Dodaj do ulubionych

Już się zaczęły porządki na forum :)

15.03.06, 13:09
Dowiem się kto moderuje, za Czajkę?

Od razu gratulacje i miłego moderowania! smilesmile

Obserwuj wątek
    • tamara30 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 13:10
      O żesz za Kalinkę poprawka smile
      • czajkax2 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 16:37
        A gdzie te porządki? Czyzbym cos przespała?smile A kto jest nowt\ym moderatorem to
        mysle ze juz jutro nie będzie tajemnicą.
        • michiko czajka nowe porządki wg ciebie 15.03.06, 17:25
          to podszywka pod erin natychmiast wylądowała na oslej ławce a moja podszywka
          wisiał sobie spokojnie a ty wypisywałaś historie o regulaminie administracji
          itd.
          I przestań udawać obiektywną bo widac jak na dłoni jaka jestes naprawdę.
          • czajkax2 Re: czajka nowe porządki wg ciebie 15.03.06, 18:50
            Michiko mozesz wierzyc lub nie, ale nie miałam z tym nic wspólnego. Odczep sie
            ode mnie,ja cie bardzo prosze. Ubzduralas sobie cos w swojej chorej główce i
            widze ze nijak ci nie przetłumacze. Masz jakis problemz moim moderowaniem czy
            moją obiektywnością napisz do Administracji.
            • michiko bo czajka żaden moderator. 15.03.06, 18:52
              i nic sobie nie ubzdurałam bo z moją głowa w porządku. Ty raczej masz bardzo
              poważny problem z oczami.
              Proponuje wizytę u specjalisty, a nawet dwóch, bo mania prześladowcza to tez
              problem.
              • czajkax2 Re: bo czajka żaden moderator. 15.03.06, 18:56
                hehe. Ubóstwiam twoje ripostysmile)))))))))))))
          • janet3 Tiaaa 15.03.06, 19:58
            michiko napisała:

            > to podszywka pod erin natychmiast wylądowała na oslej ławce a moja podszywka
            > wisiał sobie spokojnie a ty wypisywałaś historie o regulaminie administracji
            > itd.
            > I przestań udawać obiektywną bo widac jak na dłoni jaka jestes naprawdę.

            Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie, taki urok forum michiko.

    • siasiuszek A ja mam takie pytanie 15.03.06, 17:17
      Mam nadzieje, że nie jest zbyt niedyskretne. W jaki sposób wybiera się
      moderatorów? I dostajecie za to jakąś kasę ze chce wam się w ogóle to robić czy
      moderujecie w czynie społecznym?
    • julia246 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 18:26
      Jasne że w czynie społecznym.
      • siasiuszek Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 16.03.06, 08:16
        julia246 napisała:

        > Jasne że w czynie społecznym.

        I są chętni?????
        • lila1974 Re: siasiuszek 16.03.06, 08:23
          Do dziś żałuję, że się skończyły prace społeczne dla dobra ogółu sad
          Fajnie było.
          • siasiuszek Re: siasiuszek 16.03.06, 09:42
            Ale tyle pracy za friko i jeszcze można oberwać, od co niektórych?? Totalny
            wyzysk.
            • zona_mi Re: siasiuszek 16.03.06, 09:44
              Lecz ile poczucia władzy! wink))
    • michiko czajka a dlaczego skasowałaś mój watek? 15.03.06, 19:03
      w oczy za bardzo się rzucał??
      • zona_mi Re: czajka a dlaczego skasowałaś mój watek? 15.03.06, 19:07
        forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka