Gość: manoftheflower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 01:13 jak aktualnie wyglada sprawa wejścia do SPATiFu? mozna bez problemu czy chca koniecznie wejsciowki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Monika Br Re: SPATiF - wejście no problem? :) IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.05, 19:58 nie zawsze jest łatwo wejść, chyba nawet prawdziwym artystom, bo tych to trudno zobaczyć w tym przybytku ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krk ale po co... IP: *.speednet.com.pl / 83.238.141.* 14.08.05, 11:21 Podstarzali playboye, trzeciorzędni artyści, lansujące się nastolatki, podpite ryczące 40-tki, byznesmeni, co to chcą bywać... zadęcie i szpan... Dawny Spatif już nie wróci, teraz to już popłuczyny. No ale co kto lubi, legenda pozostała. Zdecydowanie polecam Atelier. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Br Re: ale po co... IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.05, 00:13 Do Atelier też ponoć wpuszczają zasadniczo na karty klubowe, ewentualnie gdy wykonujesz jakiś szczególny zawód (np. prawników wpuszczają. dla mnie to trochę bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś