Dodaj do ulubionych

Lista nierzetelnych allegrowiczów

12.11.04, 13:17
Dziewczyny,zapewne niejednokrotnie słyszałyście lub nawet osobiście
doświadczyłyście przykrego (!) kontaktu ze sprzedajcymi na allegro. Może
stworzymy własn listę takich oszołomów i przywłaszczaczy CUDZYCH PIENIĘDZY??
To chyba dozwolone, aby upubliczniać na naszym forum ich nicki?
Pozdrawiam
ANia
Obserwuj wątek
    • kalina_p Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 12.11.04, 19:23
      jestem za, chociaz jak na razie mam szczescie i nie trafilam na oszusta. Gdyby
      co to bede tu pisac!!!
      Pozdrawiam
      • ingolula Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 24.11.04, 12:57
        Również jestem za.Wiem, że Allegro to rodzaj targu i nie należy mieć
        wygórowanych oczekiwań, ale każdy liczy na trochę przyzwoitości. Kupiłam kilka
        rzeczy na allegro, ale ostatnio trochę się zraziłam.Wystawiłam pozytywne,
        aczkolwiek krótkie oceny dwóm sprzedającym. Szkoda, że ludzie mają czelność
        sprzedawać ubrania ze szmateksku, wcześniej ich nie piorąc. Później przychodzi
        taka śmierdząca rzecz, którą po prostu wyrzucam do skrzynki PCK. Drogie mamy
        jak chcecie coś sprzedać to proszę, chociaż o wcześniejsze pranie. Notabene
        sweterek wylicytowałam chyba za 26 zł i teraz wiem, że mogłam dopłacić i kupić
        coś ładnego w H&M.

        Pozdrawiam
        Małgosia mama Ingi
    • abramowa72 Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 16.11.04, 21:35
      To ja może rozpocznę: firma jhc
      • gugusiaczek Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 19.11.04, 12:24
        Magdto27
    • weronikarb Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 19.11.04, 14:32
      pharepooh
      martika1984
      • annba1 Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 21.11.04, 12:33
        Mimo, że jest jak na razie mało wpisów, ja już skorzystałam i zakupy u jednego
        z nicków zbojkotowałam, tak na wszelki wypadek.
        Dzięki
        Ania
    • kalina_p Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 21.11.04, 12:56
      iirr co prawda transakcja doszla do skutku ale po prawie 3 tyg, uporczywych
      mailach i nawet nie wystawil mi komentarza jeszcze!
    • olunia75 Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 21.11.04, 21:59
      krzychos333

      dlaczego?, opisałam w osobnym wątku:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=582&w=16900907
    • nariolla kasiadolce2 21.11.04, 23:07
      Dzięki tej Pani ,mam chyba na jakiś czas dość Allegro ,choć byłam już chyba
      uzależniona . Kupiłam plecaczek Lego ,a w tyt.aukcji reklamowałabez ceny
      minimalnej .Po zakończeniu aukcji nie odpowiedziała na maile ,jak w końcu się
      odezwała ,to z proppozycją ,że towar prześle ,ale jak dopłacę ,bo wylicytowana
      cena jest za niska wg niej . No nie,wkurzyłam się .Oczywiście komentarz będzie
      odpowiedni .Nie polecam Wam tej pani ,bo choć wystawia atrakcyjne ubranka i
      przedmioty dla dzieci ,to kariery nie zrobi na Allegro z takim
      podejściem.Zresztą ma dopiero dwie żółte gwiazdki .Za taki numer Allegro może
      nawet ją zawiesić ,więc macie szansę ,że się nie "natkniecie" na tą sprzedającą.
      • jk Re: kasiadolce2 22.11.04, 21:16
        nariollu,
        wystaw koniecznie negatyw! juz pewnie nikt u niej chetnie nic nie kupic - bedzie miala nauczke!

        minusem tego ejst to, ze ty tez dostaniesz niestety od niej w odpowiedzi negatywa sad
    • dosiamamafilipa IWA26 23.11.04, 15:54
      niestety odradzam z calego serca co prwda tranzakcja doszla do skutku,ale nia
      byl pelen opis przedmiotu w aukcji i jak jej wystawilam opinie neutralna to
      mnie zacvzela zasypywac mailami z wyzwiskami i bezczelnymi tekstami sad
      No coz jak bym wiedzial ze tak bedzie to bym z pewnoscia nie kupila tym
      bardziej ze dwa dni pozniej w supermarkecie znalazlam taki produkt o 20 zl
      taniej.
      to jej aukcje
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=480756
      niby taki super sprzedawca a cham
    • betty_julcia Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 01.12.04, 15:46
      zula11

      Nie czekałam długo z komentarzem. Wygrałą aukcję i się nie odezwała. Wysłałam
      kilka maili z prośbą o kontakt, nie doczekałam się. Wystawiłam
      -------------------------------------------------------
      Betty to mama a to jestem ja:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11383787
    • honda1998 piszmy w tytule nicki allergowiczów 01.12.04, 20:25
      Dziewczyny piszmy w tytule nicki - łatwiej będzie znależć.

      pozdrawiam,

      eliza
      • mamamata1 Re: piszmy w tytule nicki allergowiczów 09.12.04, 22:57
        moni7771...Perfidnie zbiera kasę i nie wysyła towaru...
        • mamamata1 moni7771 10.12.04, 12:34
          • elizas2 Re: moni7771 22.02.05, 10:55
            zgadzam sie, mnie tez oszukala, wziela kase i nic!!
    • antomi Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów-aldente 14.12.04, 20:59
      aldente- bardzo nieuczciwa osoba ktora moze zmylic duza iloscia pozytywnych
      komentarzy- kupilam u niej rok temu choinke zaplacilam i do dzisiaj jej nie
      otrzymałam jeszcze klamie ze poczta zgubila a ona oddala mi pieniadze
    • weronikarb pharepooh, martika1984 15.12.04, 14:58
      Pharepooh - kupilam 5 body dla synka. Najpierw sciemniala ze chora, ze w
      szpitalu. Jednak na koncu wogole nie odbierala ani tel, ani nie odpowiadala na
      e-maile i konto jej zawiesili.
      Rozumiem przypadki losowe, ale widac bylo ze juz sciemnia jak moze
      Wystawilam negatywa

      martika1984 - wylicytowalam 3 aukcje, fakt za grosze. Jednak w opisie nie było
      iz rzeczy wygladaja doslownie jak szmaty np. koszula miala guzik wyrwany razem
      z materialem i pod pachami cale powydzierane.
      Powiedzialam ze niechce tych ubran, to fakt powiedziala ze przeleje sume za te
      ubrania ale koszty przesylki pokrywam ja. Smieszne bo koszty wynioslyby mnie
      12 PLN a sama aukcja ok 5 PLN. Wystawilam netralny, bo byla chec zwrotu kasy,
      ale na warunkach szkoda mowic. To dostalam za to negatywa sad
    • kalina_p DJ683 oraz Piotr162 26.12.04, 21:50
      Obaj panowie poczatkujacy, kupili od nas bzdury za 1 zl i zaden nie odebral,
      nie zaplacil...chamstwo po prostu, po co licytuja???
    • edziecko_gosiah Re: Lista nierzetelnych allegrowiczówF-H-U-SOWEX-1 11.01.05, 13:34
      F-H-U-SOWEX-1
      firma prowadząca normalny sklep i sprzedająca takż ena allegro.. kupiłam od
      nich ciśnieniomirz nadgarstkowy... fakt, ze kosztowal sporo mn9ej niż te w
      sklepie, ale wcale nie jest to wytłumaczeniem pRZEOGROMNYCH różnic w pomiarze
      ciśnienia w porównaniu z ciśnieniomierzem. Ciśnienie rozkurczowe pokazuje o
      kilkanscie (np 18) punktów niższe niż w rzeczywistości!!!! jest bezuzytecznY!!!!
      próbuje reklamować (jest 6 m-cy gwarancji), ale koszty przesyłki mają być
      pokryte w całości przeze mnie (wyłanie wadliwego i doślnie innego urządzenia -
      to kolejne 14 zl!!!!)
      właśnie poszukuję przepisów, które dokładnie mówią o tym, któ ponosi i w jakiej
      części koszty reklamacji - czy ktoś mógłby mi w tym pomóc?????
      gosaih
      • carminamama ccont i BASKA11 - nierzetelni allegrowicze 13.01.05, 19:25
        ccont-kupiłam u niej mate edukacyjna, miała być w stanie BDB z malutkim
        peknieciem na 1 cm jednej części-specjalnie wysłśłam przed końcem aukcji maila
        o potwierdzenie je doskonałego stanu, w rzeczywistości, była śmierdząca
        ciucholandem, sprana, zszarzała i popękana w kilku miejscach na plastikowych
        częściach, w dodatku była niekompletnasad jedyne co było pozytywne to to ze
        Pani bez dyskusji zwróciła mi pieniądze...ale i tak nie polecam bo koszta
        przesyłki przepadły...

        BASKA11 - kupiłam zestaw ubranek, miały byc w stanie bdb i dobrym, - były w
        stanie dostatecznym i "na szmaty" w dodatku czuc było zapach
        ciucholandu...wiekszośc wyrzuciłam bo nawet na PCK głupio było oddaćsad
    • akve RM :-( 15.01.05, 00:26
      Facet to zwykły oszust,które jednak nie rozumiem.
      Wylicytowałam dwie wody toaletowe( nota bene - podróbki,jak się
      okazało),pieniądze oczywiście wpłaciłam,jedna wode wysłał,a drugiej -nie...
      Na maile i sms'y nie odpowiada.
      A miał to byc prezent pod choinkę sad
      Gość ma zawieszone konto,a admin allergo stwierdza ,ze moge zgłosic sprawe na
      policję i na tym koniec.
      Juz nigdy nie kupie wody toalet. czy perfum ta drogą !
    • jagusia7 Radamantys21 15.01.05, 21:25
      Wylicytowałam u niej pierścionek, wpłaciłam pieniądze na konto i...nic.
      Minęły już prawie 2 miesiące, a pierścionka nie ma. Odpowiadała na moje maile
      do momentu wpłacenia przeze mnie pieniędzy, potem nagle przestała, telefonu też
      nie odbiera. W ciągu dwóch miesięcy oszukała w ten sposób ponad 30 osóbsad((
      Kupowałam na Allegro wiele rzeczy, ale z taką bezczelnością spotkałam się po
      raz pierwszy...
      • larenata arkadiusz52 20.01.05, 14:55
        Z takim chamstwem się jeszcze nie spotkałam... Facet wygrał moją aukcję
        30.grudnia, oczywiście do tej pory pieniędzy nie widać. Pisałam 3x do niego, a
        w końcu wysłałam mu Przypomnienie i usłyszałam: spadaj, nie pisz o mnie nic
        głupiego, mi się nie śpieszy,... itd Gó..arzernia na całego. Czekam jeszcze
        dwa dni na kasę i jak nie będzie wystąpię o zwrot prowizji. Aż mną nosi, jak
        sobie o nim pomyślę. I wystawię negatyw, a co! Szkoda tylko, że on pewnie się
        zemści i też mi wystawi.
        Zawsze po zakończonych aukcjach przygotowywuję paczki - tego samego dnia, żeby
        mi się potem nie myliło, wysyłam najdalej dzień po otrzymaniu pieniędzy, staram
        się jak mogę, a tu taki bałwan mnie wkurzy.
        Wygadałam się. Uważajcie na niego i od razu kasujcie, jeśli coś u Was
        zalicytuje.
    • d.orka Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 22.01.05, 10:34
      annba1 napisała:

      > Dziewczyny,zapewne niejednokrotnie słyszałyście lub nawet osobiście
      > doświadczyłyście przykrego (!) kontaktu ze sprzedajcymi na allegro. Może
      > stworzymy własn listę takich oszołomów i przywłaszczaczy CUDZYCH PIENIĘDZY??
      > To chyba dozwolone, aby upubliczniać na naszym forum ich nicki?
      > Pozdrawiam
      > ANia
      to nierealne. tacy ludzie sa blokowani przez allegro szybciej niż trafia na ta
      liste
      • weronikarb Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 08.02.05, 11:26
        Nie zawsze Martika sprzedaje nadal i ma duzo pozytywow, niewiem czy mi sie
        trafilo, czy popprostu wystawiaja pozytywa, bo za negatyw jest tez negatyw - mi
        wystawila negatywa za moje neutralne :_( A ja sie z umowy wywiazalam
    • matula22 Re: Lista nierzetelnych allegrowiczów 13.02.05, 22:04
      cześć,sprzedaję i kupuję na allegro jako mosad-ad1.{dawno nic nie wstawiałam bo
      dzidzia mnie absorbuje}ci którzy u mnie kupowali byli przemili z wyjątkiem
      OGNISTYKON bo ta kobyła jeszcze do poczty nigdy nie dogalopowała i na maile
      nieodpowiadała.jako kupująca na szczęście nie trafiłam na oszustów.teraz
      czekam na język niemowląt,wpłaciłam odrazu po zalicytowaniu i wysłałam maila
      zobaczymy....

      aga z matyldą
    • noico Re:raiden666 26.03.05, 13:23
      Licytowałam klocki Duplo ("używane, stan dobry, zadbane"). Po otrzymaniu
      przeysłki okazało się, że:
      - klocki były obrzydliwie brudne(jakieś resztki jedzenia, gumy do żucia)
      -musiałąm je od razu schować przed dzieckiem
      - po dokładnym obejrzeniu okazało sie że to nie Duplo, tylko jakś podróba, która
      owszem pasuje do Duplo, ale w nic w opisie nie było na ten temat.

      nie dość że czuje sie oszukana, to cham napisał mi jeszcze negatywa ("że trudno
      mi dogodzić, bo wg niego klocki były w stanie dobrym"). Tylko że o tym że mnie
      oszukał ani słowa.
      Przykre
      A klocki wyszorowałąm i dziecko się bawi.
      Ne polecam tego sprzedawcy.
    • lucy01 Re: leszekdobry! 05.04.05, 16:06
      kupilam bluzę za 100zł, była plama; kazał mi wyprać a jak nie zejdzie to odda
      pieniądze, plama nie zeszła!kasy nie wrócił, konto zawieszone ale brat
      sprzedaje.
    • juliaanna maqmarp- ostrzegam 15.04.05, 20:16
      Osoba arogancka, chamska i nieuczciwa
      Ostrzegam nie wchodzcie w układy z tą osobą , dostałam kilka obrazliwych maili(
      typu ty warszawski prymitywie) mogę udostępnić korespondencję.
      Sama nie wie czego chce i gra poszkodowaną .
      Pozdrawiam Anna z Warszawy
    • monika26kr fabiaa 17.04.05, 11:14
      Kupilam u niej dresik Bellvit. Wystawilam komentarz pozytywny. Pani nie raczyla
      sie zrewanzowac, mimo maila z prosba o komentarz. Widac nie zalezy jej na
      pelnej satysfakcji klienta. Co wiecej, dresik, z ktorego bylam na poczatku
      zadowolona, po jednym praniu (w pralce, w trybie delikatnym) wyglada staro, a
      spodenki podarly sie w kroku. Wiem, ze ta Pani ich nie produkuje, ale nie
      polecam ani interesow z nia, ani samego produktu.
    • agulka1 elinka 21.04.05, 17:22
      ma juz zablokowane konto ale i tak sprzedaje pod innym nikiem
    • dagal mip1 vel maksio 2000 25.04.05, 14:19
      kupilam buty bartek (od mip1) podobno kilka razy zalozone, po otrzymaniu
      przesylki okazalo sie ze sa mocno zurzyte (zdarte podeszwy, naderwane jezyki,
      siepiaca sie nitka) uzgodnilysmy zwrot pieniedzy czekalam ok. 10 dni, zaplacilam
      za przesylke w 1 strone, nawet przpraszam nie uslyszalam
      teraz sprzedaje te same buty pod nickiem maksio2000 jako uzywane
      coz czuje sie oszukana
      trudno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka