Gość: monka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.10, 15:23 To dlaczego w gazecie piszecie że wstęp wolny? Nieładnie, narobiliście apetytu "szaraczkom" których gust nie koniecznie musi odbiega od gustu prominentnych gości. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: monia Jan Garbarek na plaży IP: *.chello.pl 24.05.10, 18:44 Dokładnie. Uwielbiam jazz, ale nie stać mnie za bardzo na bilety koncertowe, już się tak ucieszyłam, że za darmo takie widowisko, a tu lipa... Odpowiedz Link Zgłoś