joanna1982
09.05.05, 15:14
Witam!
Wiem że temat roczku był juz wałkowany ale nie znalazłam tego co chciałam. Na
roczku przewiduje dziadków, chrzestnych i kilka cioć i wujków z którymi
dziecko ma dobry kontakt. Co do jedzonka to chce żeby był tort, ciasto, kawa,
herbata, napoje i kanapki (wedlina, ser, pomidor, ogórek takie wiosenne
kanapki). Oczywiście wszystkim chce dać zaproszenia i moje pytanie czy na
takim zaproszeniu wypada napisać że zapraszamy na godzine 16 do 20 ? Chodzi
mi o to zeby zadługo nikt nie siedział ze względu na dziecko.
Jeśli macie inne sugestie to chętie poczytam. Z góry dziękuję.
Asia, mama 11 miesięcznej Natalki i bąbelka 12tc