26.03.05, 14:27
Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie
Take jest moje powinszowanie.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 10:45
      Alleluja!!!

      Alleluja! -Toż sie stało
      Życie ze śmierciom wygrało
      Krystus z martwych powstoł nom
      Czowiek z niym a nigdy som.
    • broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 17:05
      ALLELUJA

      Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty
      A ciała Jezusa w środku wcale niy ma
      Możno je wykradli - dyć to niy som żarty
      Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia?

      Maria Magdalyna przi grobie łostała
      Anioły spytały jom czamu fest ślinto
      Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała
      Postać jego przeca ujrzała tyż świynto.
    • hatra Re: Alleluja! 29.03.05, 16:07
      broneknotgeld napisał:

      > Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie
      > Take jest moje powinszowanie.


      www.nauka-edukacja.p4u.pl/forum.php?page=&pg=1&cmd=show&id=154&category=5
      • caro333 Re: Alleluja! 30.03.05, 10:25
        ???
        • rolotomasi Alleluja ! 30.03.05, 13:48
          'Niychej Ponboczek w nos byndzie’ << niech tak się stanie.
          - ale po co Nam tyn krystus i inne miętkie proroki? Niech odejdzie i będzie
          zapomniany, bo całkiem ci on załgany.

          już-Dajemy radę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka