anulkas1
13.12.03, 07:26
Opiekunka ma na imię Agnieszka, ma 25 lat. Skończyła studia pedagogiczne -
nauczanie początkowe. Miała praktyki w przedszkolach, na koloniach itp.
Obecnie mieszka u siostry w W-wie gdzie dorywczo zajmuje się 5 miesięczną
dziewczynką - Michasią. Agnieszka przychodzi 2 tydzień do Jasia i pewnie
będzie przychodzić do połowy stycznia.
Dlaczego chcę z niej zrezygnować - bo stwierdziłam, że chcę wziąć urlop
wychowawczy a w tym przypadku nie będzie mi potrzebna opiekunka. Ale chcę ją
jeszcze zatrzymać do połowy stycznia gdyż w tej chwili przeprowadzamy się i
Agnieszka zajmie się Jasiem gdy ja będę pakować rzeczy.
Kiedy z nią przeprowadzałam rozmowę bardzo mnie interesowało jej podejscie
do Jasia i odwrotnie. Jasiowi opiekunka od początku przypadła do gustu -
usmiechal sie dno niej - a nie malo opiekunke bylo u nas na rozmowach.
Jestem bardzo z niej zadowolona. Agnieszka raczej szuka pracy stałej, 5 razy
w tygodniu.
Pozdrawiam i sluze jeszcze pomoca