Dodaj do ulubionych

PIATEK 13tego!!!!

IP: *.emea.umusic.net / 212.162.212.* 13.01.06, 08:56
Uwazajcie na siebie dzisiaj .... nawet operatorzy forum.
Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: PIATEK 13tego!!!! 13.01.06, 09:52
      haha a gdzie watek z wczoraj?
      • d.z Re: PIATEK 13tego!!!! 13.01.06, 09:55
        Katarzyna Sobczyk kiedyś śpiewała:

        "Trzynastego wszystko zdarzyć się może.
        Trzynastego świat w różowym kolorze.
        Trzynastego nie smucą mnie łzy.
        Trzynastego piękniejsze mam sny.
        Trzynastego... A ty właśnie trzynastego jesteś zły".

        Czy wierzycie w pechowy piątek 13 ???
        Ja choć tego dnia uważam jakby bardziej to jednak specjalnie przykrych spraw
        z takiego dnia nie łączę z "trzynaskowym" pechem.

        Na pocieszenie dodam, że piątków trzynastego tak dużo w 2006 roku nie będzie:)
        Następny dopiero w październiku 2006-10-13:)
        a potem???
        Te daty to dla "przesądnych"
        2007-04-13
        2007-07-13
        2008-06-13
        2009-02-13
        2009-03-13
        2009-11-13
        2010-08-13
        2011-05-13
        2012-01-13
        2012-04-13
        2012-07-13
        2013-09-13
        2013-12-13
        2014-06-13
        2015-02-13
        2015-03-13
        2015-11-13
        2016-05-13
        2017-01-13
        2017-10-13
        2018-04-13
        2018-07-13
        2019-09-13
        2019-12-13
        • Gość: Dante Re: PIATEK 13tego!!!! IP: *.emea.umusic.net / 212.162.212.* 13.01.06, 11:09
          Zna moze ktos jeszcze film "Friday the 13th" ? ... i do czego on animowal?

          ... to byly czasy...spacery na nago po polanie przepojonej rosa przy pelni ksiezyca i najlepiej aby nikogo
          nie bylo w poblizu, szczegolnie wtedy gdy trzyma sie siekere w reku:)
    • Gość: myszka Re: PIATEK 13tego!!!! IP: *.chello.pl 14.01.06, 13:08
      dla mnie piatek 13 był bardzo udany , oby wiecej takich dni w roku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka