Dodaj do ulubionych

Nocny mord

IP: 80.51.232.* 06.01.05, 08:29
Od kiedy Legnicka należy do Suchanina?
Obserwuj wątek
    • jacek.69 Normalne Chicago. 11.01.05, 14:47
      Cieszy szybki proces wykrywczy policji.
    • pawelrak77 Re: Nocny mord 12.01.05, 22:41
      droga "miśko". Od długiego czasu teren Siedlec ( m.in. ul. Legnicka ) podpada
      pod komisariat nr 8 na ul. Kartuskiej, który to od baaaardzo dawna zwie
      się "komisariatem VIII - Gdańsk Suchanino. Niestety, nie znalazłem w powyższym
      artykule najmniejszej wzmianki, jakoby tą sprawą zajmował się komisariat z
      Suchanina ( mimo iż terytorialnie ul .Legnicka do niego należy ). mam pytanie -
      skąd wzięłaś tą informację? Nawiasem mówiąc, to tylko w Polsce jest mozliwe,
      aby komisariat znajdujący sie na Siedlcach nazywał się Suchanino. pozdrawiam Cię

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka