jeanmichel
06.02.06, 11:27
Czy w Trójmieście jest jakaś zorganizowana grupa motocyklistów ? Jeżdżę od
niedawna i szukam jakiegoś kontaktu . W grupie bryka się przyjemniej .Może
jakieś zloty chopperów ? A kiedy otwarcie sezonu ? Co prawda śnieg za oknem ,
ale słońce coraz wyżej...