broneknotgeld 26.03.05, 14:27 Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie Take jest moje powinszowanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 10:45 Alleluja!!! Alleluja! -Toż sie stało Życie ze śmierciom wygrało Krystus z martwych powstoł nom Czowiek z niym a nigdy som. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 17:05 ALLELUJA Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty A ciała Jezusa w środku wcale niy ma Możno je wykradli - dyć to niy som żarty Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia? Maria Magdalyna przi grobie łostała Anioły spytały jom czamu fest ślinto Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała Postać jego przeca ujrzała tyż świynto. Odpowiedz Link Zgłoś
hatra Re: Alleluja! 29.03.05, 16:07 broneknotgeld napisał: > Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie > Take jest moje powinszowanie. www.nauka-edukacja.p4u.pl/forum.php?page=&pg=1&cmd=show&id=154&category=5 Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Alleluja ! 30.03.05, 13:48 'Niychej Ponboczek w nos byndzie’ << niech tak się stanie. - ale po co Nam tyn krystus i inne miętkie proroki? Niech odejdzie i będzie zapomniany, bo całkiem ci on załgany. już-Dajemy radę Odpowiedz Link Zgłoś