Gość: ANULKA
IP: *.*
24.01.02, 13:49
Drogie mamusie,jestem w 14 tygodniu,lykam kwas foliowy i jod,nie przyswajam Materny,Falwit tez mi nie idzie.Bylam w kilku aptekach ale wszystkie witaminy dla kobiet w ciazy sa mniej lub bardziej podobne do Materny.Czy sa jakies male tabletki-witaminki?Anulka