Dodaj do ulubionych

Co dla dziewczynki na mikołajki

07.12.22, 00:33
Muszę kupić prezent na Mikołajki dla dziewczynki lat 14. Mam synów. Nie dość, że nie wiem, co dziewczynki mogą chcieć, to jeszcze w ogóle uważam, że Mikołajki to świeto jak walentynki są ltzede wszystki świętem handlowców
Obserwuj wątek
    • zosia_1 Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 00:36
      Proszę o radę, co można kupić
    • woman_in_love Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 00:37
      "SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
    • veryvery Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 00:59
      A jaki przewidziany budżet?
      • zosia_1 Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 04:52
        50 zł
        • taniarada Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 05:27
          Tablica do malowania światłem .Myślę ze się spodoba Zosiu . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.bestprezenty.pl/tablica-do-malowania-swiatlem-a4-p-8405.html&ved=2ahUKEwi64sHl1Ob7AhUNhv0HHX_sCboQtwJ6BAgSEAE&usg=AOvVaw1wq6IGtgtx0TD9PvyWe1M7
    • la_mujer75 Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 06:40
      Syn, w klasie liczącej ponad 20 chłopa, wylosował dziewczynę. Ucieszyłam się i kupiłam jej naszyjnik - stal szlachetna - dosyć krótki - z gwiazdeczkami Bardzo ładny. I duda- zamienił się na kumpla wink
    • frozenwildberry Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 06:46
      14 latka jest już na tyle dojrzała że najbardziej by ja cieszyło pewnie coś związanego z jej zainteresowaniami. No ale zakładając że to nie bliska osoba:
      Ja tak zupełnie nie znając to kupiłabym jakiś zimowy kosmetyk w stylu zestaw maseczek czy domowe spa, świąteczną ozdobę do pokoju, świeczkę zapachową (popularne są sojowe) i jakieś słodycze.
    • powodzenia_juno Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 07:35
      Moje dziecko ucieszyłyby kosmetyki, lampki i inne świecące ozdoby, srebrna biżuteria (w tej cenie na all jest wybór), zestawy kreatywne, świąteczne skarpety, takie puchate, ładne rękawiczki, świąteczne przybory kuchenne...

Na prawdziwą świecę w jej pokoju hotelowym m się nie zgodziła. Za bardzo roztrzepana jeszcze.
      • powodzenia_juno Re: Co dla dziewczynki na mikołajki 07.12.22, 07:35
        Jakim hotelowym?! Zwariował ten telefon...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka