new5
15.10.03, 00:03
mam30 lat w tym 12 lat młzenstwa,kryzys ,powrot do normy, kochanka od 4 lat i
drogie dziecko byc może z nim.Kochamy sie i chcemy być razem ale jak
skoro mamy swoje rodziny.Czy damy rade żyć osobno wiedzac ze mamy wspolne
dziecko,śliczną corkę.Zrobimy bad.genet. kochali.........smy sie raz w
listopadzie,2 dni przed okresem i to wtedy miałam zajsć ale czy to możliwe,a
jeśli...czy damy radę z tym życ-osobno?POMOCY