Gość: :)
IP: *.stoginet.csc.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
15.10.04, 22:54
Uczniowie i nauczyciele zostali potraktowani tragicznie, trzeba było cały
personel szkoły informowac o takim stanie rzeczy na początku września ,a nie
w połowie października.Aż tak pogorszył się stan tej szkoły w 1,5 żeby
uczniów przenosić do innych szkoł.A kto dam tej młodzież na bilety?? Bo chyba
rodzice nie będą wykładać- a może szanowne nasz władze lokalne.