cioteczkakolteczka
03.08.09, 15:58
Za ok. 10 lat chcialabym urodzić drugie dziecko. Bede sporo po 30.
Chcialabym 3-4 lata po porodzie zostac w domu, kompletnie jechac na
oszczędnościach, zbieranych do tego czasu. Do tego czasu pracowac,
potem iścn a wychowawczy-o ile jeszcze będzie. Pierwsze dizecko
miałam w mlodym wieku, a drugie chce by było bardziej 'przemyslane'
i juz bez pomocy finansowej innych, a jednak tak jak za pierwszym
razem siedzialabym w domu. Może to zbyt odlegle planowanie, ale jak
patrze na ludzi z dziecmi, pracujacych, to jakos mi sie to gryzie z
tym, co mialam przy pierwszym, oczywiscie niepaklaowanym dziecku.
Pytanie tylko, czy to tylko moj wymysl, czy rzeczywiscie da sie
odlozyc tyle kasy, by spokojnie z jednej pensji + jakies zasilki i
inne dodatki moc siedziec 4 lata w domu?
Nie wiem tylko czy przez 4 lata nie zwariuje, bo za pierwszym razem
mialam studia..