kocur_1
04.07.03, 07:58
Witam wszystkie forumowiczki, i mam pytanie:
zostałam zatrudniona jako tzw. pracownik interwencyjny i wiem tyle, że polega
to na tym, że Urząd Pracy płaci za mojego pracodawcę część pensji i ZUSu.
Poza tym, nie bardzo wiem, jakie mam prawa/obowiązki związane z pracą w tej
formie? Co by było, gdybym np. zaszła w ciążę? Jakie/ile będą świadczenia czy
ew. macierzyńskie???
Umowę dostałam na pół roku.
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Zdezorientowany nieco kocurek