Dodaj do ulubionych

Jan Garbarek na plaży

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.10, 15:23
To dlaczego w gazecie piszecie że wstęp wolny? Nieładnie,
narobiliście apetytu "szaraczkom" których gust nie koniecznie musi
odbiega od gustu prominentnych gości.
Obserwuj wątek
    • Gość: monia Jan Garbarek na plaży IP: *.chello.pl 24.05.10, 18:44
      Dokładnie. Uwielbiam jazz, ale nie stać mnie za bardzo na bilety koncertowe,
      już się tak ucieszyłam, że za darmo takie widowisko, a tu lipa...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka