Dodaj do ulubionych

Nudny rodzinny obiad...

27.12.08, 17:42
Czy macie pomysły jak zmienic nudny rodzinny obiad w przyjemne
spędzenie czasu?
Jutro zapraszam rodzinkę na obiad ,będą: prababcia, dwie babcie,
ciocia i wujek koło 55lat... Są zaproszeni na 15:00. Nie bardzo
będziemy mieli o czym rozmawia wszyscy się widzieli w święta...
Myślałam o spacerze, ale będzie ciemno, a mieszkam w małym ciemnym
miasteczku. Muzeum zamyka się o 14:30. Kalambury? - babcie się
wynudzą. Poradzicie coś?
Obserwuj wątek
    • lila1974 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:44
      Czemu wychodzisz z załozenia, że będzie nudno?
      • slonecko_w_balerinkach Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:48
        Hm... W większości starsi przychodzą tylko pogadać, każde odstępstwo od tej
        normy kwitują: jestem na to za stara wink
      • aga_i_oli Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:49
        Widzieliśmy się w wigilię, pierwszy i drugi dzień świąt smile Tematy do
        rozmowy powoli się kończą...
        • lila1974 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:53
          Ja nie wiem, im więcej widze się z rodziną, tym więcej mamy do
          gadania smile
    • mama_kotula Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:52
      Najprostszy sposób - nie zapraszać, jak się nie ma chęci.
      Skoro widzieliście się w święta, nie widzę potrzeby umęczania się "bo wypada
      zaprosić", w dodatku z negatywnym nastawieniem.

      Ale ja socjopatyczna i antyrodzinna jestem, więc moje zdanie chyba nie powinno
      być brane pod uwagę.
      • lila1974 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:53
        Kotula, gdzieś Ty była, jak Cię nie było?
        • mama_kotula liluniu :) 27.12.08, 18:35
          lila1974 napisała:

          > Kotula, gdzieś Ty była, jak Cię nie było?

          Kotula zajęta jak diabli, dzisiaj wpadłam na chwilę - przyznaję się bez bicia,
          że głównie po to, abyście mi w jajca poklikały.
          Ale to tylko dzisiaj, echh, za dużo pracy/nauki/chaosu mam uncertain
          • czajkax2 Kotula 27.12.08, 20:54
            udaj się prosze na poczte smile
            • mama_kotula odpisałam :) n/t 27.12.08, 21:02


      • dlania Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:55
        Może niech "ciocie" przyniosa zdjęcia i poopowiadaja troche o starych dobrych
        czasach?wink
        • lila1974 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:57
          Dlania to jest myśl!
          Ciocie się rozgadaja jak rzadko, a młode pokolenie co nieco
          skorzysta smile
          • dlania Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:59
            Tylko żeby gospodyni przy okazji nie wyciągneła albumu z tysiącem zdjęć swoich
            pociech, bo to juz takie interesujące nie będziewink
      • aga_i_oli Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 17:55
        Eeee, zapraszam kilka razy w roku smile nie to żeby co tydzień.... i
        tak wyszło że teraz się spotkamy znowu :-o
    • mearuless pogadajcie o sexie;) 27.12.08, 18:34

      • dlania Re: pogadajcie o sexie;) 27.12.08, 18:36
        Z pokazywaniem zdjęc?
        ;-p
    • myelegans Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 19:20
      - ulozcie 500-1000 kawalkowego puzzla
      - pograjcie w jakas glupia gre
      - zagrajcie w karty, kosci
      - wyciagnij stare, rodzinne fotografie i niech Ci babcie i prababcie narysuja
      drzewo genealogiczne
    • biedro_neczka Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 21:05
      jak dla mnie to kotula ma świętą rację tongue_out
    • mor_lena Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 22:01
      Zagrajcie w butelkę. Albo w rozbieranego pokera.

      wink
      • doral2 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 22:06
        albo pograjcie na grzebieniu... na głosy....
        • amoreska Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 22:11
          Doral sorry, chyba zapomniałam alfabetu wink. Albo nie umiem pisać, albo mam coś
          ze stroną kodową.
          • doral2 Re: Nudny rodzinny obiad... 27.12.08, 22:42
            wiesz, ja to niemuzykalna jezdem, ale słyszałam że to fajna rozrywka w czasie
            nudnych rodzinnych obiadów tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka