Dodaj do ulubionych

Szkole w Gdańsku grozi zawalenie

IP: *.stoginet.csc.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 22:54
Uczniowie i nauczyciele zostali potraktowani tragicznie, trzeba było cały
personel szkoły informowac o takim stanie rzeczy na początku września ,a nie
w połowie października.Aż tak pogorszył się stan tej szkoły w 1,5 żeby
uczniów przenosić do innych szkoł.A kto dam tej młodzież na bilety?? Bo chyba
rodzice nie będą wykładać- a może szanowne nasz władze lokalne.
Obserwuj wątek
    • Gość: SięGedaniaRozpada gdzie ta sławna niemiecka jakość? IP: *.crowley.pl 16.10.04, 00:09
      Wiadukt rozleciał się po niecałych 100 latach, teraz szkoła... W ramach rękojmi
      niemieckie państwo powinno dokonać niezbędnych napraw. Dworzec w Stanisławowie i
      wiadukt w Worochcie stoją jak się patrzy!
    • Gość: dorota na Żabim Kruku też "wygaszają" szkołę IP: *.limes.com.pl 16.10.04, 15:03
      interesujący zbieg okoliczności.
    • Gość: koordynator Remont do 15.XII.04 IP: *.chello.pl 16.10.04, 16:20
      przetarg nieograniczony na:
      "ROBOTY REMONTOWE W ZESPOLE SZKÓł PRZEMYSłU SPOżYWCZEGO I CHEMICZNEGO W
      GDAŃSKU, UL. LASTADIA 2"
      Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia (cena 20.00 zł) można odebrać w
      siedzibie Zamawiającego, pok. nr 5 w godz. 8.00 - 14.00 lub za zaliczeniem
      pocztowym.
      Przedmiot zamówienia obejmuje:
      -roboty budowlano-konstrukcyjne związane z wykonaniem doraźnego zabezpieczenia
      konstrukcji budynku szkoły
      Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych lub wariantowych.
      Termin wykonania zamówienia: zakończenie: 15 grudnia 2004r.
      W postępowaniu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy spełniają warunki określone
      w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
      Zamawiający uzna, że powyższe warunki zostały spełnione, jeżeli Wykonawca:
      - osiągnął łącznie w latach 2002 i 2003 przerób ogółem w wysokości co najmniej
      2 000 000 zł
      - zrealizował co najmniej 3 zamówienia (zamówień) w zakresie robót
      ogólnobudowlanych o wartości jednostkowej równej lub większej od 100 000 zł
      - posiada na koncie bankowym środki finansowe w wysokości co najmniej 10% ceny
      oferty lub zdolność kredytową do tej kwoty.
      - nie podlega wykluczeniu z postępowania na podst. art.24 ust.1 i 2 ustawy
      Prawo zamówień publicznych.
      W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawcy
      powinni dołączyć do oferty:
      - oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art.22 ust. 1 pzp.
      - dokument potwierdzający status prawny Wykonawcy
      - oświadczenie o wielkości przerobu w latach 2002 i 2003
      - wykaz zrealizowanych robót w latach 1999-2003
      - informacja banku
      Wadium 4 500.00 zł
      Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena.
      Miejsce składania ofert - siedziba Zamawiającego pokój nr 15.
      Termin składania ofert upływa dnia 02.11.2004r. o godz. 08:00.
      Termin związania ofertą wynosi 30 dni.
      Bliższe informacje można uzyskać pod numerem: 320-51-08.
      • Gość: urre Re: Remont do 15.XII.04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.04, 06:02
        no i po co te awantury mailowe jest przetarg tylko moze internauci nie
        zauwazyli tego albo zafascynowani kolejna afera gazety uznali ze to ktos przez
        pomylke wstawił
    • Gość: Małgorzata Re: Szkole w Gdańsku grozi zawalenie IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 16:35
      Tą szkołę kończyłam 22 lata temu, mam do niej ogromny sentyment.Przykro czytać
      takie rzeczy.Nie pozwólcie , by tam powstał hotel.Brakuje słów jakimi można
      określić władze.Chyba ich kieszenie mają nieograniczoną pojemność.
      Co to za szkoła bez laboratoriów, gdzie uczniowie znajdą takie w-ki?Może w
      budynku UM?
      Pozdrawiam Nauczycieli i uczniów, życząc wytrwałości!
      • Gość: łowca talentów Plotkującym pismakom już się coś zwaliło na łeb IP: 217.153.221.* 16.10.04, 17:12
        Przecież ta szkoła ma tylko porządnie zrobiony dach, reszta się sypie! Jakieś
        plotki o otworzeniu hotelu w tej ruderze to totalna bzdura. Który z gości
        hotelowych chciałby się obudzić strop niżej? A centrum usługowe? Taaaak i w
        każdej sali butik: w jednym młotki, w drugim gwoździe, w następnym rury i
        uszczelki. Totalny kretynizm.
        Zamknięcie i porządny remont jest mimo niedogodności jedynym sensownym
        wyjściem.
        • Gość: łowca łowców Re: Plotkującym pismakom już się coś zwaliło na ł IP: *.crowley.pl 17.10.04, 20:22
          chyba tobie sie cos zwalilo na łeb ze nipotrafisz wyszukac kozysci w takim
          budynku!! ta lokalizacja teren i sama historia budynku jest juz KOPALNIĄ ZŁOTA!!
          A zeby zarobic to chyba logiczne ze trzeba najpierw troszke zainwestowac a w
          porownaniu do zyskow przy takich inwestycjach taki remont to "grosz" !!
    • Gość: leon DRMG ????? a nie Nadzor Budowlany IP: *.telgam.pl / *.telgam.jaslo.pl 16.10.04, 16:45
      moze jestem dziwny ale zawsze sie mi wydawalo ze kontrlole i decyzje o wylaczeniu budynku z uzytkowania moze wydawac jednynie Nadzor Budowlany. a tutaj slyszyly o jakims DRMG.
    • jajecznical [...] 16.10.04, 17:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ja jakie plotki? i KOMUŚ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 06:39
      wiadomo, że nie plotki i nie komus tylko temu samemu kto ma juz budynek Domu
      Dziecka na Oruni? a to wszyscy wiedzą!
    • Gość: Zatroskana Re: Szkole w Gdańsku grozi zawalenie IP: *.crowley.pl 18.10.04, 19:28
      Czy byliście dziś na zebraniu na Lastadia? W sprawie przyszłości szkoły? Co
      było?
    • Gość: Obserwator Już po remoncie IP: *.chello.pl 16.02.05, 19:44
      I etap remontu zabytkowego budynku szkoły został zakończony. Wzmocniono mury.
    • Gość: www.lastadia.pl MOCNA SZKOŁA IP: *.chello.pl 16.02.05, 19:48
      Jak przebiegał remont szkoły możecie zobaczyć na stronie www.lastadia.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka