kropkacom 10.05.08, 09:11 wyborcza.pl/1,75480,5167534.html Właściwie większość tych ludzi jest w jakiś sposób raczej nieprzeciętna. Dziwie się też że zdecydowali się tak szczerze podając nazwisko mówić o pewnych rzeczach. Ogólnie ciekawy projekt. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
liwilla1 Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:27 ogolnie odnosze wrazenie, ze Ci wszyscy ludzie - paradoksalnie - wcale nie sa przecietni chyba o to w tym artykule chodzilo btw nie uwazacie, ze wiekszosc wyglada... staro? Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:33 Taka stylizacja. Większość patriotów co często oznacza jedynie tyle że nie zdecydowali by się na emigracją. Dużo wierzących ale kilkoro zdeklarowanie przeciwnych Kościołowi. Marzenia i strachy mają raczej podobne Może to świadczy o ich przeciętności. Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: myslisz? 10.05.08, 09:42 czyli leki (czesto wynikajace z natury homo sapiens) swiadcza o przecietnosci? idac tym tokiem rozumowania mozna zasugerowac, ze wszyscy jestesmy przecietni, bo jemy gora, a wydalamy dolem ;P przynajmniej w przytlaczajacej wiekszosci ^-^ a ja mimo wszystko jestem niepoprawna idealistka i uwazam, ze nie ma dwoch identycznych jednostek Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: myslisz? 10.05.08, 09:45 > a ja mimo wszystko jestem niepoprawna idealistka i uwazam, ze nie ma dwoch > identycznych jednostek Bo nie ma. Myślę ze tu raczej chodzi o to czemu oni uważają się za przeciętnych. A życie to tak przelewa im się przez palce. Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: myslisz? 10.05.08, 09:54 po prostu nie maja pomyslu na siebie. a przynajmniej tak im sie wydaje. zreszta, standaryzacja zycia to nie tylko polskie podworko. polecam ksiazke "delicje ciotki dee" Teresy Orłowskiej. ksiazka z lat 80tych opisujaca z perspektywy polskiej imigrantki przybywajacej wprost z kraju komuny, amerykanski way of life fantastyczna ksiazka. czytalam jeszcze w ogolniaku Odpowiedz Link Zgłoś
guderianka Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:40 Dlaczego obrali taktykę przeciętności? 1.Zastanowiło mnie to zdanie w artykule. Może sugerować,że kreowanie się na "przecietnego" to nowy trend,że jest to wybór świadomy 2. Nie rozumiem w świetle tego artykułu znaczenia słowa "przecietny". Przecież słowo to oznacza : "typowy, statystyczny, zwykły, pospolity, średni, niepozorny, zwyczajny, nieszczególny, mierny, niespecjalny, niewyróżniający się, niewybijający się" Sam fakt pokazania twarzy i pozwolenia na napisanie o sobie w artykule znanej gazety sprawia,że ludzie ci wyróżnili się i wybili ponad innych. Mało tego-matka z 4 dzieci nie jest czymś typowym w Polsce,Bińskowska jest niepełnosprawna a więc znowu nie jest typową Polką,później rodzina wielokrrotnie przełożona (ona z dziećmi on też po rozwodzie)itepe itede Kolejny artykuł bez polotu traktujący o niczym. Autor chyba chciał pokazac,że każdy jest na swój sposób niezwykły ale mu nie wyszło Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 09:47 > Mało tego-matka z 4 dzieci nie jest czymś typowym To chyba wiemy po lekturze tego forum Przeciętnie to już nawet nie dwójka. Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: wow 10.05.08, 09:49 czyli juz jestem ponadprzecietna :p ale ja zawsze o tym wiedzialam haha Odpowiedz Link Zgłoś
guderianka Re: wow 10.05.08, 10:00 Ale ja bardziej niż ty, bo nie dość że mam 2 dzieci to jeszcze z nich jest niepełnosprawne i nie jesteśmy katolikami . Czyli 3 w 1 Odpowiedz Link Zgłoś
guderianka aa 10.05.08, 10:02 i jeszcze jestem w 2 związku małżeńskim -czyli 4w 1 Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: aa 10.05.08, 10:05 nie, wymieklam a ja na sniadanie zjadlam babeczke z budyniem :p Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: aa 10.05.08, 10:12 to akurat jest standard ja zjadlam tylko dlatego, zeby dokarmic obcego Odpowiedz Link Zgłoś
guderianka Re: aa 10.05.08, 10:15 hihih fajnie masz ja oglądam wystające wokół brzuchy i ..myślę o trzecim maluchu Odpowiedz Link Zgłoś
croyance Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 17:29 napisali 'przecietny' - mysle, ze chodzilo im o 'typowy' Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: ok, wypowiadam sie :) 10.05.08, 18:46 No i są typowo pyzaci, większość z nadwagą, przeciętnie lub mało urodziwi, bardzo zwyczajnie ubrani. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabina_murzyna Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:13 A dla mnie to oni są jacyś rozbebłani, bez pasji, planow na życie. Taka pustka i smutek. Szczegolnie ta matka z 4 dzieci z Puław. Kurcze takie podejście wegetacyjne do życia, najeść się, wyspać i tyle w życiu. Bez pasji i chęci na lepsze życie. Poraziła mnie kobieta swoim marazmem i brakiem ambicji. Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:17 Mnie poraziła kochanka która została z dzieckiem. I mimo ze cały czas pracowała (pewnie pensja była nie najgorsza) nie ma pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabina_murzyna Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 19:39 No tak, ale oszczędności też kiedyś się kończą. Tylko ona przynajmniej myśli o swojej i dziecka przyszłości, a taka babka z 4 dzieci nie pracuje, bo jej się nie chce, studia zostawiła, bo sensu nie widziała. Odpowiedz Link Zgłoś
deela Re: Przeciętny Polak. 10.05.08, 21:01 wolalabym umrzec niz uznac sie za przecietna :o Odpowiedz Link Zgłoś