Dodaj do ulubionych

war driving

IP: *.gdynia.mm.pl 17.06.05, 21:47
mam pytanie co do war drivingu, czy można się do kogoś podłączyć, do jakiejś
ekipy polującej, będę wdzięczny za info...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka