Dodaj do ulubionych

Przeciętny Polak.

10.05.08, 09:11
wyborcza.pl/1,75480,5167534.html
Właściwie większość tych ludzi jest w jakiś sposób raczej nieprzeciętna.
Dziwie się też że zdecydowali się tak szczerze podając nazwisko mówić o
pewnych rzeczach. Ogólnie ciekawy projekt.
Obserwuj wątek
    • liwilla1 Re: wlasnie czytam 10.05.08, 09:13
      za momencik sie wypowiem smile
      • liwilla1 Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:27
        ogolnie odnosze wrazenie, ze Ci wszyscy ludzie - paradoksalnie - wcale nie sa
        przecietni smile chyba o to w tym artykule chodzilo big_grin
        btw nie uwazacie, ze wiekszosc wyglada... staro?
        • kropkacom Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:33
          Taka stylizacja. Większość patriotów co często oznacza jedynie tyle że nie
          zdecydowali by się na emigracją. Dużo wierzących ale kilkoro zdeklarowanie
          przeciwnych Kościołowi. Marzenia i strachy mają raczej podobne smile Może to
          świadczy o ich przeciętności.
          • liwilla1 Re: myslisz? 10.05.08, 09:42
            czyli leki (czesto wynikajace z natury homo sapiens) swiadcza o przecietnosci?
            idac tym tokiem rozumowania mozna zasugerowac, ze wszyscy jestesmy przecietni,
            bo jemy gora, a wydalamy dolem ;P przynajmniej w przytlaczajacej wiekszosci ^-^
            a ja mimo wszystko jestem niepoprawna idealistka i uwazam, ze nie ma dwoch
            identycznych jednostek smile
            • kropkacom Re: myslisz? 10.05.08, 09:45
              > a ja mimo wszystko jestem niepoprawna idealistka i uwazam, ze nie ma dwoch
              > identycznych jednostek smile

              Bo nie ma. Myślę ze tu raczej chodzi o to czemu oni uważają się za przeciętnych.
              A życie to tak przelewa im się przez palce.
              • liwilla1 Re: myslisz? 10.05.08, 09:54
                po prostu nie maja pomyslu na siebie. a przynajmniej tak im sie wydaje.
                zreszta, standaryzacja zycia to nie tylko polskie podworko. polecam ksiazke
                "delicje ciotki dee" Teresy Orłowskiej. ksiazka z lat 80tych opisujaca z
                perspektywy polskiej imigrantki przybywajacej wprost z kraju komuny, amerykanski
                way of life smile fantastyczna ksiazka. czytalam jeszcze w ogolniaku smile
        • guderianka Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:40
          Dlaczego obrali taktykę przeciętności?


          1.Zastanowiło mnie to zdanie w artykule. Może sugerować,że kreowanie
          się na "przecietnego" to nowy trend,że jest to wybór świadomy
          2. Nie rozumiem w świetle tego artykułu znaczenia
          słowa "przecietny". Przecież słowo to oznacza : "typowy,
          statystyczny, zwykły, pospolity, średni, niepozorny, zwyczajny,
          nieszczególny, mierny, niespecjalny, niewyróżniający się,
          niewybijający się"

          Sam fakt pokazania twarzy i pozwolenia na napisanie o sobie w
          artykule znanej gazety sprawia,że ludzie ci wyróżnili się i wybili
          ponad innych. Mało tego-matka z 4 dzieci nie jest czymś typowym w
          Polsce,Bińskowska jest niepełnosprawna a więc znowu nie jest typową
          Polką,później rodzina wielokrrotnie przełożona (ona z dziećmi on też
          po rozwodzie)itepe itede

          Kolejny artykuł bez polotu traktujący o niczym. Autor chyba chciał
          pokazac,że każdy jest na swój sposób niezwykły ale mu nie wyszło tongue_out
          • kropkacom Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:47
            > Mało tego-matka z 4 dzieci nie jest czymś typowym

            To chyba wiemy po lekturze tego forum smile Przeciętnie to już nawet nie dwójka.
            • liwilla1 Re: wow 10.05.08, 09:49
              czyli juz jestem ponadprzecietna :p ale ja zawsze o tym wiedzialam haha big_grin
              • guderianka Re: wow 10.05.08, 10:00
                Ale ja bardziej niż ty, bo nie dość że mam 2 dzieci to jeszcze z
                nich jest niepełnosprawne i nie jesteśmy katolikami . Czyli 3 w 1 wink
                • guderianka aa 10.05.08, 10:02
                  i jeszcze jestem w 2 związku małżeńskim -czyli 4w 1
                  • liwilla1 Re: aa 10.05.08, 10:05
                    nie, wymieklam smile a ja na sniadanie zjadlam babeczke z budyniem :p
                    • guderianka Re: aa 10.05.08, 10:08
                      cholerka wink a ja jeszcze nie zjadłam śniadania wink
                      • liwilla1 Re: aa 10.05.08, 10:12
                        to akurat jest standard smile ja zjadlam tylko dlatego, zeby dokarmic obcego tongue_out
                        • guderianka Re: aa 10.05.08, 10:15
                          hihih smile fajnie masz smile ja oglądam wystające wokół brzuchy i ..myślę
                          o trzecim maluchu wink
          • croyance Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 17:29
            napisali 'przecietny' - mysle, ze chodzilo im o 'typowy'
            • triss_merigold6 Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 18:46
              No i są typowo pyzaci, większość z nadwagą, przeciętnie lub mało
              urodziwi, bardzo zwyczajnie ubrani.
    • hrabina_murzyna Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:13
      A dla mnie to oni są jacyś rozbebłani, bez pasji, planow na życie.
      Taka pustka i smutek. Szczegolnie ta matka z 4 dzieci z Puław.
      Kurcze takie podejście wegetacyjne do życia, najeść się, wyspać i
      tyle w życiu. Bez pasji i chęci na lepsze życie. Poraziła mnie
      kobieta swoim marazmem i brakiem ambicji.
      • kropkacom Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:17
        Mnie poraziła kochanka która została z dzieckiem. I mimo ze cały czas pracowała
        (pewnie pensja była nie najgorsza) nie ma pieniędzy.
        • hrabina_murzyna Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:39
          No tak, ale oszczędności też kiedyś się kończą. Tylko ona
          przynajmniej myśli o swojej i dziecka przyszłości, a taka babka z 4
          dzieci nie pracuje, bo jej się nie chce, studia zostawiła, bo sensu
          nie widziała.
    • deela Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 21:01
      wolalabym umrzec niz uznac sie za przecietna :o
    • karimea Re: Przeciętny Polak. 11.05.08, 23:08
      fajne fotki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka