Dodaj do ulubionych

Szczoteczka soniczna

02.11.22, 20:10
Doradźcie, jedna upadła i zakończyła w ten sposób swój żywot, druga bez powodu (chyba) buczy, znaczy działać już nie będzie. Dom przekopałam, paragonu do ewentualnej reklamacji nie ma. Generalnie wściekła jestem. Co teraz kupić, bo te na Phi.... najwyraźniej mnie nie lubią.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 20:19
      Moja sonicare zaczęła buczeć jak wiertarka przed końcem gwarancji na szczęście, odesłałam do serwisu, dostałam nową. Philips to dla mnie najgorsze g.wno, bo ewidentnie tak robią swoje sprzęty, by się pożegnały zaraz po upłynięciu gwarancji. Stwierdzam to m.in. na podstawie czajnika.
      • alfa36 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 20:28
        Ile mają tej gwarancji? Moja, ta na którą zgubiłam paragon działa mniej więcej 22 miesiące.
        • alpepe Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:03
          24 miesiące, moja właśnie tak po 20 miesiącach zaczęła buczeć.
          • alfa36 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:32
            Uff, znalazłam paragon. Jednak zdecydowanie krótszy żywot miała - kupowana w lipcu 21 r.
          • alfa36 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:34
            To odsyła się do serwisu? Kupowałam w Media expert...
            • alpepe Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:59
              Ja kupowałam na amazonie w Niemczech.
            • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:09
              Jak naprawa gwarancyjna, to do serwisu Philipsa, jak rękojmia- to do sprzedawcy. Zależy, z czego chcesz korzystać, ale gwarancja pewnie szybciej pojdzie.
      • krwawy.lolo Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 20:29
        Philips to rzeczywiście gwarancja słabej jakości.
      • emateczka Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 20:53
        A moje dwie sonicare już ponad 5 lat nie chcą się zepsuć...
        • chlodne_dlonie Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:04
          ..a chciałabyś, żeby się zepsuły..? wink

Wątek chętnie podczytam, bo mam kilkuletnią Oral-B (ale zwykłą), sprawuje się (stuk-puk!!) bdb, ale zastanawiam się nad zakupem następnej już sonicznej, no i nie chciałabym wtopić wink
          • krwawy.lolo Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:07
            Ciekawe, czy produkują szczotki do kibla o nazwie Anal-D.
            • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:03
              Przezabawne.
          • emateczka Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:55
            Haha, chciałabym, żeby się jedna zepsuła, bo jednak wolę zwykłą rotacyjną wink i tak już od lat czekam, i czekam, i czekam.... 😂
            • chlodne_dlonie Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:02
              Serio wolisz rotacyjną..? A dlaczego - napisz, proszę, bo może ja niepotrzebnie chcę przejść na soniczną..? ehhhhh, osiołkowi.. wink
              • emateczka Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:07
                Mam wrażenie, że lepiej myje, tak jakoś bardziej tradycyjnie 😂 i nie lubię tego brzęczenia sonicznej, denerwuje mnie i czasami az mnie wszystko w środku bolid od tego. Często używam normalnej manualnej szczoteczki, bo nie czuje się wystarczająco silna na soniczną.
                Więc widzisz, raczej mało merytoryczne argumenty mam wink
                • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:10
                  Ale soniczna jest przecież delikatniejsza niż rotacyjna?
                  • novembre Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 17:26
                    Soniczna jest delikatniejsza niż rotacyjna i nie trze tak szkliwa. No i moim subiektywnym zdaniem o niebo lepiej domywa.
            • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:06
              Porównując rotacyjną do sonicznej: różnica jest wyczuwalna, te cholerne bąbelki są rzeczywiście skuteczne big_grin
              No i kształt szczoteczki zapewnia większą powierzchnię mycia
        • alina460 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:13
          U mnie to samo. Mam sonicare od sama już nawet nie wiem, ilu lat. I działa do dzisiaj. Raz w tygodniu ją ładuję i śmiga, że hej!
      • bei Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:43
        Moja pierwsza przeżyła 12 lat, jak była pierwsza w domu, to na jej silniku tylko końcówkę zmieniał-mył zęby syn, więc z pół roku była używana bardzo intensywnie, a przez 11 i pół roku dwa, czasem trzy razy dziennie.
        Syna szczoteczka wytrzymała 6 lat, mąż używa ósmy rok. Wszystkie trzy ładujemy na 12 letniej ładowarce, a pozostałe ładowarki czekają w szufladzie.
      • banicazarbuzem Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:19
        Jakiś odległy czas temu kupiłam taką Rossmannowską i wszystkie inne, które miałam wcześniej w niczym nie były lepsze
    • arthwen Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:19
      Mam Philips Sonicare i chyba juz ponad 5 lat, działa jak do tej pory bezproblemowo.
      • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:10
        U mnie to samo, po chyba 6 latach padła jedna, kupiłam kolejnego Philipsa.
        • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:11
          I w sumie padnięcie polegało na wyrobieniu się gumki na przycisku on/off, trzeba było siły użyć, by go uruchomić- więc wykorzystałam okazję do zakupu nowej.
    • princesswhitewolf Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 21:59
      Poprzednia Philips Diamond szczoteczka zyla miedzy 2016 a 2020. Zmarla na Covid czy cos.

Aktualna urodzila sie w beciku z Amazon dostawy dwa dni po zgonie poprzedniej i ma sie dobrze. Philips Diamond.

• madame_edith Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:05
      My mamy z córką xiaomi, jestem zachwycona szczoteczkami sonicznymi. Ale ile te konkretne pożyją to się okaże, córki ma 2 lata, moja rok, obie na razie bez zarzutu.
      • extereso Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 08:34
        Ja też i irygator też ten
    • ajr27 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:11
      Mój mąż przez przypadek kupił dwie mało popularne AEG i dzięki temu mam i ja soniczną, chociaż przysięgałam, że tylko zwykłe ultra miękkie są ok. Jestem zachwycona, wybieliłam zęby, pozbyłam się kamienia. Inna jakość.
    • klaramara33 Re: Szczoteczka soniczna 02.11.22, 22:37
      allegro.pl/oferta/szczoteczka-elektryczna-soniczna-do-zebow-x-3-12385640606
      • alfa36 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 06:16
        A miałaś dla porównania inną? Zastanawia mnie, jak z funkcjami przy tej (fajnej) cenie.
        • klaramara33 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 08:34
          Miałam 2 Philipsy i z tej jestem nawet bardziej zadowlona, gdyż tamte szybko mi się zepsuły.
          • klaramara33 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 08:35
            Czyści tak samo dobrze. Dogodne ładowanie przez USB czyli nie trzeba stacji trzymać jak w Philipsie i zagracać łazienki.
        • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 11:19
          alfa36 napisała:

> A miałaś dla porównania inną? Zastanawia mnie, jak z funkcjami przy tej (fajnej
          > ) cenie.
          Poczytaj opinie od 1 do 3 gwiazdek i zrozumiesz, skąd ta cena
          • klaramara33 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 11:24
            Cena wynika z braku reklamy i rodzimej produkcji. Jakością nie ustępuje drogiemu Philipsowi, który nie jest jakiś dobry. Mam nadzieję, że ta mi jednak dłużej posłuży.
            • kk345 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 15:08
              A weź poczytaj opinie, co? Twoja może działa, ale ludzie masowo piszą, ze psuje się po miesiącu. Nawet za tę cenę to trochę drogo jak na jednorazowy produkt smile
    • koperek85 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 12:00
      Ja polecam oclean. Kupilam u chińczyków
    • aniani7 Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 13:31
      Mam smilesonic, to angielska firma, która kompletnie nie reklamuje się, dlatego nie ma wariackich cen. Korzystam z tej szczoteczki od ponad trzech lat i jest niezawodna, ma bardzo dużo obrotów, z tego co pamiętam, więcej niż jej rozreklamowane koleżanki. U mnie cały czas pracuje na najbardziej intensywnym programie.
    • snakelilith Re: Szczoteczka soniczna 03.11.22, 15:40
      Mam Oral b pulsonic Slim 1000. Są czasem po śmiesznych cenach w promocji, ja zapłaciłam za ostatnią chyba 20 euro czy jakoś tak. Kupiłam ją jako pierwszą soniczną do wypróbowania lata temu i jestem zdania, że jest bardzo dobra i wystarczająca.
      Pulsonic jest jeszcze w modelach bardziej wypasionych (2000 i 4000), ale ja nie mam zwyczaju kupowania "najlepszej" i przez to droższej wersji, jeżeli dodatkowych funkcji nie potrzebuję. Teraz mam już chyba trzecią, ale poprzednie dwie pracowały dobrych kilka lat. Całkiem solidna jakość jak na sprzęt tej kategorii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka