Dodaj do ulubionych

upadek gigantow - polecam

01.11.22, 07:55
polecam audiobook upadek gigantow. super produkcja (chyba ze 30 aktorow czyta). duzo historii, ale i romansu. Ken Follett napisał chyba w 2010 (a ja myślałam, że on umarł z 50 lat temu 🫣)
Obserwuj wątek
    • panna.nasturcja Re: upadek gigantow - polecam 01.11.22, 19:47
      Audiobook polega jednak na tym, że lektor czyta książkę dokładnie tak, jak została napisana. Te wszystkie słuchowiska na głosy są koszmarne.
      • evening.vibes Re: upadek gigantow - polecam 01.11.22, 20:00
        panna.nasturcja napisał(a):
        > Audiobook polega jednak na tym, że lektor czyta książkę dokładnie tak, jak zost
        > ała napisana. Te wszystkie słuchowiska na głosy są koszmarne.

Książki na głosy też są czytane "jak zostały napisane" - po prostu dialogi są czytane różnymi głosami.
        • dreg13 Re: upadek gigantow - polecam 01.11.22, 20:04
          Słuchowiska są fantastyczne. Taki Dick i „Czy androidy śnią…” - miodzio. A Wiedźmin to po prostu majstersztyk. Mam na telefonie i puszczam sobie czasem randomowo po kawałku. To taki mój otulacz wewnętrzny.
      • samanta1010 Re: upadek gigantow - polecam 01.11.22, 21:30
        ten audiobook jest świetny!
      • sueellen Re: upadek gigantow - polecam 01.11.22, 23:56
        Zależy. Ostatnio na audiotece słuchałam przy sprzątaniu słuchowisko o pogrzebie. Nie pamiętam tytułu. Ostatnia wieczerza albo coś w ten deseń. Bardzo fajne. Umarł ekscentryczny pisarz i szurnięta rodzinka wyprawiała mu pogrzeb. Przyjemnie się słuchało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka