Gość: Sylwester Pomorski IP: *.abacus.pl 01.09.04, 23:04 Jak Pan Bóg chce kogos ukarać to mu rozum odbiera. Módlmy się za Sielatyckiego, żeby go do końca nie obłąkało. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kildare Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który mówi nie IP: *.chello.pl 01.09.04, 23:29 W imię wyzszych wartości - wolności słowa,pluralizmu,tolerancji - apeluję o nieszykanowanie za poglądy,które ktoś uważa za skrajne.Poza tym - nie podoba mi się nigdzie do końca niezwerbalizowana teza,że tylko faszyści nie popierają homoseksualizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enzym Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który pedałuje IP: 153.19.176.* 02.09.04, 08:03 do zobaczenia w dark roomie Grzesiu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hva Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który pedałuje IP: *.ifn-magdeburg.de 02.09.04, 08:34 hehehehhheheeehehehehehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EWA Re: Grzegorz Sielatycki IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 02.09.04, 13:15 To co robi pan Sielatyki to juz zakrawa na totalna kpine ,ale coz ma dobrych nauczycieli /osoba pana Straka /,ktorzy uwazaja ,ze robiac burdy zaistnieja .Ten mlody czlowiek oprocz nienawisci do innych naprawde nic soba nie reprezentuje .Nie ma w sobie za grosz pokory ,swoje akcje prowadzi w sposob jakze chamski i prostacki .Ci co go wybrali na radnego powinni wstydzic sie ,ze taki czlowiek o niewybrednym jezyku pozwala sobie na tego typu akcje jak chociazby uroczystosc na Westerplatte.Widac dom rodzinny nie nauczyl tego czleka dobrego wychowania ,kultury i poszanowania dla innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który mówi nie IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 02.09.04, 13:17 Moge tylko powiedziec ,ze takiemu osobnikowi nie podalabym reki .Nie moge takze wyobrazic sobie takiego typa jako pozniejszego prawnika /sloma z butow wystaje na 5 metrow / Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G.Sielatycki Do redakcji IP: 62.233.232.* 02.09.04, 14:45 Do redakcji : nie mam czasu silić się na bzdurne sporostowania ale po : 1.Nikt na Westerplatte nikogo nie przeganiał 2.Nie przewodziłem MW na Westerplatte.Jestem szeregowym członkiem MW a prezesem Okręgu pomorskiego jest kol.Krzysztof Fudziński 3.Nikt MW nie uciszał ani nikt nas nie wygwizdał 4.Z mojego konta mailowego nikt nie wysyłał e-maili dot.p.Nieznalskiej.Po prostu ktoś na forum wpisał mój adres mailowy a to różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian Re pan Sielatycki IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 02.09.04, 15:43 No coz jak sie nie ma nic do zaoferowania to sie robi burdy ,smieszny pan jest a zarazem zalosny. A tak na marginesie to troche kultury powinien sie pan nauczyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który mówi nie IP: 80.50.205.* 02.09.04, 16:14 Przeciez juz na pierwszy rzut oka widac,ze to zwykly nazista w garniturze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GRZESIU! Re: Grzegorz Sielatycki - radny, który mówi nie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.04, 00:06 Grzesiu trzymaj się tak dalej! Nowa Huta razem z Tobą!!! Odpowiedz Link Zgłoś