dersej
27.12.05, 19:51
Drogie mamy prosze was o opinie w pewnej waznej kwestji. Nasz synek ma
obecnie 11.5 miesiaca i od pewnego czasu bardzo malo je. Obiadki i deserki
mogly by wogole nie istniec a mleka tez nie za duzo (tak mniej wiecej 700 ml
na dobe) co prawda dojada w ciagu dnia flipsy czy kawalek chleba ale moim
skromnym zdaniem je zdecydowanie za malo. Wyrazcie swoje zdanie czy jestesmy
tylko przewrazliwieni czy mamy powod do zmartwien. Jak to jest z waszymi
dzieciaczkami w podobnym wieku i co im dajecie do jedzenia, jak wyglada u was
jadlospis dziecka. Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam
serdecznie.