Dodaj do ulubionych

zakpił los...

06.03.09, 07:40
Chyba los ze mnie zakpiłsad Po długich rozmowach zaplanowaliśmy z meżem, że
postaramy się o drugie dziecko. Starania miały ruszyć koło wrzesnia. Za radą
gina odstawiłam pigułki,żeby organizm się oczyścił(podobno potrzeba min. pół
roku).W tym czasie miałam też uporać się ze sporą nadżerką, zrobić prawo jazdy
itd. no i wczoraj pękła nam gumkasad To pierwszy cykl po odstawieniu tabletek,
więc pewnie w organiźmie burzasad Wiem,ze to nie dramat, ale jakoś mi źlesad
Musiałam sie trochę wygadać.
ps. znacie nazwę testu ciążowego, który daje wynik już 7 dni po zapłodnieniu?
Obserwuj wątek
    • arcus.caelestis Re: zakpił los... 06.03.09, 07:44
      badanie krwi BetaHCG (chyba- nie pamiętam nazwy dokładnie)
      • agik82 Re: zakpił los... 06.03.09, 07:55
        nie ma.rtw się ja też zaszłam w ciążę zaeaz po odstawieniu tabletek i wszystko było ok.
        • magi104 Re: zakpił los... 06.03.09, 08:13
          Zakpił los - czy to stwierdzenie nie na wyrost ??
          Według mnie zakpiłby z ciebie los, gdyby po decyzji o dziecku i odstawieniu
          pigułki okazało się, że nie możesz zajść w ciążę (BTW, ja tak miałam).....
    • nombrilek Re: zakpił los... 06.03.09, 08:34
      Ja zaszłam w 2 miesiace po odstawieniu i wszystko jest super
    • insomnia0 Re: zakpił los... 06.03.09, 08:59
      oj dziewczyno.. wiesz aleś palneła!!
      wiesz ile kobiet ma problemy z zajsciem w ciaże??? a ty tak piszesz...ehhh
      obys za jakiś czas nie płakała..

      nie zycze Ci abyś tego doswiadczyła...
      ale nie pisz w ten sposób..
      • gryzelda71 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:06
        Przeciez ona jeszcze nie ma pojęcia,czy jest w ciąży,więc daruj sobie.
        Co takiego strasznego dziewczyna napisała?Że miała plany jakieś tam,a życie
        pokazuje,że może być inaczej?
        • tabakierka2 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:08
          wiesz, los to kpi z osób/kobiet, które latami starają się o
          dziecko uncertain a współzyjąc zawsze musisz się liczyć z ewentualną ciążą,
          prawda? bo nie ma metod niezawodnych.
          • gryzelda71 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:27
            tabakierka2 napisała:

            > współzyjąc zawsze musisz się liczyć z ewentualną ciążą,

            No jak stosuje się zabezpieczenie,to jednak nie myśli się o ciąży.
            • tabakierka2 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:28
              i błąd, bo wiadomo powszechnie, że ciąża ZAWSZE jest możliwa.
              • gryzelda71 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:30
                Nie zmienia faktu,ze ciąża może być zaskoczeniem.Zwłaszcza jak stosuje się
                zabezpieczenie.
                • tabakierka2 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:32
                  gryzelda71 napisała:

                  > Nie zmienia faktu,ze ciąża może być zaskoczeniem.

                  Może być, ale sam fakt współzycia stanowi "ryzyko"zajścia w ciążę,
                  nawet jeśli jest zabezpieczenie, które, jak pisałam nie gwarantuje w
                  100%, że ciąży nie będzie.
                  • gryzelda71 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:38
                    Więc autorka byłaby zaskoczona .I tyle.
        • insomnia0 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:10
          no oby nie wypowiedziała tego w złą godzinę..
          • tabakierka2 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:11
            oby...
          • gryzelda71 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:28
            Przestań krakać.I ciesz się,że tobie wszystko idzie wedle planu.
            • insomnia0 Re: zakpił los... 06.03.09, 09:43
              napisałam co uwazam.. i weź sie ode mnie odczep..
              • alesio23 Re: zakpił los... 07.03.09, 08:06
                Jeżeli tak uważasz naprawdę to tym gorzej. I co z yego, że wiele
                kobiet ma problemy z zajściem w ciążę?? Wiele osób chce przytyć i
                nie może i ja mam mieć z tego powodu wyrzuty sumienia, że chcę
                schudnać?? Ja pierdziu.
      • dlania Re: zakpił los... 07.03.09, 12:25
        insomnia0 napisała:

        > oj dziewczyno.. wiesz aleś palneła!!
        > wiesz ile kobiet ma problemy z zajsciem w ciaże??? a ty tak piszesz...ehhh
        > obys za jakiś czas nie płakała..
        >
        > nie zycze Ci abyś tego doswiadczyła...
        > ale nie pisz w ten sposób..

        Insomnia, a Ty co, w magie języka wierzysz? Że nie mozna sobie napisać co sie
        chce, bo przyjdzie licho i sie zemści???
    • katia.seitz Re: zakpił los... 06.03.09, 10:02
      Za radą
      > gina odstawiłam pigułki,żeby organizm się oczyścił(podobno potrzeba min. pół
      > roku)
      Bzdura...
      Mnóstwo kobiet zachodzi w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek, jedyne realne
      "ryzyko" to zwiększone prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej.

      Po 7 dniach od zapłodnienia - czy też raczej zagnieżdżenia - to ewentualnie test
      laboratoryjny beta-HCG z krwi. Ale pamiętaj, że 7 dni od zagnieżdżenia to nie
      jest 7 dni od stosunku, bo zagnieżdżenie zarodka w macicy występuje zwykle kilka
      dni po owocnym współżyciu.
    • ollik83 Re: zakpił los... 07.03.09, 07:52
      Macie racje, zakpił los, to zdecydowanie za mocne stwierdzenie, ale pisałam, to
      w lekkim szoku. Jak kogoś uraziłam - przepraszam. Ale przyznacie,ze można być
      mocno zaskoczonym w takiej sytuacji. No i śmiać mi się chce z siebie,ze taka
      rozsądna chcialam być, a tu...
      ps. jak znam siebie, to teraz będe smutna, jak negatywny test będziesmile
      • alesio23 Re: zakpił los... 07.03.09, 08:07
        To, że los zakpił to nie jest moim zdaniem mocne stwierdzenia. Ale
        może ja głupi, nieczuły głąb jestem.
    • mika_p Re: zakpił los... 07.03.09, 12:09
      Prawo jazdy możesz zrobić, żaden problem.
    • salma75 Re: zakpił los... 07.03.09, 18:17
      I syna i córkę poczęliśmy w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek - z
      premedytacją. Znam wiele dziewczyn, które zdecydowały się na ciąże od razu po
      zakończeniu stosowania pigułek - wszystkie urodziły zdrowe dzieci. Nie dramatyzuj!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka