Dodaj do ulubionych

Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki!

13.05.07, 11:34
Widze z okna jak umiera golab zaplatany nozka w siatke. Wisi glowka w dol.
Bedzie tak wisial nie wiadomo jak dlugo! Nozka jest zgrubiala, siatka
okrecona wielokrotnie. Nie moge nic zrobic! To gabinet stomatologiczny -
nikogo nie ma. Biegalam po tamtej klatce, nad i pod - puste mieszkania,
niezamieszkale.
Podaje adres sadysty. To Gdynia, Pilsudskiego 56 m.5, vis a vis stacji
benzynowej, stomatolog, 2 pietro.
Obserwuj wątek
    • paddinktun Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! 13.05.07, 13:56
      Przez mlodego pana o dobrym sercu ptaszek zostal uratowany.
    • Gość: dentysta Puknij sie w głowe debilu IP: *.such.nat.hnet.pl 13.05.07, 17:19
      Zanim publicznie zaczniesz kogos wyzywac od sadystow i ujawniac jego adres,
      puknij sie w glowe. Zdrowia życze, bo na rozum juz za późno
      • metamorphosis4 Re: Puknij sie w głowe debilu 13.05.07, 17:38
        Gość portalu: dentysta napisał(a):

        > Zanim publicznie zaczniesz kogos wyzywac od sadystow i ujawniac jego adres,
        > puknij sie w glowe. Zdrowia życze, bo na rozum juz za późno

        Właśnie zamierzałam napisać to samo (może nieco łagodniejszymi słowami;)
    • Gość: szalony koń Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! IP: 217.153.221.* 14.05.07, 01:39
      niech zdychaja te zasrańce !!!!! wszystkie bloki zafajdane !!!! już czas
      wytępić te gołębie
      • Gość: yes Wytępić to ścierwo!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 18:35
        Gołębie to ptasie szczury, obrzydliwe i żrą wszystko. Jak ktoś ma takiego fioła
        to niech sobie hoduje w gołębniku, ale te co obsrywają balkony i zabytki powinny
        być TĘPIONE!
    • makumba2000 Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! 14.05.07, 06:22
      Nie stosujemy siatek. Stosujemy o wiele bardziej skuteczne ostre kolce na
      parapet. Na szczęście coraz więcej się takich kolców pokazuje, wystarczy
      zobaczyć na parapetach w dzielnicach, gdzie jest dużo tych obsrajuchów, a
      mieszkańcy nie mogą się doczyścić swoich balkonów i okien.
    • Gość: antygołąb Re: Paru takich debili Twojego pokroju non stop IP: *.gdynia.mm.pl 14.05.07, 06:37
      wywala chleb na boisko miedzy blokami. Kilogramami to się wala. Razem z
      gołębiami wytłukłbym dziadostwo. Szczególnie gdy deszcz na ten chleb popada.
      Gnoje bez wyobraźni.
    • Gość: dita Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! IP: *.89.174.89.cable.satra.pl 14.05.07, 16:20
      szkoda slow. napisze tylko,ze miasto bez zwierzat, w tym ptakow byloby nudne i
      smutne. za to bez moich przedmowcow byloby o wiele bardziej przyjazne i piekne.
      kolce... szkoda,ze wam ktos takich kolcow nie wepchnie w d. jak bedziecie
      chcieli usiasc na lawce w parku czy w innym miejscu waszego wymarzonego miasta
      bez golebi.
      • randybvain Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! 14.05.07, 18:54
        Przepraszam, ale ludzie nie sraja na lawkach w parku. Populacja golebi jest
        szczegolnie uporczywa dla zabytkow - czyszczenie wysokich miejsc z ichniego
        guana jest niezmiernie kosztowne.
      • Gość: paddinktun Dita IP: *.gdynia.mm.pl 15.05.07, 11:58
        Widzac cierpiace stworzenie, majac swiadomosc, ze bedzie umieralo wiele godzin
        i ze nic nie moge zrobic bylam tak zrozpaczona, ze nie myslalam z jakimi
        reakcjami spotka sie ten post. Musialam wykrzyczec.
        Widze, ze zakladanie siatek moze wynikac z braku wyobrazni, z braku myslenia,
        ze stworzenie sie zaplacze, ale moze tez byc wsparte obojetnoscia, ze tak sie
        stanie...
        Coz, nie mam wielkich nadziei, ze ludzie jako tacy sa dobrzy, uwazni na swiat,
        ale Wasze reakcje uswiadamiaja mi bardzo niekorzystne proporcje.
        • Gość: dita i rozpetala sie wojna... IP: *.89.174.89.cable.satra.pl 16.05.07, 00:14
          sa lepsze sposoby na pozbycie sie golebi z budynkow, ktorych elewacje niszcza.
          mozna zastosowac na przyklad emitory dzwieku czy odpowiednich fal.
          a co do chorob to przypomina mi to histerie podobna do ptasiej grypy w wyniku
          ktorej na przyklad zabito bezsensownie stado labedzi w toruniu.

          bardzo sie ciesze,ze sa ludzie wrazliwi jeszcze na cierpienie i los zwierzat.
          ale mnie tak jak i paddinktun zastanawiaja te proporcje... wlasnie slowo
          'jeszcze' jest kluczowe i dobrze by bylo gdyby ono przestalo byc potrzebne.
          • Gość: tami46 Re: i rozpetala sie wojna... IP: *.nsm.pl 16.05.07, 14:56
            dita To nie pod ten adres Twoje uwagi należy wystosować.Sama dostrzegłaś ,ze
            więkość wypowiadających się to by osobiscie wszystkie ptaki zamordowali i wytruli.
    • Gość: tami46 Re: Nie stosujcie siatek - sa pulapka na ptaki! IP: *.nsm.pl 14.05.07, 23:12
      Wyobrażacie sobie Kraków bez gołębi?Tam też sa zabytki i to chyba piękniejsze i
      starsze od gdanskich i nikt nie mysli jak się ich pozbyć.
      • Gość: antygołąb Re:Krzyżyk na drogę.Niech obsrywają Kraków i co IP: *.gdynia.mm.pl 15.05.07, 00:30
        tam jeszcze chcą a tym broniącym srające ptactwo serdecznie polecam spacer
        "aleją zasrańców" w Słupsku - prostopadła do dworca kolejowego. Wtedy pogadamy o
        humanitaryźmie wobec gołębi.
        • Gość: betandwin Re:Krzyżyk na drogę.Niech obsrywają Kraków i co IP: 213.17.251.* 15.05.07, 09:21
          w dodatku te zasrańce przenoszą choroby.
          • Gość: henek Przenoszą choroby? IP: *.chello.pl 20.05.07, 07:10
            Ludzie bywają nosicielami groźniejszych chorób...
            Betandwin - czy zasugerujesz podobne rozwiązanie do nich?
            Już widzę ten czysty beton miast, bez korków na drogach itd <LOL>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka