Gość: dark_dante IP: *.gdynia.mm.pl 17.06.05, 21:47 mam pytanie co do war drivingu, czy można się do kogoś podłączyć, do jakiejś ekipy polującej, będę wdzięczny za info... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj