Dodaj do ulubionych

Dobry dentysta w Gdańsku

27.02.08, 10:40
Witam,
Czy ktoś mógłby polecić dobrego stomatologa, który nie wciska
niepotrzebnych usług i nie kosi jak za zboże?
Pozdrawiam i dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 15:43
      klinika baltca znajduje sie w centrum handlowym MANHATTAN na 4 pietrze. tel 058 741 61 61
    • Gość: Adam Z Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.acn.waw.pl 06.03.08, 11:46
      Polecam www.pocztapantoflowa.eu/polecam82.html
      pozdr
    • j.jazgarska Re: Dobry dentysta w Gdańsku 20.03.08, 18:55
      Dentical na Przymorzu, dr Romanowski. Prywatna przychodnia mająca
      umowę z NFZ. POLECAM! Nie tylko ze względu na fonansowy aspekt.
    • Gość: Bela Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.nice.hnet.pl 27.03.08, 10:22
      Ja polecam gabinet PERCURO w gdańsku na Powst Warszawskich.
      www.percuro.pl

finansowo baaardzo przyzwoicie, a jeszcze lepiej jeśli chodzi o podejście i
      wykonanie.
    • Gość: Artur Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 12:04
      znam kilku zadowolonych pacjentów z Denti care na Przymorzu. Ceny
      średnio drogie ale dobre podejście i fajny wygląd. No i to co było
      leczoene kilka lat temu do tej pory jest na miejscu. To chyba dobrze
      świadczy o ich jakości
      • Gość: elm Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.13, 21:34
        Polecam Dental Planet doktor profesjonalista niestety trochę daleko ale dobrze leczy, chodzę od kilku lat i jest wszystko ok. Cennik i kontakt jest na stronie.
    • Gość: Dominika Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.13, 00:57
      A ja polecam Curodental obok lotu w Gdańsku, chodzę tam już od prawie lat i jeszcze nigdy się na tym miejscu nie zawiodłam :) wszystkie info na sronie www
    • Gość: Dominika Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.13, 00:57
      A ja polecam Curodental obok lotu w Gdańsku, chodzę tam już od prawie 10 lat i jeszcze nigdy się na tym miejscu nie zawiodłam :) wszystkie info na sronie www
      • Gość: mini-mini Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.12.13, 15:21
        a ja sobie chwale obsługę w fan dencie. I do tego maja przystępne ceny
    • Gość: Marzena Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.14, 13:28
      może j-dent by ci przypasował. Jest w Gdyni na Wawrzyniaka 4. Ja tam jeżdżę jak mam jakiś większy problem z zębami bo wiem że oni sobie poradzą
      • Gość: wojciech Bardzo dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.14, 17:18
        Znam bardzo dobrą Panią doktor stomatolog. Przyjmuje na ul. Cieszyńskiego 38 - Pasaż Chełmski.
        Leczę się u niej od kilku lat, leczą się również moi znajomi z zagranicy, specjalnie przylatują. Jest bardzo sumienna, uczciwa, miła, ma bardzo wysokie kwalifikacje, wyczerpująca informacja, dobry sprzęt i przystępne ceny. Nikt z moich znajomych, -ja również - nie miał nigdy problemu z zębami wyleczonymi u Pani doktor. Poza tym ma dobrego technika. Ząbki zrobione u pani doktor nigdy nie sprawiają już problemu. Zdjęcie moich zębów widział stomatolog z kraju zachodniego i był pełen podziwu jak pięknie są wyleczone kanały zębowe.Gorąco polecam
        • Gość: wojciech Bardzo dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.14, 17:22
          Zapomniałem dodać nazwisko jest to Pani Doktor Mariola Wójtowicz tel 509821533
    • Gość: Ali Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.04.14, 14:05
      To ja polecam gabinet Mega Dent , ceny rozsądne, a usługi wykonywane porządnie i dokladnie, do niczego nie mozna sie przyczepic.
    • juliaa55 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 21.08.14, 10:22
      Jeśli idąc z bólem jednego zęba nie chcesz by dentysta "zmusił Cię" do wyleczenia kilku innych to polecam dr Beatę Lidke. Przyjmuje wprawdzie aż w Wejherowie, ale jest to bardzo konkretna kobieta, która nie wciska kitu i ma atrakcyjne ceny. Jeden z dentystów z Gdańska chciał mi ząb wyleczyć kanałowo i zgarnąć za to niezłą kasę. Dr Lidke stwierdziłą, że to niepotrzebny wydatek gdyż ząb jest jeszcze w dobrym stanie i nie stanowi zagrożenia. Posłuchałam jej i po zaleczeniu przez dr Lidke od roku nic się z nim nie dzieje. Przy okazji wyleczyłam też kilka innych;) Namiary znajdziesz na beatalidke.eu/
    • Gość: Marcin89 Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.15, 20:58
      Polecam PRODENT z całego serduszka, świetni dentyści, komfort i nie można się rozczarować po zabiegu :)
    • mikulitek Re: Dobry dentysta w Gdańsku 27.06.17, 09:43
      Na przymorzu masz NawrockiClinic, są dobrzy, ceny adekwatne do umiejętności, ale nie koszą
    • Gość: Piotr Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.18, 20:18
      Od dłuższego czasu chodzę do gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/ i jestem naprawdę zadowolony. Miła obsługa i dostępne ceny a co najważniejsze bez wielomiesięcznych kolejek:) Serdecznie polecam.
      • Gość: anoczek Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: 91.232.4.* 24.09.18, 12:50
        Dla mnie najlepsi specjaliści są w Titanium
        • Gość: niezawolny Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: 91.232.4.* 27.09.18, 12:42
          Gabinet specjalistyczny w Gdańsku do którego chodzę od lat to Orłowska Dental Clinic
          • bronkimat Re: Dobry dentysta w Gdańsku 23.10.18, 13:03
            Ja z kolei chodzę do gabinetu stomatologicznego smartsmileorto.pl/
            • cragnar Re: Dobry dentysta w Gdańsku 03.01.19, 12:15
              Od jakiegoś czasu leczę się stomatologicznie w Smile Clinic w Gdańsku na Szymanowskiego. Nie tylko dlatego, że mam blisko, ale również ze względu na ceny oraz jakość usług.
    • pjetro1 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 15.01.19, 10:07
      Jeżeli dalej się wahasz to jak najbardziej rozważ pójście do broniecki.eu/
      Naprawdę świetny stomatolog, nie zawiedziesz się!
    • papulek72 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 24.04.19, 11:11
      Kilkukrotnie byłem u doktora Krystiana Krupskiego. endo, później implanty w K2dental - wszystko poszło bez problemu, bez stresu poniewaz ja boje się dentystów od małego :D Kontakt macie tutaj- www.klinikastomatologiczna.com.pl/kontakt
    • speedo1 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 20.05.19, 15:09
      Polecam zaufaną klinikę stomatologiczną z Gdyni www.artdentico.pl/
    • czashka88 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 13.08.19, 23:27
      no to ja mogę polecić Platinum Dent w Gdyni. To jest dosłownie rzut beretem. A powiem ci że zawsze jestem zadowolona z pobytu u nich i takiego ludzkiego podejścia dentystów.
    • Gość: anita_rajecka Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: 46.22.163.* 19.02.20, 11:17
      Ja bardzo sobię chwalę wszelkie wizyty w klinice DentalWorld. Pracuje tam przemiła osoba, wszystkie zabiegi przestały być dla mnie straszne. Nie znalazłam lepszego stomatologa (mimo, że z Gdyni). Sprawdź, bo czasem lepiej podjechać dalej niż się męczyć z kimś na miejscu. Jeżeli dobrze pamiętam to mają nawet rezerwacje on-line - DentalWorld
    • grazynakobus571 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 16.07.20, 09:54
      pearldent.pl/ polecam ten gabinet i właściciela.
      Wysłucha, zaproponuje różne możliwości patrząc również na finanse.
      Leczymy się z całą rodziną.
    • yollie Re: Dobry dentysta w Gdańsku 19.07.20, 11:06
      Ja ostatnio robilam implant w www.klinikastomatologiczna.com.pl/ i jak na, nie oszukujmy sie, dosc drogi zabieg ogolem to cena byla ok a i samo wykonanie wyszlo prima sort bo implant prawie nie da sie odroznic od normalnego zęba. Kiedys robilam też u nich leczenie kanałowe + uzupelnianie braków w zębach i też wszystko bylo super, bardzo ladna klinika, panie z oblugi bardzo mile.
    • patulkaa Re: Dobry dentysta w Gdańsku 25.07.20, 21:39
      dobry stomatolog przyjmuje przy ul. lelewela na wrzeszczu. około pół roku temu stomatolog dr. krystian krupski wstawiał mi implant także osobiście mogę potwierdzić że warto tam podejść jak ma się problem i nie chce się przepłacać.
    • muchomorek889 Re: Dobry dentysta w Gdańsku 02.04.21, 14:27
      Spróbuj pójść do seamed. pracują tam w porządku lekarze
    • Gość: fioletowa Re: Dobry dentysta w Gdańsku IP: *.gdansk.vectranet.pl 11.01.22, 13:56
      Witam,
      Jest od paru miesięcy otwarty nowy gabinet, ale lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem- Agnieszka Nowińska. Polecam, ponieważ można dostać się w ciągu 2 tygodni. A podejście do pacjenta jest naprawdę profesjonalne. Ceny umiarkowane. Można zajrzeć na stronę www.neptunedent.eu i tam sie zarejestrowac lub zadzwonić pod numer 459-452-305. Naprawdę polecam i pozdrawiam:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka