lidkakn Re: Dziewczyny sio!!! Kibicowac naszym siatkarzom 09.07.05, 22:10 Z miłą chęcią, ale dlaczego mecz dają tylko n 3? Nie mam cholera! Odpowiedz Link Zgłoś
umasumak Lila, kiedy mnie to wcale nie interesuje ;-) 09.07.05, 22:23 i nie dam się przegonić Odpowiedz Link Zgłoś
anka_po_prostu Re: :-( 09.07.05, 22:27 prowadziliśmy 2:0 w setach, a w trzecim - 21:16 i przegraliśmy 2:3. Buuu Odpowiedz Link Zgłoś
lidkakn Re: :-( 09.07.05, 22:32 W takim razie już się nie wściekam, że nie mam trójki. Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Lidzia 09.07.05, 22:34 Ciesz sie, ze Twój maz nie ogladal ... mój wlasnie przechodzi furie i ucieklysmy przed nim do dzieciecego pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
lidkakn Re: lila 09.07.05, 22:37 To może piwko mu podsuńcie, czy coś pojednawczego. Mój nie jest kibicem, to ja przepadam za sportem. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: :-( 09.07.05, 22:35 Nie zenada, tylko sport. Zdarza sie nawet najlepszym, a najgorsze, co mozna zrobic, to uzyc slowa zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Erin 09.07.05, 22:37 Jestes wielka ... ja mam do nich zal, WIELKI ZAL. Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: Erin 09.07.05, 22:39 Ja nie jestem wielka, ja im naprawde kibicuje. I nie mam do nich zalu, tylko mi smutno. Co nie zmienia faktu, ze sa rewelacyjni, a LŚ była najmniej wazna impreza w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Erin 09.07.05, 23:10 Kocham tych chlopaków i kibicuje im z calego serca ale dzis czuje niesmak. Dlaczego oni ciagle nie wierza, ze potrafia? Fatum jakies, czy co? LS moze i nie jest najwazniejsza w tym roku ale swoja range ma i przeciez zalezalo nam jak cholera i co? Paraliz. Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: :-( 09.07.05, 22:47 a mi nie jest smutno i uwazam, ze rozegrali to na zenujacym poziomie- jak zwykle te same bledy i zadnych wnioskow. nie jestem fanatyczka - lubie siatkowke, a nasi wala babole, az wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Jest mi normalnie wstyd. 09.07.05, 22:32 Przerabiamy to za kazdym razem, na kazdej waznej imprezie. Idzie nam super a gdy jestesmy o krok od sukcesu ... siadaja nam nerwy. Nie mam pojecia, jak moglismy przegrac. Gdyby Serbowie grali to jeszcze latwiej byloby mi sie z tym pogodzic a tak jest mi wstyd ... po prostu wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: Jest mi normalnie wstyd. 09.07.05, 22:38 Bez przesady. Tez jestem zla, ale nie jest mi wstyd. To jest sport. Od razu przypomina mi sie final Ligi Mistrzow, gdy Bayern wygrywal 1:0 i w ciagu ostatnich 90 sekund przegral z Manchasterem 2:1. Po prostu - jedni stracili fale, inni zlapali. A prawdziwy kibic jest kibicem nie tylko wtedy, gdy wygrywaja, ale przede wszystkim wtedy, gdy przegrywaja. Odpowiedz Link Zgłoś
natiz Re: Dziewczyny sio!!! Kibicowac naszym siatkarzom 11.07.05, 07:35 Totalna klapa.... Odpowiedz Link Zgłoś