IP: *.tkchopin.pl 26.08.04, 13:39
Studenci GWSH co robicie????? Zostajecie czy przenosicie się na inne
uczelnie????Ja osobiście boję się tam zostać. Pamiętam że "szanowni
właściciele" GWSH swoją szkołę w Pucku zamknęli z dnia na dzień.....A teraz
jeszcze ta historia z rektorem Gwiazdą....
Obserwuj wątek
    • tunhotel Re: gwsh 26.08.04, 16:49
      Laska, co ty? ZOSTAJEMY
      A kto tam się będzie tułał w nieznane. A aferę z Gwiazdą nakrecili obecni
      rktorzy Ateneum. Wyluzuj i nie agituj.
      • Gość: ktoś Re: gwsh IP: *.tkchopin.pl 27.08.04, 09:21
        Ja nie agituje, zwyczajnie dla mnie i mojego roku GWSH to teraz też
        nieznane.....Co do Gwiazdy to jego łapówki to całkowita prawda. Już czas aby
        ktoś z nim zrobił porządek......
        • turhotel Re: gwsh 27.08.04, 14:51
          ... ech studenci z Bożej łaski. Tak mi Was szkoda
          • Gość: ktoś Re: gwsh IP: *.tkchopin.pl 27.08.04, 15:48
            ......a nam szkoda Ciebie........
            • Gość: qqq Re: gwsh IP: 83.238.41.* 27.08.04, 22:18
              Tak pamietam to w Pucku,:(((((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka