Gość: beast
IP: *.*.*.*
03.10.01, 23:02
Mecz juz w sobotę.Jaki wynik?
Ukraincy graja o awans,my o pietruchę,chyba czekaja nas znowu problemy z
motywacja.Ukraincy w pierwszych siedmiu meczach w tym roku nie zdołali wygrac,
a pozniej juz tylko wygrywali -1:0,2:0,3:0 a teraz?Bedzie remis:)))