Mamy co robicie w takie upały? Siedzicie w domu, czekacie na godzinę 18 żeby
wyjść na spacer, pytam głównie mamy mieszkające w mieście, bo te co mieszkaja
w domach mają chyba troszkę łatwiej

. Ja siedzę z moim małym synkiem (14
mięsięcy ) w domu i czekam na chłodniejszą porę, czyli na godziny
popołudniowe, mam wyrzuty sumienia, bo oże trzeba na siłę siedzieć na dworze.
No a z drugiej strony takie mocne słońce to tylko szkody może przynieść.
Napiszcie.
Pozdrawiam