tequila_9
20.09.06, 19:08
Witam, czy ktos moglby polecic dobrego nauczyciela jezyka hiszpanskiego z
trojmiasta? Bylabym zainteresowana nauka tego jezyka.Czy ktos z was ma juz to
za soba i moze polecic kogos sprawdzonego.Dodam, ze chodzi mi o poziom
podstawowy-nauka indywidualna, nie w grupie!
pozdrawiam!