤣🤣🤣
          • snakelilith Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 11:51
            Ale ta wersja może ankę akurat najmniej odstraszać.....
            • beaucouptrop Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 12:09
              Nie wywoluj wilka z lasu 😉
              Weekend, nowy wątek, trochę rozrywki może być.
          • boogiecat Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 16:24
            Okazalo sie, ze nie taki wyrafinowany😺
    • annaboleyn Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:11
      Hmm, ten trup w szafie to chyba będzie całkiem żywa żona/partnerka. Chyba że pan świeżo po rozstaniu smile
      • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 07.10.22, 23:22
        W sam raz na rwanie 😋
    • annaboleyn Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:08
      Ej, była taka piosenka o tej historii, cośtam, cośtam i "Ach wernisaż", jakiś kompletny staroć, ktoś pamięta?
      • panna.nasturcja Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:45
        "nie dokazuj, miła, nie dokazuj..."
        • annaboleyn Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:49
          big_grin Nie, nie, mam! Co za straszny tekst big_grin ising.pl/danuta-stankiewicz-vernisaz-2g75x4-tekst
          • bcde Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 01:08
            Całkiem fajna piosenka z dobrym tekstem.

www.youtube.com/watch?v=P-0gp_O6M8U
            • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 05:20
              Przyjemna ,ale ja lubię tę .youtu.be/R6fg13RLBgQ
    • feel_good_inc Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:36
      Jeżeli pan w ogóle istnieje, a w twojej forumowej kreacji jest choć trochę rzeczywistości, to raczej on powinien się obawiać...
    • aurinko Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 00:50
      Podobny do Johna Malchovicha ? 55-60 lat? Dziadzio, z całym szacunkiem dla aktora, to jednak dziadzio. Odpada na starcie.
      • fornita111 Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 10:12
        Nie lubie starych, ale Malkovich wyglada teraz lepiej, niz za mlodu. Tak jakby mu wizualnej oblesnosci ubylo wink
    • pitupitt Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 01:15
      moglby byc bratem Johna Malchovicha (serio podobny bardzo - to współczuję.
    • mid.week Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 08:35

> Co mnie niepokoi. Tu na bank sa jakies trupy upchane w szafie. Bo by bylo zbyt
      > pieknie. Pytanie, jakiego kalibru? 🙄

jak ustabilizujesz chemię mózgu tabletkami to on zniknie razem z resztą urojeń sad
    • 7katipo Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 09:55
      A ja to Ci zazdroszczę. Niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie.
      Chciałabym spotkać jakiegoś fajnego, bystrego, miłego człowieka.
      Nie do związku, nawet nie do seksu nawet.
      Dla takiego powiewu świeżości w puszce, w której czuję się zamknięta.
      • simply_z Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 11:37
        I co cie powstrzymuje?
        • feel_good_inc Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 11:41
          Brzmi jak typowy opis depresji, więc pewnie to.
          • taniarada Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 11:58
            Wystawiłeś diagnozę na odległość .Zwykle zniechęcenie może być .
            • feel_good_inc Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 08.10.22, 12:03
              Dlatego napisałem "brzmi jak" a nie "to jest".
        • 7katipo Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 09.10.22, 11:23
          Brak okazji, odwagi, ochoty...
          🤔🙄
          • feel_good_inc Re: Zapowiada sie ok🙂 - damsko/mesko 10.10.22, 09:16
            7katipo napisała:
            > Chciałabym
            > Brak ochoty

No to wybierz jedno. Bo spadający z nieba księciunie to tylko w komediach romantycznych i innych pornosach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka