Dodaj do ulubionych

Dziewczyny sio!!! Kibicowac naszym siatkarzom!!!

09.07.05, 22:05

Obserwuj wątek
    • lidkakn Re: Dziewczyny sio!!! Kibicowac naszym siatkarzom 09.07.05, 22:10
      Z miłą chęcią, ale dlaczego mecz dają tylko n 3? Nie mam cholera!
      • lila1974 Re: Jestesmy w opalach 09.07.05, 22:13

        • mufka51 Re: Jestesmy w opalach 09.07.05, 22:15
          Już się robi!!!
    • umasumak Lila, kiedy mnie to wcale nie interesuje ;-) 09.07.05, 22:23
      i nie dam się przegonić wink
    • anka_po_prostu Re: :-( 09.07.05, 22:27
      prowadziliśmy 2:0 w setach, a w trzecim - 21:16 i przegraliśmy 2:3.

      Buuu
      • e_r_i_n Re: :-( 09.07.05, 22:28
        Buuuuuuu sad((((((((
      • gagunia Re: :-( 09.07.05, 22:28
        żenada, przedszkole normalnie....
        • lidkakn Re: :-( 09.07.05, 22:32
          W takim razie już się nie wściekam, że nie mam trójki.
          • lila1974 Re: Lidzia 09.07.05, 22:34
            Ciesz sie, ze Twój maz nie ogladal ... mój wlasnie przechodzi furie i
            ucieklysmy przed nim do dzieciecego pokoju.
            • lidkakn Re: lila 09.07.05, 22:37
              To może piwko mu podsuńcie, czy coś pojednawczego. Mój nie jest kibicem, to ja
              przepadam za sportem. Pozdrawiam
        • e_r_i_n Re: :-( 09.07.05, 22:35
          Nie zenada, tylko sport. Zdarza sie nawet najlepszym, a najgorsze, co mozna
          zrobic, to uzyc slowa zenada.
          • lila1974 Re: Erin 09.07.05, 22:37
            Jestes wielka ... ja mam do nich zal, WIELKI ZAL.
            • e_r_i_n Re: Erin 09.07.05, 22:39
              Ja nie jestem wielka, ja im naprawde kibicuje. I nie mam do nich zalu, tylko mi
              smutno. Co nie zmienia faktu, ze sa rewelacyjni, a LŚ była najmniej wazna
              impreza w tym roku.
              • lila1974 Re: Erin 09.07.05, 23:10
                Kocham tych chlopaków i kibicuje im z calego serca ale dzis czuje niesmak.
                Dlaczego oni ciagle nie wierza, ze potrafia?
                Fatum jakies, czy co?
                LS moze i nie jest najwazniejsza w tym roku ale swoja range ma i przeciez
                zalezalo nam jak cholera i co? Paraliz.
          • gagunia Re: :-( 09.07.05, 22:47
            a mi nie jest smutno i uwazam, ze rozegrali to na zenujacym poziomie- jak zwykle
            te same bledy i zadnych wnioskow. nie jestem fanatyczka - lubie siatkowke, a
            nasi wala babole, az wstyd.
    • lila1974 Re: Jest mi normalnie wstyd. 09.07.05, 22:32
      Przerabiamy to za kazdym razem, na kazdej waznej imprezie. Idzie nam super a
      gdy jestesmy o krok od sukcesu ... siadaja nam nerwy.
      Nie mam pojecia, jak moglismy przegrac. Gdyby Serbowie grali to jeszcze latwiej
      byloby mi sie z tym pogodzic a tak jest mi wstyd ... po prostu wstyd.
      • e_r_i_n Re: Jest mi normalnie wstyd. 09.07.05, 22:38
        Bez przesady. Tez jestem zla, ale nie jest mi wstyd. To jest sport.
        Od razu przypomina mi sie final Ligi Mistrzow, gdy Bayern wygrywal 1:0 i w ciagu
        ostatnich 90 sekund przegral z Manchasterem 2:1.
        Po prostu - jedni stracili fale, inni zlapali.
        A prawdziwy kibic jest kibicem nie tylko wtedy, gdy wygrywaja, ale przede
        wszystkim wtedy, gdy przegrywaja.
    • natiz Re: Dziewczyny sio!!! Kibicowac naszym siatkarzom 11.07.05, 07:35
      Totalna klapa....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka