Dodaj do ulubionych

Brak apetytu

27.12.05, 19:51
Drogie mamy prosze was o opinie w pewnej waznej kwestji. Nasz synek ma
obecnie 11.5 miesiaca i od pewnego czasu bardzo malo je. Obiadki i deserki
mogly by wogole nie istniec a mleka tez nie za duzo (tak mniej wiecej 700 ml
na dobe) co prawda dojada w ciagu dnia flipsy czy kawalek chleba ale moim
skromnym zdaniem je zdecydowanie za malo. Wyrazcie swoje zdanie czy jestesmy
tylko przewrazliwieni czy mamy powod do zmartwien. Jak to jest z waszymi
dzieciaczkami w podobnym wieku i co im dajecie do jedzenia, jak wyglada u was
jadlospis dziecka. Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam
serdecznie.
Obserwuj wątek
    • trudy77 Re: Brak apetytu 27.12.05, 21:05
      U nas też tak bywa (12,5 miesiąca). Teraz maluszek ma katar i wychodzi mu ząb,
      więc prawiewyłącznie mleko. Też mnie to sztrasznie martwi. U nas kiedyś była
      infekcja dróg moczowych, więc dodatkowo często robimy badanie i posiew moczu.
    • zona_wojtka Re: Brak apetytu 27.12.05, 21:08
      Nie pomyliłaś się w wyborze forum?...
    • mama.tadka Re: Brak apetytu 28.12.05, 10:56
      Na forum dziecko jest na temat niejadków ogromniasty wątek, może Ci to pomoże:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=17608001

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka