Dodaj do ulubionych

Wybrzeże na łowach

IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.10, 16:59
Zakontraktowalbym starego, wiernego oddanego Marka Formelę-kandydata na Prezydenta Gdańska,byłego dziennikarza "Głosu Wybrzeża",byłego szefa gdańskiej telewizji, dbającego o finanse( "Stela maris")
Jednym słowem-wiernego starego druha.
Obserwuj wątek
    • Gość: kazik Re: Wybrzeże na łowach IP: 96.18.162.* 18.12.10, 01:04
      i tak z reka na sercu,zyczymy gdanszczanom utrzymania w I lidze i w niej sie ogrywania z 5 lat,
      bo Extra to nie dla nich,nieoplacalna.a nam kibicom i tak starczy to co mamy.to fajna liga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka