Dodaj do ulubionych

Pasażerowie SKM mają się coraz lepiej

10.03.06, 20:10

Jeśli pomysł nam odpowiada, proponujemy wprowadzenie promocji dla naszych
klientów. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni.

**************************************

Nie wszyscy. Kowalski kupuje bilet i Nowak kupuje ten sam bilet. Nowak
chronicznie nie cierpi niczego z kilku oferowanych bonusów. Ma więc Nowak na
złość sobie pić odrdzewiacz w drodze do pracy?

Obserwuj wątek
    • Gość: tomga rzecznik SKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 23:58
      niestety trzeba bylo rzecznikowi SKM zwrocic uwage zeby powieszono rozklady
      jazdy SKM w klubie ZAK, proste a jednoczesnie trudne do wymyslenia przez tak
      swiatlego czlowieka jak rzecznik SKM (pseudorzecznika....)
    • Gość: slagr Nic nowego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 00:47
      To co dzieje się w SKM to nic nowego! Powoli dochodzi do tego kraju cywilizacja
      europejska. Na razie zachłystujemy się darmową coca-colą, a tu wypadałoby wziąć
      przykład z najlepiej zorganizowanej struktury komunikacyjnej w Europie, tzn. z
      Hannover'u. Tam promocja goni promocję. Bilet okresowy przewoźnika miejskiego
      Ustra upoważnia do ulgi na mecze Hannover 96, klubów, pubów, restauracji, na
      koncerty, do sklepów, na hokej, na pociągi DB itd
    • Gość: maxx SYF w SKM IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.06, 10:41
      A może by zacząć od wyczyszczenia i wymycia składów? Są zwyczajnie brudne i
      śmierdzi. Parę dni temu jechałem dalekobieżną kolejką PKP PR - było czysto i
      ciepło. Przesiadłem się na SKM - syf, brudne okna, śmierdzi i zimno. Zamiast
      tulipanów może by tak umyć i posprzątać. Colę można wykorzystać jako dobry
      odrdzewiacz ;)

      PS. Co z autobusami szynowymi SKM? Jeszcze przejezdne trasy czekają! Można
      jechać np. Nowy Dwór Gdański-Tczew-Starogard Gdański, Kartuzy-Osowa-Gdynia,
      Firoga Lotnisko-Osowa-Gdynia, Gdańsk Brama Oliwska(Stocznia)-Pruszcz-Kolbudy,
      To wszystko jest do wzięcia, zanim się rozsypie.
      • Gość: SKM sie stara, a l Re: SYF w SKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 11:54
        Powiem tak, nie bądzcie chamscy bo ludzie z SKM się starają , a wy macie gdzieś. Jestem ciekaw to wy byście zrobili na ich miejscu? Aż szkoda pomyśleć zamiast pociągów SKM zmodernizowanych to by jezdziły jakieś prawoe z wieku dzietnastego. hehehe
        • makary21 Re: SYF w SKM 11.03.06, 12:24
          Jeżdze sKM-ką prawie codziennie.
          Owszem wiele jest do zrobienia, ale trzeba oddać, iż wiele już zostało zrobione.
          dołożno kursów po 19 (pamieam jak kiedyś jezdziły kolejki co dwiadziescia parę
          minut po tej godzinie) zmodernizowano część skałdów.
          Co do czystości. Zazwyczaj rano jadę czystą koejką popołudniu owszem brud jest
          spory. Prosze jednak powiedzieć kiedy owe składy mają być umyte w ciągu dnia.
          Tym bardziej, że czasami to sami pasażerowie nie dbają o czystość. niestety.
          i skm jest w stosunku o innych przwoźników stosukowo tania i stosunkowo niezawodna.
          • Gość: maxx Re: SYF w SKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 12:27
            W Gdańsku Głownym 99% składów ma postój przynajmniej 15 minut. Czasu wystarczy.
            Za komuny był gościu opukujący wózki młotkiem, teraz nawet tego nie ma.
        • Gość: maxx Re: Brud w SKM :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 12:26
          Nie chodzi o chamstwo, ale o brud. Rozumiem że z graficiarzami sobie SKM nie
          radzi, bo wydaje kasę na tulipany i krówki zamiast na kamerki. Ale umyć skład
          to żaden problem i żaden wstyd. Korona z głowy nikomu by nie spadła, gdyby w
          Gdańsku Głównym zatrudnić parę osób sprzątających każdy skład kończący bieg. To
          aż taki wielki problem? To tak jak z autobusami - w Gdyni jakoś mogą być w
          miarę czyste, w Gdańsku nie.
          Szkoda, że krytykę odbierasz jako chamstwo.
          • valdi126 Re: Brud w SKM :) 11.03.06, 20:39
            Oj MaXX Ty chyba burak z PR-u z rocznymm zacofaniem,tulipany byly rok temu a
            Cole nie rozdaje SKM,mlotek nie sluzy do pukania wozkow a brud nie wytwarza sie
            na bazie w Cisowej.Wstydzic sie powinnismy my wszyscy za pozostawiony syf bo to
            nie nasze.A latac tylko z miotla i robic dobre wrazenie bez efektu to tak jak
            facet jezdi z pusta taczka i sie poci a czemu z pusta? Bo nie ma czasu
            zaladowac.Uwazam ze Gdansk nie jest przygotowany technicznie na ten
            serwis.Miotla i sciera mozna tylko zrobic oryginalne grafiti z brudu ktore
            jeszcze bardziej rozlosci pasazerow.SKM-owcy,wolno ,wolno i do przodu.Czekam na
            dalsze ciekawe pomysly.
            • Gość: burak Re: Brud w SKM :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 21:56
              Sam jesteś burak. Byłem w Hiszpanii. Podjeżdża pociąg na stację końcową,
              wchodzi baba z mopem, przeciera kibel i przejścia. Zajmuje jej to jakieś 7
              minut. Da się. No chyba że wody w Gdańsku też nie ma.
              Nie dziw się że kto może omija SKM.
              • makary21 Re: Brud w SKM :) 11.03.06, 23:12
                Po pierwsze Polska to nie Hiszpania. Znaczna cześć brudu w kolejkach to brak
                szacunku pasażerów. Wyrzucanie papierków gdzie popadnie itp. Poza tym pokaż mi
                jak dokładnie jeden człowiek ma sprzątnoć skład w 15 minut szczególnie w zimie
                czy w deszczy dzień? A kżda kolenja osoba to koszty....
                Ponadto dworzec musi być przygotowany logistycznie do tego połączenia ody pradu
                itp.


                Po drugie graficiarze to większa plaga. Owszem można kamerk zamontowac ale póki
                nas system ścigania i osądzania nie będzie sprawy będzie to walka z wiatrakami.
                Nagranie na kasevcie to jedno ale znależienie tej osoby to drugie. Jak było w
                Warszawie... kamery nagrały gościa od bomb a jak podają media podobno do tej
                pory jest szukany.


                ogólnie oszem zmiany są nadal potrzebne ale program lojalnościowy jak
                najbardziej tak
              • valdi126 Re: Brud w SKM :) 12.03.06, 11:04
                Burak vel MAXX.Mowi Burak do PRostaka"Cos SKM za dobrze idzie,zrobimy kupe
                bedzie smrod-ludki a znimi dutki przegonimy"Wyniki mowia same za siebie i to
                zlosci wszystkich przeciwnikow rozwoju naszego "Modraka" od Baltyku az do
                Tatr,co gorsze najwiecej tu w Trojmiescie.SKM to kura co znosi zlote jaja ale
                bez ptasiej grypy-to wkurza burakow
              • Gość: MXR Re: Brud w SKM :) IP: *.com.pl / *.devs.futuro.pl 17.03.06, 03:29
                Ale w Polsce w PKP PR dajmy na to w takiej Kościerzynie wchodzą kobiety dwie jak przyjedzie pociąg z
                Gdyni i go myją, śmieci wynoszą, paierowe ręcziki dokładają i. t. p.
                Więc nie musisz przykładów z Hiszpani podawać. Wystarczy przykład z Kościerzyny. Zresztą np. w
                Słupsku lub Lęborku jest podobnie.
                Wniosek: Bo jak zwykle w Gdańsku "nie da się" mieć czystych autobusów, odśnieżonych ulic,
                posprzątanych pociągów.
                Za to da się: zatrudnić Renoma która będzie szukała najmniejszego uchybienia u każedego pasażera bo
                100% za mandat zabiera dla siebie.
                Po jednorazowym kontakcie z Renomą w tym roku nie korzystam już wcale z autobusów i SKM. Wolę
                swój paliwożerny stary szwedzki samochod, nawet za cenę jego eksploatacji i stania w korkach!
    • Gość: up Re: Pasażerowie SKM mają się coraz lepiej IP: *.chello.pl 18.03.06, 12:26
      ip
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka