Dodaj do ulubionych

Polecam nianię

13.12.03, 07:26
Opiekunka ma na imię Agnieszka, ma 25 lat. Skończyła studia pedagogiczne -
nauczanie początkowe. Miała praktyki w przedszkolach, na koloniach itp.
Obecnie mieszka u siostry w W-wie gdzie dorywczo zajmuje się 5 miesięczną
dziewczynką - Michasią. Agnieszka przychodzi 2 tydzień do Jasia i pewnie
będzie przychodzić do połowy stycznia.
Dlaczego chcę z niej zrezygnować - bo stwierdziłam, że chcę wziąć urlop
wychowawczy a w tym przypadku nie będzie mi potrzebna opiekunka. Ale chcę ją
jeszcze zatrzymać do połowy stycznia gdyż w tej chwili przeprowadzamy się i
Agnieszka zajmie się Jasiem gdy ja będę pakować rzeczy.

Kiedy z nią przeprowadzałam rozmowę bardzo mnie interesowało jej podejscie
do Jasia i odwrotnie. Jasiowi opiekunka od początku przypadła do gustu -
usmiechal sie dno niej - a nie malo opiekunke bylo u nas na rozmowach.

Jestem bardzo z niej zadowolona. Agnieszka raczej szuka pracy stałej, 5 razy
w tygodniu.

Pozdrawiam i sluze jeszcze pomoca
Obserwuj wątek
    • flo5 Re: Polecam nianię 13.12.03, 22:32
      W której części Warszawy mieszka i jakiej oczekuje pensji miesięcznej?
      • anulkas1 Re: Polecam nianię 14.12.03, 17:23
        mieszka na ulicy Smyczkowej - Mokotów. Płace jej 7 zł. za godzine.
    • be.ata Re: Polecam nianię 15.12.03, 09:36
      Jestem zainteresowana ponieważ poszukuję pilnie niani do 11 - miesięcznej
      córeczki. Proszę o kontakt, podanie telefonu do tej opiekunki. Mój adres
      robea@wp.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję Beata
    • ika_edziecko Re: Polecam nianię 15.12.03, 21:01
      Poszukuję pilnie niani dla dwulatka. Jeśli to aktualne, proszę o kontakt
      (najlepiej na adres ikusia@interia.pl ). Może być od stycznia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka