jobeel
30.12.05, 10:39
Chciałabym wysłać sms do Włoch. Próbuję i "nie udało sięwysłać wiadomości,
spróbuj później". Karta pełna, więc brak środków fin. w telefonie odpada.
Gdzie zatem robię błąd?
Chcę wysłać do Włoch. Wpisuję od razu kieronowy 39, czy też muszę poprzedzić
0? Przed chwilą rozmawialam dzwoniąć na ten numer, mam jeszcze przesłać co
nieco sms'em, ale jakoś mi nie wychodzi.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!