Gość: Dante IP: *.emea.umusic.net / 212.162.212.* 13.01.06, 08:56 Uwazajcie na siebie dzisiaj .... nawet operatorzy forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
d.z Re: PIATEK 13tego!!!! 13.01.06, 09:55 Katarzyna Sobczyk kiedyś śpiewała: "Trzynastego wszystko zdarzyć się może. Trzynastego świat w różowym kolorze. Trzynastego nie smucą mnie łzy. Trzynastego piękniejsze mam sny. Trzynastego... A ty właśnie trzynastego jesteś zły". Czy wierzycie w pechowy piątek 13 ??? Ja choć tego dnia uważam jakby bardziej to jednak specjalnie przykrych spraw z takiego dnia nie łączę z "trzynaskowym" pechem. Na pocieszenie dodam, że piątków trzynastego tak dużo w 2006 roku nie będzie:) Następny dopiero w październiku 2006-10-13:) a potem??? Te daty to dla "przesądnych" 2007-04-13 2007-07-13 2008-06-13 2009-02-13 2009-03-13 2009-11-13 2010-08-13 2011-05-13 2012-01-13 2012-04-13 2012-07-13 2013-09-13 2013-12-13 2014-06-13 2015-02-13 2015-03-13 2015-11-13 2016-05-13 2017-01-13 2017-10-13 2018-04-13 2018-07-13 2019-09-13 2019-12-13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dante Re: PIATEK 13tego!!!! IP: *.emea.umusic.net / 212.162.212.* 13.01.06, 11:09 Zna moze ktos jeszcze film "Friday the 13th" ? ... i do czego on animowal? ... to byly czasy...spacery na nago po polanie przepojonej rosa przy pelni ksiezyca i najlepiej aby nikogo nie bylo w poblizu, szczegolnie wtedy gdy trzyma sie siekere w reku:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszka Re: PIATEK 13tego!!!! IP: *.chello.pl 14.01.06, 13:08 dla mnie piatek 13 był bardzo udany , oby wiecej takich dni w roku Odpowiedz Link Zgłoś