Gość: Chuda23 Re: Prawko w Gdańsku IP: 195.117.137.* 26.09.06, 08:35 Chce zapisać sie na prawko możecie polecić jakiś fajny ośrodek szkoleniowy w Gdańsku? Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia86 Re: Prawko w Gdańsku 27.09.06, 21:44 Poczytaj opinie na katalog.trojmiasto.pl/nauka_i_szkolnictwo/kursy_prawa_jazdy/ Polecam Caruska, ale ja nie jestem obiektywna... Odpowiedz Link Zgłoś