sarah31
26.08.05, 16:19
Czes, mieszkam od wielu lat za garnica i czytam was czesto.Zainteresowalo mnie
pewne zjawisko ,ktorego tak do konca nie pojmuje. Dlaczego uzywacie zapozyczen
z innego jezyka,jezeli istnieje polski odpowiednik. Czy jest to moda czy tez
swiadczy to o wysokiej inteligencji czy oczytaniu.
P.S. Nie mam polskiej czcionki i przepraszam za ewentualne bledy(stylistyczne
i ortograficzne)
Witam waszystkich serdecznie i pozdrawiam,
Sarah