Dodaj do ulubionych

Pierwsza setka zdobyta!

10.02.03, 20:36
100 post na forum! Otwieramy wirtualnego szampana!
Okazja podwójna: urodziny Gdyni i 100 post na forum!
Wasze zdrowie!
Obserwuj wątek
    • windyga Re: Pierwsza setka zdobyta! 10.02.03, 23:47
      o__o napisała:

> 100 post na forum! Otwieramy wirtualnego szampana!
      > Okazja podwójna: urodziny Gdyni i 100 post na forum!
      > Wasze zdrowie!

Zdróweczko!

Niech sie nam dziewczynka zdrowo trzyma, chocby tak jak red. Jan Nowak
      Jezioranski, ktory ma 89 lat i umysl jasny oraz dowcipny.
      Mowie z autopsji, bo mialam dzis szczescie z nim rozmawiac!
      Obysmy dozyli jego wieku w takiej przytomnosci i z takim wdziekiem!
            • jarohu Re: Strzał korka od szamapana! 23.04.03, 23:40
              Windygo - serdeczne gratulacje z okazji "trzysetki". Przy okazji zdradzę Ci, że
              poznaliśmy się przed paru laty, gdy z Twoim dzisiejszym Rozmówcą było wspólne
              telewizyjne spotkanie w gdyńskim Akwarium.
              • windyga Re: Strzał korka od szamapana! 24.04.03, 21:43
                jarohu napisał:

> Windygo - serdeczne gratulacje z okazji "trzysetki". Przy okazji zdradzę Ci,
                że
                >
                > poznaliśmy się przed paru laty, gdy z Twoim dzisiejszym Rozmówcą było wspólne
                > telewizyjne spotkanie w gdyńskim Akwarium.

Jarohu Kochany!
                Chiba skleroza mnie jakas dopadla... O jakim telewizyjnym spotkaniu myslisz w
                Akwarium?!
            • windyga Re: Strzał korka od szamapan! 24.04.03, 21:39
              zoppoter napisał:

> windyga napisała:
              >
              > > Dzieki, to Wasza zasluga. Juz wymyslam nagrody dla "okraglych"
              > > korespondentow;))
              >
              > Chciałbym nieskromnie zauważyć, że zrobiłem 200 i 300...
              >
              Zoppciu!
              Jak dla mnie, to Ty masz pelno zaslug.
              Po pierwsze, byles pierwszym forumowiczem, ktorego poznalam w realu ( nie licze
              Ewki, ktora "sie okazala" w wyniku dochodzenia;))
              Po drugie, uwielbiam Was wszystkich, ale nie ukrywam, ze szczegolnie b. wysoko
              sobie cenie Twoje wlasnie poczucie humoru oraz
              ...stoicki spokoj wobec pieprzycieli wszelkiej masci, co to dziela wlosy na
              szesnascioro i marudza ( jak to bylo w watku bagdadzko husajnowo koreanskim)
              no, a ostatnio to Ci sie nalezy jakas solidna pocieszka z powodu, ze glupi
              ludzie z G. nie docenili Cie nalezy-cie.
              Niech no tylko zakwitna jablonie. To chyba jakas majowka miala byc cafowa, czyz
              nie?
              Ja to mam szczescie ostatnio do sentymentalnych spotkan. Dzis - z kolegami
              absolwentami gdynskiej "jedynki", czyli I LO w Orlowie - spotkalismy sie by
              dopiescic program wielkiego zjazdu z okazji 55 lecia naszej budy. Bedzie ten
              zjazd 6 czerwca, no i wiadomo, jak sie tym przejmujemy.
              A w ogole, to chyba musze na forumie trojmiejskim-regionalnym, ze nie wspomne o
              naszym, oglosic , zeby sie ludzie szykowali na ten zlot. Niech bron Boze
              nigdzie nie wyjezdzaja wtedy, albo wlasnie niech przyjada.
              Szczegoly wkrotce.
              Ala dlaczego, ja w tym watku tak sie rozgadalam nie na temat?Hm
            • windyga Re: Strzał korka od szamapan! 24.04.03, 21:41
              zoppoter napisał:

> windyga napisała:
              >
              > > Dzieki, to Wasza zasluga. Juz wymyslam nagrody dla "okraglych"
              > > korespondentow;))
              >
              > Chciałbym nieskromnie zauważyć, że zrobiłem 200 i 300...
              >

No, tak, gapa jedna.
              A o nagrodach okraglych, ani slowka. A zatem - oficjalnie informuje Drogi
              Zoppoterze, ze jestes dubeltowym laureatem i nagroda Cie nie ominie. Wymyslam
              ja.
              • jarohu Re: Strzał korka od szamapan! 24.04.03, 21:57
                A więc Windygo. Twój Rozmówca odbierał wtedy wieczorem w Teatrze Muzycznym
                tytuł Honorowego Obywatela Gdyni (niezapomniana mowa śp. Franciszki
                Cegielskiej). Tego samego dnia w południe, w Oceanarium był nagrywany przez TVG
                program o trójmiejskich więziach Laureata, z Jego udziałem. Po nagraniu
                zostaliśmy sobie przedstawieni.
                • kasia_57 Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 09:47
                  zoppoter napisał:

> Normalnie sie zaczerwieniłem po tych superlatywach... Nie wiem co powiedziec.

Wreszcie mnie "wpuściło" na forum. Wyrzucało mnei bez przerwy i głosu zabrac
                  nie mogłam!!!!

Słuchajcie, Zoppciowi zabrakło języka w gębusi:))) To jakieś święto podwójne w
                  takim razie.

A co Zoppoterku, psiakość, nie jesteś przyzwyczajony, jak o Tobie mówią
                  normalnie, czyli dobrze?
                  To, że jakiś ...piiiiiiiiiiiiiiiiii (kontrola wypowiedzi i publikacji) Cię nie
                  przyjął do pracy, to nie dowód, żeby Ci Windyga miała nie napisać szczerze, co
                  o Tobie myśli.
                  A co!

I miłego piątku.
                  • zoppoter Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 10:13
                    > Słuchajcie, Zoppciowi zabrakło języka w gębusi:))) To jakieś święto podwójne
                    > w
                    > takim razie.

Hmmmmmmmmm...........

>
                    > A co Zoppoterku, psiakość, nie jesteś przyzwyczajony, jak o Tobie mówią
                    > normalnie, czyli dobrze?

I znowu mi kąplęmęcą....
                    No, ale wiesz, sporo osób pisze wyłącznie źle o mnie. I bardziej do tego sie
                    przyzwyczaiłem.

> To, że jakiś ...piiiiiiiiiiiiiiiiii (kontrola wypowiedzi i publikacji) Cię
                    > nie
                    > przyjął do pracy, to nie dowód, żeby Ci Windyga miała nie napisać szczerze,
                    > co
                    > o Tobie myśli.
                    > A co!

no to właśnie bardzo to miłe. A z tą pracą, to wiadomo, że miejsce jedno a
                    chętnych wielu. Widocznie nie byłem najlepszy. I tak zająłem drugie miejsce
                    (byłem juz jednym z dwóch ostatnich kandydatów). Trza szukac dalej.

>
                    > I miłego piątku.

I reszty weekendu.
                    • kasia_57 Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 10:31
                      zoppoter napisał:

> Hmmmmmmmmm...........

A nie mówiłam?!?!
                      :)))))

> No, ale wiesz, sporo osób pisze wyłącznie źle o mnie. I bardziej do tego sie
                      > przyzwyczaiłem.

naiwedzonych jest sporo, sam wiesz! Traktuj to więc jako kompelment, że Cięnie
                      lubią, znaczy, żeś im nieobojętny;)

Widocznie nie byłem najlepszy. I tak zająłem drugie miejsce
                      (byłem juz jednym z dwóch ostatnich kandydatów). Trza szukac dalej.

Ano trza... Ale to, ze nie wygrałeś wyściugu do mety, to nie znaczy że Ty nie
                      byłeś najlepszy, tylko że ewentualny pracodawca do bani. Wiesz, że w
                      Trójmieście - aby dostać pracę trzeba być znajomym lub znajomym królika. To nie
                      chodzi o to, czy jesteś dobry, tylko kogo znasz, i kto w Twojej sprawie
                      zadzwoni.

> I reszty weekendu.
                      Oj, ta reszta weekendu - to będzie rewelacyjna!!!

:))))
                      • zoppoter Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 10:47
                        > *******
                        > Ano trza... Ale to, ze nie wygrałeś wyściugu do mety, to nie znaczy że Ty nie
                        > byłeś najlepszy, tylko że ewentualny pracodawca do bani. Wiesz, że w
                        > Trójmieście - aby dostać pracę trzeba być znajomym lub znajomym królika. To
                        > nie
                        > chodzi o to, czy jesteś dobry, tylko kogo znasz, i kto w Twojej sprawie
                        > zadzwoni.

Pracodawca nie był z Trójmiasta, ani nawet z Polski. Był z kraju, gdzie
                        wspomniane przez Ciebie metody są nieznane.
                        • kasia_57 Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 11:16
                          Ja kiedyś tez tak o obcokrajowych pracodawcach myślałam, az w końcu ...
                          pracowałam u takich. Już nie myślę.
                          Zmieniając temat, żeby nie smucić CI bardziej - przyznaj się, kiedy Ty masz ten
                          zlot i gdzie konkretnie??? JA będe ganiała z wycieczką, i ciekawa jestem czy im
                          Jaskółkę pokażę!
                          NIe mogę tej enuncjacji Twojej znaleźć na tych naszych wątkach!
                          • zoppoter Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 11:31
                            kasia_57 napisała:

> Ja kiedyś tez tak o obcokrajowych pracodawcach myślałam, az w końcu ...
                            > pracowałam u takich. Już nie myślę.

Eeee, ja mam przeciwne doswiadczenia. Widać nie jest tak najgorzej.

> Zmieniając temat, żeby nie smucić CI bardziej - przyznaj się, kiedy Ty masz
                            > ten
                            > zlot i gdzie konkretnie??? JA będe ganiała z wycieczką, i ciekawa jestem czy
                            > im
                            > Jaskółkę pokażę!
                            > NIe mogę tej enuncjacji Twojej znaleźć na tych naszych wątkach!

Ty do mnie rozmawiasz o rajdzie do Szczytna? To przecież miałaś w Grodzie
                            Maryjnym u zakonników mieczowych przebywać?

Ja chyba założę wątek zaproszeniowy na CAFE, bo tam więcej ludzi bywa.
                            • kasia_57 Re: Uuuuuhuuu 25.04.03, 11:37
                              Oj, tylko krowa nie zmienia poglądów... to w kwestii rajdu:)
                              Okazało się, że niepostrzeżenie (?) rozpoczął się sezon.. Więc ja, jako osoba z
                              atrybutem odpowiednim, mam zlecenie. Wielki Mistrz będzie musiał poczekać.
                              Spotkam się z nim jeszcze nie raz:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka