Dodaj do ulubionych

SPATiF - wejście no problem? :)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 01:13
jak aktualnie wyglada sprawa wejścia do SPATiFu? mozna bez problemu czy chca
koniecznie wejsciowki?
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika Br Re: SPATiF - wejście no problem? :) IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.05, 19:58
      nie zawsze jest łatwo wejść, chyba nawet prawdziwym artystom, bo tych to trudno
      zobaczyć w tym przybytku ...
      • Gość: krk ale po co... IP: *.speednet.com.pl / 83.238.141.* 14.08.05, 11:21
        Podstarzali playboye, trzeciorzędni artyści, lansujące się nastolatki, podpite
        ryczące 40-tki, byznesmeni, co to chcą bywać... zadęcie i szpan... Dawny Spatif
        już nie wróci, teraz to już popłuczyny.
        No ale co kto lubi, legenda pozostała.
        Zdecydowanie polecam Atelier.
        • Gość: Monika Br Re: ale po co... IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.05, 00:13
          Do Atelier też ponoć wpuszczają zasadniczo na karty klubowe, ewentualnie gdy
          wykonujesz jakiś szczególny zawód (np. prawników wpuszczają. dla mnie to trochę
          bez sensu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka