tamara30 15.03.06, 13:09 Dowiem się kto moderuje, za Czajkę? Od razu gratulacje i miłego moderowania! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tamara30 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 13:10 O żesz za Kalinkę poprawka Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 16:37 A gdzie te porządki? Czyzbym cos przespała? A kto jest nowt\ym moderatorem to mysle ze juz jutro nie będzie tajemnicą. Odpowiedz Link Zgłoś
michiko czajka nowe porządki wg ciebie 15.03.06, 17:25 to podszywka pod erin natychmiast wylądowała na oslej ławce a moja podszywka wisiał sobie spokojnie a ty wypisywałaś historie o regulaminie administracji itd. I przestań udawać obiektywną bo widac jak na dłoni jaka jestes naprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: czajka nowe porządki wg ciebie 15.03.06, 18:50 Michiko mozesz wierzyc lub nie, ale nie miałam z tym nic wspólnego. Odczep sie ode mnie,ja cie bardzo prosze. Ubzduralas sobie cos w swojej chorej główce i widze ze nijak ci nie przetłumacze. Masz jakis problemz moim moderowaniem czy moją obiektywnością napisz do Administracji. Odpowiedz Link Zgłoś
michiko bo czajka żaden moderator. 15.03.06, 18:52 i nic sobie nie ubzdurałam bo z moją głowa w porządku. Ty raczej masz bardzo poważny problem z oczami. Proponuje wizytę u specjalisty, a nawet dwóch, bo mania prześladowcza to tez problem. Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: bo czajka żaden moderator. 15.03.06, 18:56 hehe. Ubóstwiam twoje riposty))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
janet3 Tiaaa 15.03.06, 19:58 michiko napisała: > to podszywka pod erin natychmiast wylądowała na oslej ławce a moja podszywka > wisiał sobie spokojnie a ty wypisywałaś historie o regulaminie administracji > itd. > I przestań udawać obiektywną bo widac jak na dłoni jaka jestes naprawdę. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie, taki urok forum michiko. Odpowiedz Link Zgłoś
siasiuszek A ja mam takie pytanie 15.03.06, 17:17 Mam nadzieje, że nie jest zbyt niedyskretne. W jaki sposób wybiera się moderatorów? I dostajecie za to jakąś kasę ze chce wam się w ogóle to robić czy moderujecie w czynie społecznym? Odpowiedz Link Zgłoś
julia246 Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 15.03.06, 18:26 Jasne że w czynie społecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
siasiuszek Re: Już się zaczęły porządki na forum :) 16.03.06, 08:16 julia246 napisała: > Jasne że w czynie społecznym. I są chętni????? Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: siasiuszek 16.03.06, 08:23 Do dziś żałuję, że się skończyły prace społeczne dla dobra ogółu Fajnie było. Odpowiedz Link Zgłoś
siasiuszek Re: siasiuszek 16.03.06, 09:42 Ale tyle pracy za friko i jeszcze można oberwać, od co niektórych?? Totalny wyzysk. Odpowiedz Link Zgłoś
michiko czajka a dlaczego skasowałaś mój watek? 15.03.06, 19:03 w oczy za bardzo się rzucał?? Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi Re: czajka a dlaczego skasowałaś mój watek? 15.03.06, 19:07 forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html Odpowiedz Link Zgłoś