gossc4
24.07.06, 23:08
Ciekawi mnie czy zauwazyliscie ze od pewnego czasu co pare dni na teren
posesji budynku nr 19 wchodzi dwoch Panow swiadkow jehowy przynajmniej tak
sie przedstawiaja. Zdarza sie to cykliczne - dzis rowniez, korzystaja oni
zazwyczaj z otwartej bramy wjazdowej. Oczywiscie mozna zrozumiec ze maja
obowiazek nachodzenia potencjalnych wyznawcow az do znudzenia ale zaczyna to
byc juz irytujace.