06.02.06, 11:27
Czy w Trójmieście jest jakaś zorganizowana grupa motocyklistów ? Jeżdżę od
niedawna i szukam jakiegoś kontaktu . W grupie bryka się przyjemniej .Może
jakieś zloty chopperów ? A kiedy otwarcie sezonu ? Co prawda śnieg za oknem ,
ale słońce coraz wyżej...
Obserwuj wątek
    • Gość: filut (bez loginu) Re: chopper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 12:05
      poczekaj do wiosny a potem podjedź pod molo w sopocie obok knajpy euforia.
      chopperów zatrzesienie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka