Dodaj do ulubionych

Polska-Ukraina

IP: *.*.*.* 03.10.01, 23:02
Mecz juz w sobotę.Jaki wynik?
Ukraincy graja o awans,my o pietruchę,chyba czekaja nas znowu problemy z
motywacja.Ukraincy w pierwszych siedmiu meczach w tym roku nie zdołali wygrac,
a pozniej juz tylko wygrywali -1:0,2:0,3:0 a teraz?Bedzie remis:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: Chris Re: Polska-Ukraina IP: *.sympatico.ca 04.10.01, 02:37
      Cos mi sie wydaje ze przegrana z Bialorusia to byl spisek przeciw Ukrainie i Polska wygra skromnie ten mecz
      2-1(do przerwy ;)) a potem to roznie moze byc, nawet wynik 7-7 w trzeciej tercji mnie nie zdziwi.A tak powaznie
      to daje na remis ze wskazaniem na Polske !!!
      • Gość: koprofag Re: Polska-Ukraina IP: 157.25.158.* 04.10.01, 08:48
        bedzie 3:1, moze 3:2
        w kazdym razie duzo bramek bo ukraincy beda chcieli wygrac - a to znaczy ze
        odslonia tyly:)
        • Gość: beast Re: Polska-Ukraina IP: *.*.*.* 04.10.01, 12:29
          Z tego samego powodu moga grac bardzo ostroznie w tyłach,starajac sie ukłuc z
          kontry Polaków,ale niech bedzie jak wy przewidujecie czyli duuuzo goli;)
    • Gość: ARTUR Re: Polska-Ukraina IP: 212.244.184.* 05.10.01, 10:25
      Orły przegrają 0:2, są słabi piłkarsko (co pokazali w Mińsku) i nie mają
      motywacji
    • Gość: ALF Re: Polska-Ukraina IP: *.multicon.pl 05.10.01, 13:25
      Czy ktoś z trójmiasta wybiera się na ten mecz?
      Ja jadę z brygadą, aby dopingować naszych piłkarzy
      i podziękować za wspaniałe eliminacje, no i równiez
      w celu zobaczenia na żywo zwycięstwa drużyny Engela.
      Polska bialo czerwoni!!!
      • Gość: beast Re: Polska-Ukraina IP: *.*.*.* 05.10.01, 13:38
        "Jadą,jadą chłopcy..." ale ja akurat nie :( Q kiedys bede musiał sie wybrac
        na ten Slaski...
    • Gość: Dark Re: Polska-Ukraina IP: *.unregistered.formus.pl 05.10.01, 13:51
      Coś mi się wydaje,że nasi reprezentanci grają teraz w pokera a nie w piłkę. Nie
      zdziwiłbym się jakby się okazało, że najpierw skasowali od Białorusinów żeby za
      dobrze nie grali, a teraz w zależności od tego kto da więcej, albo zagrają
      dobrze, albo znowu dadzą dupy.
      Patrząc na tabelę nie sposób nie zauważyć, że to kto będzie mógł zagrać w MŚ
      (Ukraina czy Białoruś) zależy w głównej mierze od Polaków. A stawka jest bardzo
      wysoka.
      • Gość: beast Re: Polska-Ukraina IP: *.*.*.* 05.10.01, 13:58
        Choć czesto tak się mówi,nie potrafie sobie wyobrazic Bialorusów przekupujących
        polskich piłkarzy.Zachlali po prostu i tyle ;)))
        • lucy_z Re: Polska-Ukraina 05.10.01, 14:24
          Gość portalu: beast napisał(a):

          > Choć czesto tak się mówi,nie potrafie sobie wyobrazic Bialorusów przekupujących
          >
          > polskich piłkarzy.Zachlali po prostu i tyle ;)))

          Ja typuję 2 : 1 dla naszych chociaż ostatnio źle trafiłam:( Ale chyba nie tylko
          ja :))
          • Gość: beast Re: Polska-Ukraina IP: *.*.*.* 05.10.01, 15:36
            Myślę,że nawet Łukaszenko nie przewidział tamtego wyniku:)))
            • lucy_z Re: Polska-Ukraina 05.10.01, 18:53

              Młodzieżówka wygrała dzisiaj 3 : 0 :))))
              • lucy_z Re: Polska-Ukraina 07.10.01, 12:52
                lucy_z napisał(a):

                >
                > Młodzieżówka wygrała dzisiaj 3 : 0 :))))

                Remis może być, nie wypadło to najgorzej ale myślałam, że chociaż raz trafię
                dobrze. Widocznie nie znam się aż tak dobrze na piłce nożnej:))))))))))
                • Gość: beast Re: Polska-Ukraina IP: *.*.*.* 07.10.01, 16:25
                  Ja trafiłem z tym remisem,ale teraz załuje ze tak napisalem,bo może
                  wykrakałem;) Polacy powinni dowieźć to zwycięstwo do konca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka