polinetka
13.10.05, 20:00
Drogie Mamy szczepicie sie przeciwko grypie? Szczerze powiem, że niepokoja
mnie ostatnie wieści o grożącej mutacji i możliwości wybuchu pandemmi...
A może uważacie że cała sytuacja i wiadomości o brakach szczepionek są tylko
po to aby wzbogacić firmy farmaceutyczne? Sama nie wiem, ale na 'wszelki
wypadek' idę zaszczepić mojego 3 letniego synka i siebie.
A i jeszcze pytanie do mam szczepiących maluchy: czy były jakieś skutki
uboczne u waszych pociech (rumień, boląca rączka lub temperatura?).
Pozdrawiam !