ciociapolcia 31.01.06, 09:21 To bylo fajne forum, ale widze, ze komus sie nudzi... Poza tym temat panny obraly sobie prymitywny, znizajac forumowe dyskusje do problemow z "mezem chamem"... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
triss_merigold6 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:33 Chciałam zauważyć, że męża chama niejedna w tym kraju ma w domu, podobnie jak alkoholika czy synka mamuni o dwóch lewych rękach. IMO dobrze, że dziewczyny w końcu przestają się wstydzić czy obwiniać tylko piszą/mówią/szukają pomocy. Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:36 krytykowac kazdy potrafi moze zaproponujesz pasjonujący temat na wysokim poziomie, który odwroci uwage wszystkich od meza chama? poza tym, wybacz, jakos nie kojarze twojego nicka ze szczególnie wysoką sztuką dyskutowania, ani "dawniej" ani mniej niedawniej chyba ze kto inny kojarzy, to sorry Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:43 Chodzilo mi o to, ze panny nasmiewaja sie z "problemu", a moze niektore maja rzeczywiscie taki problem, wiec moze byc to niemile... Ot tyle. Moofka, jezeli nie kojarzysz, to trudno. Co do pasjonujacych tematow, to bylo tu ich sporo. Coz, nie naleze do koleczka wzajemnie sie adorujacych... I nie jest mi z tym zle . Odpowiedz Link Zgłoś
rita75 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:45 ciociapolcia napisała: > Chodzilo mi o to, ze panny nasmiewaja sie z "problemu", kto? gdzie? jak? Nazwiska! Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:53 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35092853 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35860278 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35879839 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=35856529 Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:56 i o co ci chodzi? ze sie nie podoba? załoz sobie forum prywatne ciocipolci i tam pisz sobie swoje mądrosci na wysokim poziomie to takie proste... Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:58 Nie musze miec prywatnego, wystarczy, ze do tego mam dostep, nie chodzi tez o wysokie loty, a o to ze kogos w swoich zartach latwo uracic w ten sposob... Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:00 ciebie kto urazil konkretnie? Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: j/w 31.01.06, 10:04 to pochrząkiwanie skrótami jest rewelacyjną wymianą poglądów na wysokim poziomie w twojej opinii? Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: j/w 31.01.06, 10:08 ciociapolcia napisała: > A co mam napisac referat? ______________________ nie tylko jak sie stęka, ze sie nie podoba i tym samym chce pouczac dorosłych ludzi, to warto miec jakies argumenty ale wlasciwie mnie one srdenio interesują wiec zycze milego dnia i bez odbioru Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: j/w 31.01.06, 10:10 Jezeli temat cie nie interesowal, to po co zagladalas... Przeciez to standartowa odpowiedz zlosliwych na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: j/w 31.01.06, 10:13 temat był ciekawy, na kazdy temat mozna ciekawie rozmawiac ale ty chrząkasz, nie dyskutujesz i to jest nieciekawe teraz juz to wiem i ide zaglądac gdzie indziej bo widze ze ty koniecznie chcesz sie z kims posprzeczac a ja nie Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: j/w 31.01.06, 10:21 Wlasnie o to w tym wszystkim chodzilo, ze ja nie chcialam sie z nikim klocic. Wystarczajaco wiele razy zostalam tu obrazona... Odpowiedz Link Zgłoś
rita75 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:42 To zapodaj jakis temat, który by był wyższych lotów i by nie znizal forumowych dyskusji do problemow z "mężem chamem". Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:46 No raczej wyzszych, w porownaniu z kurkami_ko_ko, swiniami_chrum_chrum itp. Ale skoro nie, to przepraszam, nie zasmiecam wam. Odpowiedz Link Zgłoś
kura_ko_ko Ciociupolciu 31.01.06, 10:16 Dlaczego ładujesz wszystkich do jednego worka? co jest nie tak z tematami, które poruszyłam? obraziłąm kogoś? kogo? Nikt nie pisał, ze czuje się urazony moimi przemyśleniami. z nikim się nie pokłociłam i staram się być przyjemna. O co Ci chodzi tak szczerze? krowa_mu_mu TO NIE JA! Odpowiedz Link Zgłoś
polka3 Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:33 Pewnie cioci właśnie o to chodzi-poprzez to,że jesteś miła i z nikim się nie pokłóciłaś przyczyniasz się to tego,że na forum mamy kółko wzajemnej adoracji... Do wszystkiego się można przyczepić Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:35 polka3 napisała: > Pewnie cioci właśnie o to chodzi-poprzez to,że jesteś miła i z nikim się nie > pokłóciłaś przyczyniasz się to tego,że na forum mamy kółko wzajemnej adoracji.. > . > Do wszystkiego się można przyczepić ________________ kogo tu kłuje, ze sie ktos adoruje? moze tego co tez by sie chciał poadorowac, tylko jakos chętnych brak Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:38 Moffka, mialo juz cie tu nie byc . Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Ciociupolciu 31.01.06, 10:40 ciociapolcia napisała: > Moffka, mialo juz cie tu nie byc . _________________ to prosze mnie wygasic teraz juz nie tobie odpowiadam, jak lawto zauwazyc Odpowiedz Link Zgłoś
kura_ko_ko Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:12 Dlaczego beznadziejnym? raczej integrującym Bardzo integrujace jest dla mnie czemu uogólniasz i co tak naprawde leży Ci na serduszku? Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:33 hi hi ten wątek w momencie kiedy wcisnęłaś enter przesał być Twój a stał się własnością AGORY ;D Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: Ciociupolciu 31.01.06, 11:28 Adoruje Cie moofko, a co Kochana Ty moje (to tak, zeby bylo miiiło ). Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 09:57 Ja widzę ze i tobie się nudzi Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:00 Nie, nie nudzi mi sie... Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:28 ciociapolcia nie zadzieraj z Uśmiechniętymi Mamciami, bo Ci tak wezmą i zrobią jak Sowie, proszę Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:32 juz sie do tego zabraly Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 11:12 A co zrobiły Sowie, bo nie wiem? Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 11:31 No właśnie, żeby chociaż coś ciekawego... Odpowiedz Link Zgłoś
inia25 Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:31 Zawsze forum możesz zmienić. Tego typu fora są na róznych portalach. Więc w czym problem? A jeśli jakiś temat sie nie podoba, to można wątek ominąć tak? Czy klawiaturka z myszka przy Twoim kompie zmówiły się i otweiraja same każdy post? Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Kolko wzajemnaej adoracji i prymityw 31.01.06, 10:32 Odp. masz wyzej. Odpowiedz Link Zgłoś