Gość: miśka IP: 80.51.232.* 06.01.05, 08:29 Od kiedy Legnicka należy do Suchanina? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek.69 Normalne Chicago. 11.01.05, 14:47 Cieszy szybki proces wykrywczy policji. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelrak77 Re: Nocny mord 12.01.05, 22:41 droga "miśko". Od długiego czasu teren Siedlec ( m.in. ul. Legnicka ) podpada pod komisariat nr 8 na ul. Kartuskiej, który to od baaaardzo dawna zwie się "komisariatem VIII - Gdańsk Suchanino. Niestety, nie znalazłem w powyższym artykule najmniejszej wzmianki, jakoby tą sprawą zajmował się komisariat z Suchanina ( mimo iż terytorialnie ul .Legnicka do niego należy ). mam pytanie - skąd wzięłaś tą informację? Nawiasem mówiąc, to tylko w Polsce jest mozliwe, aby komisariat znajdujący sie na Siedlcach nazywał się Suchanino. pozdrawiam Cię Odpowiedz Link Zgłoś