Dodaj do ulubionych

Bordowy Peugeot GD-71273

14.09.06, 21:12
Apel do kierowcy bordowego Peuegota 307 GD-71273 notorycznie blokujacego
wjazd na nasze osiedle o parkowanie swojego nieuszkodzonego jeszcze samochodu
w miejscach do tego przeznaczonych.
Mało rozgarnięty zapewne Peugeot, upodobał sobie parkowanie przy murze
oporowym garażu podziemnego ns wysokości budynku 78. Blokuje tym samym wjazd
na osiedle dla większych aut: śmieciarka nie ma szans na wjechanie rano pod
wiaty, nie wpominając o wozach straży pożarnej czy też ambulansu
reanimacyjnego.
Głupotę trzeba tępić.
Obserwuj wątek
    • smarc Re: Bordowy Peugeot GD-71273 18.09.06, 19:26
      Nie tylko ten samochód blokuje wjazd. Nawet jak parkingi sa puste to wielu
      kierowców tych od łamania prawa też parkuj na "drodze pożarowej" do osiedla. Dla
      tego chcę wydzielić moje 160 m2 i udostępniać je nieodpłatnie w zamian za zgodę
      na korzystanie mojej części tej drogi tylko do celów przejazdu bez blokowania
      ruchu. Taka moja prywatyzacja. Np. w zamian za besprawne używanie mojego
      nazwiska i zbiorowe szukanie w moich spodniach członka. Wiecie przecież z
      prponowanych uchwał,że spółdzielnia nawet ze śmietnikami i placem zabaw dla
      dzieci sobie nie radzi. Myślę więc,że słusznie 2004 r większość uchwaliła, że
      chyba ja będę zgłaszał potrzebę remontu drogi dla Wspólnoty. Jak jeszcze nie
      wiecie Zebranie Przedstawicieli ASM uchwaliło w czerwcu br, że zyski z zarządu
      naszą Wspólnotą idą na ich osiedle ( taka kontrybucja_ patrz Sąd Rejestrowy)! To
      tak jak było w Imperium Rzymskim z koloniami. Obiecuję, że jak "Za Zarzady"
      Wspolnoty wybierane przez RN ASM nie będą chciały remontować drogi, tak jak
      plac zabaw, to zrobię szlabany i będę kasował za przejazdy. Za bezprawny postój
      na mojej drodze taksa będzie straszna! Myślę , że nie sprzeciwi się tej
      prywatyzacji, bo po moim wniosku o 10 000 zł na cele społeczne po poprzednich
      prezesach ASM został tylko smród. Nowa Pani Prezes ASM zastanawia się w ramach
      art 304 kpk czy ma ich oskarżyć o współudział w fałszerstwie dokumentów budowy.
      To jest wyborze ASM na własciciela osiedla Wspólnoty przez kominiarza w 1996 r!
        • smarc Re: Bordowy Peugeot GD-71273 20.09.06, 09:23
          Pozdrawiam Panie "lepek"! Wczoraj była nowa banda kominiarzy na osiedlu
          zapowiadali nowa kontrolę "niedotlenienia mózgów". Ci mają ciekawe kalendarze i
          chyba nie zależy im na rachunku za wizytę od spółdzielni. Patrząc na odwrocie
          do kalendarza, przypomniało mi się, że nie wiem co mam na poddaszu. No i dziś
          ostatni raz chyba będę musiał spytać się nowej Pani Prezes czy zdecydowała się
          na zajrzenie pod moje blachy. Przypuszczam, że tam moga być trociny. Bo napewno
          nie strop podwieszanyz płyt gipsowych, taki jak w zatwierdzonym projekcie. Ten
          co wstawili nie miał jeszcze "B" jak już mieszkałem! Chyba nie ma też wieńców i
          "jętek" spinajacych belki, aby dach nie dawał sił bocznych na ściany, co warto
          sprawdzić po 10 latach. Sadzę, ze pękanie ścian widać nawet z dołu! No i nie
          wiem czy jak kominiarz wejdzie na dach, a bardzo bym chciał, bo z "komina leci
          mi co deszcz woda, to ściany się nie "rozjadą". Sądzę, że rozumie Pan zapis
          "samodzielny lokal wydzielony z budynku" , no i fakt, że art. 210 kc pozwala mi
          powiedzieć : do widzenia ASM i Panu! Chyba jesteśmy zgodni, że na drodzie jest
          spółdzielczy burdel. A i tam jest moje 160 m2. Moja oferta z października, czy
          grudnia, dla ASM, aby ograniczyła się choć do jednego, np. do zarządu
          śmietników, które zdaniem Kancelarii Premiera są ich własnością! Ostatnio Pani
          Eleonora P. stwierdziła, że dostaje roztroju nerwowego jak widzi przez okno co
          tam się dzieje. A ja nie mogę patrzeć na mój wyjazd z garażu, gdzie znowu
          tworzy się dziura i ktoś urwie sobie zawieszenie. Pan Wie ile kosztuje podwozie
          śmieciarki. A jak stoi pod murem biała tojota, to śmieciara nie ma wyjścia i
          musi wpaść do nowej dziuru na przeciw mojego wyjazdu. Wtedy już nie uda mi się
          wyjechać z garażu! No i kto zgłosi Wspólnocie potrzebe remontu drogi? Zebranie
          Wspólnoty? Niech Pan nie żartuje, tylko przeczyta propozycję uchwał! Pozdrawiam!
    • turhotel Peugeot GD-71273 - recydywa 21.09.06, 23:58
      Ta pani od Peugeota (bardziej chyba pomarańczowy niż bordowy) to chyba nie
      czytuje tego forum, bo to recydywistka:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13266&w=40021162&v=2&s=0
      ale ostatnio częściej okupuje chodnik pod oknami smarca.

• chrobry_gdansk Cenzura zadziałała 12.01.07, 00:25
          Wczoraj rzeczywiście było więcej i w kilku różnych wątkach. Cenzura zadziałała
          ponieważ wszystkie wpisy łamały podstawowe zasady tego forum opisane w nagłówku
          (łamanie dobrych obyczajów i pisanie WIELKIMI LITERAMI). Dodatkowo wszystkie
          wpisy zawierały typowe groźby karalne pod adresem pewnego emeryta, jednego z
          mieszkańców naszego osiedla.
          Ten wpis, który sie ostał był chyba najdelikatniejszy. Aby uniknąć w
          przyszłości takich cenzorskich cięć, proszę o przeczytanie tego co się napisało
          przed naciśnięciem "wyślij" i zastanowienie się, czy nie łamiemy prawa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka