Gość: gdanszczanin
IP: *.chello.pl
12.05.06, 22:46
To jest granda.
Premier określa w sposób precyzyjny sytuacje pana b.wójta,a on sobie kpi z
tego.
A Policja jest bezczynna.Okazuje się,że ochroniarze mają wiecej praw niz
Policja.
Gdzie my żyjemy??????