24.07.06, 23:08
Ciekawi mnie czy zauwazyliscie ze od pewnego czasu co pare dni na teren
posesji budynku nr 19 wchodzi dwoch Panow swiadkow jehowy przynajmniej tak
sie przedstawiaja. Zdarza sie to cykliczne - dzis rowniez, korzystaja oni
zazwyczaj z otwartej bramy wjazdowej. Oczywiscie mozna zrozumiec ze maja
obowiazek nachodzenia potencjalnych wyznawcow az do znudzenia ale zaczyna to
byc juz irytujace.
Obserwuj wątek
    • magda_e1 intruzi ! ! ! 25.07.06, 13:43
      Nas nachodzą regularnie, mam ich już dość, zagracają nam niepotrzebnie skrzynkę
      na listy...
    • anika_anika Re: Goscie??? 28.07.06, 15:21
      Teoretycznie nie mozna nikogo wyprosic z terenu budynku jednak ta "uciazliwa
      para" byla juz tyle razy ze nie zawsze musi wchodzic brama czasem musi ich tez
      ktos wpuszczac. Warto czasem sie zastanowic komu otwieramy bramke szczegolnie
      jesli sami nie jestesmy zainteresowani oferta a na podworku bawia sie dzieci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka